Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:40:29

co sądzicie na temat fałszu i takich zachowań? Osobiście już wilokrotnie odczułam, że niektórzy ludzie mają rozdwojenie jaźni. Do Ciebie coś, a do drugiej osoby zupełnie co innego....zastanawiam sie, tylko czemu to ma służyć? wyciagnięciu jak największych korzyści z życia za marną pracę?? Znam dużo takich osób "aktorów" ale nie moge zrozumiem, dlaczego łatwiej im okłamać niż powiedziec prawdę w oczy? co na ten temat sądzicie?

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:45:49

Myślę, że są oni najzupełniej w świecie żenujący... Znam dwie takie osoby, które nagadały o mnie niestworzonych rzeczy... O wszystkim - o moim związku, o mnie samej, sytuacji w domu, przyjaciołach... Najchętniej bym je zadźgała wykałaczką xD Też niestety nie mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy tak robią...

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:47:57

nie wiem...

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:50:24

Ja np niedawno wymienilam sie z dziewczyna na ciuszki. Powiedziala, bym wyslala priorytetem. Co sie okazuje, ona wyslala zwyklym, bo nie miala pieniedzy. ZWrocilam jej uwage, ze tak sie nie robi, ze mogla powiedziec, zebym wyslala ekonomiczna, skoro nie ma pieniedzy, przeciez nic by sie nie stalo, dodalam, ze nie wystawie jej pozytywnego komentarza za to, ze tak postapila. Potem napisala do mnie, ze jak ja tak moge, ze torba dojdzie we wtorek, ze po co sie burze i w ogole. Zapytalam ja, co by zrobila na moim miejscu, nie odpowiedziala, napisala tylko, zebym przestala sie denerwowac, bo priorytet idzie 4 dni, a ekonomiczna 5 dni(niby), i zebym nie pisala, bo sie pozegnamy, podziekujemy za wspolprace i papa. Dodala jeszcze, ze nie przejmuje sie komentarzami, ale jest oburzona, bo ja mam tylko JEDEN....

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:54:55

Bardziej mi chodziło o sytuacje, gdzie ktos udaje, że jestem okey, po czym za Twoimi plecami nie przebiera w słowach, oczywiscie tych negatywnych...musimy liczyć się z tym, że nie każdy człowiek jest na tym swiecie taki sam i nie kazdy musi każdego lubieć, kochać, przyjażnić się z nim....

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:55:02

życie już takie jest , a człowiek jest istotą która za wszelką cenę chce być naj...
ubarwia,kłamie,oszukuje tylko dlatego .
Zdaje mi się że to zazdrość...ale nie ma człowieka który by nigdy tak nie postąpił a tak przynajmniej mi sie wydaje

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:55:42

prawda, ale coz juz ich nie zmienisz;/

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:57:00

Cytat
Tygrysekk
Bardziej mi chodziło o sytuacje, gdzie ktos udaje, że jestem okey, po czym za Twoimi plecami nie przebiera w słowach, oczywiscie tych negatywnych...musimy liczyć się z tym, że nie każdy człowiek jest na tym swiecie taki sam i nie kazdy musi każdego lubieć, kochać, przyjażnić się z nim....

Właśnie moja sytuacja jest przykładem takiej 'przyjaźni', która jak widać nie wyszła mi na dobre... Ale człowiek uczy się na błędach ;-)

Fałsz...

17 kwi 2009 - 14:59:22

jest to naprawdę chore.. ale co zrobisz? nic nie zrobisz.. tak już niestety jest i tak będzie.

Fałsz...

17 kwi 2009 - 15:00:00

Cytat
Tygrysekk
Bardziej mi chodziło o sytuacje, gdzie ktos udaje, że jestem okey, po czym za Twoimi plecami nie przebiera w słowach, oczywiscie tych negatywnych...




Ano właśnie...Przyjaciela poznaje się po tym, że dobrze mówi za Twoimi plecami...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 15:00 przez jakuza_1.

Fałsz...

17 kwi 2009 - 15:00:35

Taak? masz pewnie juz traume jesli chodzi o ten temat...

Fałsz...

17 kwi 2009 - 15:01:49

Cytat
Kaaska
jest to naprawdę chore.. ale co zrobisz? nic nie zrobisz.. tak już niestety jest i tak będzie.

ale ja nie chcę z tym nic zrobić, tak bedzie i nie ma na to rady, chce na ten temat podyskutować :)

następna dyskusja:

Heineken Open'er Festival