Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

godzinę temu

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

też nie wiem co ... bo Mikołajki, Boże Narodzenie a potem rocznica ;p
ehh ja od niego na mikołajki juz dostałam bilety na koncert DODY heh :)


Na mikolajki chce mu kupic literke M na łańcuszek (od mojego imienia) i zabrac go na kolacje lub boowling :)
A pod choinkę... cóż... może zegarek na ręke lub jakaś fajna perfumka...

Też mi się podoba pomysł z kuflem :D
I już mam prezent dla brata na urodziny :)
dzięki Anusia ;)

Cytat
bananusek
taką książke?? no co Ty
to jest fajne, ale tylko dla dziewczyn bo są sentymentalne a oni udaja że się cieszą a potem narzekaja:P
lepiej kup mu bilet na jakis mecz czy inne wydarzenie sportowe ktore lubi, albo koncert
ciastka tez dobry pomysl bo faceci zazwyczaj lubią jeść :D
moze jakąś koszulke lub portfel?? a jeśłi juz coś z Toba to moze kubekz Twoim zdjęciem, faceci lubia konkrety tka mi sie wydaje:D

W 100% się zgadzam. Kup może jakąś koszulkę ze śmiesznym napisem - wybór np na allegro ogromny, a napisy, czy też rysunki sa naprawdę w ogromnym wyborze, więc na pewno znajdziesz coś fajnego i zabawnego.

na walentynki ostatnio zamowilam na all czekoladki z naszym zdjeciem wladniutkim pudeleczku.,.. ale sie zdziwil:D papierki z naszym zdjeciem odlozylismy i mamy je do teraz:) a czekoladki o dziwo nie byly zwykle a nadziewane i tez bardzo dobre:D mozna tez zrobic jakas koszulke do spania np z jakims napisem, albo taka koszulke z jego napisem i numerem z tylu jako pilkarza:D ja teraz daje mojemu zegarek :) i moze takie serduszko rozgrzewajace dam na mikolaja bo bedzie bez prezentow... sama mam zawsze problemy z prezentami..

Przykładowe, ale wzorów jest mnóstwo



Z komixxow tak apropo prezentów :DD



Cytat
oli6666
Z komixxow tak apropo prezentów :DD

Ha ha, no własnie, racja, oni inaczej myślą, więc nie zawsze to co kobiecie wydaje się super fajne sprawi im przyjemność. A proste rozwiązania zawsze doceniają :D

Cytat
Joannag1
Cytat
oli6666
Z komixxow tak apropo prezentów :DD

Ha ha, no własnie, racja, oni inaczej myślą, więc nie zawsze to co kobiecie wydaje się super fajne sprawi im przyjemność. A proste rozwiązania zawsze doceniają :D

dlatego wlasnie zawsze mam problem z kupieniem prezentu ;/ ale podyslajcie laski dalej ! jedna z szafowiczek podeslala mi taka stronke na privie :

czekoladowytelegram.pl

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

czekoladowy telegram to fajna sprawa,ale lepiej na imieniny/walentynki etc - choć nietani to prezent.

ja się swojego zawsze pytam co chce i staram się mu to kupić, niespodzianki sprawiam mu bez okazji, jeśli mam kasę, np wiem, że w danej chwili zapatruje się na jakąś książkę, której nie może sobie kupić, to jeśli mam pieniądze to ja kupuję etc.
Poza tym zazwyczaj chce kilka różnych rzeczy, więc mam wybór, czasem go podpuszczam, że nie będę jednak miała pieniędzy na prezent i on to zawsze łapie, a potem ma niespodziankę.
Poza tym dobrym wyjściem jako dodatek do prezentu zawsze jest ciasto/tort mojej roboty. Jak którejś z dziewczyn chłopak uwielbia torty czekoladowe to polecam tort czekoladowy z meksyku [przepis w googlach] - rewelacja [;

super pomysl, chyba go tez lapne ;p do walentynek daleko :) choc ja myslalam nad skrzyneczka ze sprezynka na ktorej bedzie zdjecie :) i jak otworzy zdjecie wyskoczy :) ale to moze na mikolajki :)

Po super prezenty zapraszam do mnie! Mnóstwo nowych oryginalnych rzeczy, które z pewnością przypadną do gustu każdemu:)

Ja też nie wiem co kupić mojemu. Jak pytam co by chciał dostać zawsze mówi, że nie wie i kończy się na tym, że dzień przed Mikołajkami, Gwiazdką, jego urodzinami, imieninami, walentynkami czy naszą rocznica latam po mieście z wywieszonym jęzorem i szukam prezentu ;/

zweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 1/5

może bokserki ? :)

zapraszam do swojej szafy :)

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zrobiłam mojemu album 240 zdjęć z opisami:) jest za granicą więc te zdjęcia to był super prezent:) do dziś dziękuje mi za nie:)

Ta książka to dobry pomysł, tylko mało rzeczy mam skolekcjonowane:) ale zaczne faktycznie zbierać:)

Ja kupuje perfumy Bruno Banani i zegarek



następna dyskusja:

GDZIE SPĘDZACIE SYLWESTER?