Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Ruszyła już II edycja naszego konkursu! Co tydzień macie szansę wygrać nową parę butów!

Aby wziąć udział w zabawie, należy polubić profile Szafa.pl i DeeZee.pl na FaceBook'u i puścić wodze wyobraźni. Głównym zadaniem będzie stworzenie stylizacji za pomocą serwisu Stylistki.pl idealnej do pary butów, które możecie wygrać.

Najlepszy komplet wygrywa! Dodatkowo, II i III miejsce mają szansę zawalczyć o 5-dniową promocję swojej szafy! Jak? Przeczytaj regulamin na dole.

W tym tygodniu do wygrania: http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/roshay-04_peep_toe_pump_blush.html
Swoje propozycje wrzucajcie w tym wątku :)

Powodzenia!

Szczegółowy regulamin: http://i.szafa.pl/magazyn/konkurs-dz.pdf

W związku z pytaniami dopisujemy, że będziemy uznawać tylko jedną stylizację każdej z użytkowniczek.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 11:52 przez patronaty.

zweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 2/5

A oto moj zestaw;) Torebka w różyczki rozwesela całość, bardzo ładne pastelowe kolory z czarnymi rurkami z guziczkami które dodają troche "luzu" całości;)



To mój zestaw:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 14:05 przez hooney1115.

Na wiosnę. Na luzie z nutą elegancji. :)



Uwielbiam letnie zwiewne kombinezony :) Z fajnymi dodatkami tworzą świetny, bardzo kobiecy look :)



[embed_image cea8ba0bb28a099d311cf82682f5f100]

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Wygodny, elegancki, praktyczny. Idealny na randkę tylko we dwoje i wypad z koleżanką. Esencja kobiecości ;))



niezweryfikowana
Posty: 1.345
Ostrzeżenia: 1/5


postawiłam na klasyczne rzeczy, które są w większości sklepów. Chciałam nadać do tego trochę kobiecości, stąd czerwone dodatki, które zmniejszają mocny odcień płaszcza :)

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Luźno, modnie, wygodnie!



moja propozycja





Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 14:27 przez moderator.

następna dyskusja:

Wygraj buty z Szafa.pl i sklepem DeeZee.pl !