Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Administrator
Posty: 172

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:21:21

Typowo babski wątek :) Ale jakże przyjemny :)

Ja dziś od przyjścia z pracy poleguję w fotelu (a to z książką, a to z kompem i kotem na kolanach) :) Tylko od czasu do czasu wstaję, żeby uzupełnić braki herbaty w kubku :) Wieczór lenistwa.

A, i kupiłam sobie coś :) Za kilka dni zaprezentuję w swojej szafie :)

A wy?

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:22:45

Dobry film i mnostwo kawy :)

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:23:31

ja byłam na solarium :) zrobiłam zakupy i paznokcie sztuczne zrobiałam na jutro :)

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:26:07

wstałam późno, :)mamy przerwe swiateczna na uczelni wiec mi sie nalezy:D , kupiłam sobie bielizne(w sumie nie wiem czy sobie czy dla mojego ukochanego), cały dzien piłam dobre różne herbatki i siedziałam tutaj:)

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:27:11

Ja zrobiłam sobie dzień wolny od pracy... Niestety mimo to na nic innego nie starczyło mi czasu... :(

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:27:50

ja bylam w robocie ,klientki mnie wykonczyly,kupowaly kreacje sylwestrowe masowo po prostu;a .teraz relaksuje sie z drinkiem przed przed kompem,;-))

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:30:33

Oj no ostatni moment na kreacje

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:31:17

niestety nic :( nie było czasu dzisiaj na przyjemności, po sylwestrze zakupy :) coś miłego :D

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:35:57

ja...chyba dopiero jutro zrobie coś dla siebie...odpicuje sie:) oj przepraszam doprowadzałam swoje paznokcie do użytku bo po pracy fizycznej poaznokcie wygladaja okropnie! pozdrawiam was ciepł:)

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:39:49

ja wybralam sie na zakupy, zeby kupic sobie bluzke na sylwka a wrocila z sweterkiem an pocieszenie.. :(
i dochodze do wniosku ze chyba ze mna cos nie ak, skoro nie potrafie sobie glupiej bluzki znalezc w calej galerii i poki co nie mam jutro co zalozyc na impreze hehe poza tym nic nie zrobilam dla siebie heh

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:40:51

juz wiem w czym problem, bo u mnie w płocku jest tylko jedna galeria heheh

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:43:14

Vanilia, ja wczoraj miałam ten sam problem :)
Też w Płocku i w tej samej galerii...nic nie znalazłam :(

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:46:31

jeju no porazka az sie poplakalam jak dziecko kied wrocilam do domu jutro ide do tailu weil(nie wiem jakt o sie pisze;)przymierzlam tam bluzke 2 tygi temu i sie ludze ze jeszcze bedzie ...

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:47:05

a;e oczywiscie powatpiewam, kurcze jakie to nasze miesto do d..jest:(

zweryfikowana
Administrator
Posty: 172

Co zrobiłyście dziś dla siebie?

31 gru 2008 - 00:49:07

Cytat
vanilia
dochodze do wniosku ze chyba ze mna cos nie ak, skoro nie potrafie sobie glupiej bluzki znalezc w calej galerii

Głowa do góry :) Ja potrafię 3 miesiące wymarzonych butów szukać. A wybredna chyba nie jestem :)

następna dyskusja:

Gwiazdy - inspiracje modowe