Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Hej dziewczyny ! :-)
zawsze miałam problem z robieniem prezentów dla mojego eks .. (a teraz to samo jest z moim obecnym) ... zazwyczaj było to jakies nasze wspolne zdjecie w ramce , jakis ciuch , smieszne majtki , ciastka wlasnorecznie zrobione .. no ale te prezenty wydaje mi sie juz przereklamowane , chcialabym sprawic mojemu obecnemu na prawde jakis fajny orginalny prezent (nie chodzi tu odrazu o bardzo drogie rzeczy) myslę ze przy ciastkach jeszcze pozostane , zdjecia tez mu nie dałam naszego wspolnego ale , zblizaja sie swieta , pozniej walentynki , rocznice , urodziny , imieniny same wiecie jak to jest .. I moje pytanie jest następujące a raczej prosba abyście podsyłały własne badz sciagniete skads na prawde fajne pomysly na prezent dla faceta . Moze same sie pochwalicie swoim "najfajniejszym prezentem' jaki dałyscie . Przeszukałam juz google ale nic szczegolnego nie znalazlam , a na szafie zawsze mozna na was liczyc tymbardziej ze pewnie wiele z nas skorzystało by z tego wątku . Ja na początek podeśle od siebie taki mały pomysł :

myśle ze fajnym prezentem bylaby "pamiatkowa ksiazka" ale nie taka zwykla lecz:
kupic pusta ksiazke , albo jakis fajny zeszyt np w empiku i powklejac do niej wszystkie drobiazki ktore powiazane sa z nasza druga połowką , chocby nawet : wasze ulubione zdjecie , bilet z kina , paczka ulubionych słodyczy , płyte ulubionego zespołu czy nawet opakowanie po najczesciej uzywanych prezerwatywach . Mysle ze pomysł fajny , moze byc troszke dla jaj , ale osobiscie bym sie z takiego ucieszyla wiem ze moj facet rowniez :-)




a teraz mam ogromna nadzieje ze podeslecie cos od siebie , bo ja tutaj zachodze w głowe co kupic/dac :( oni nie maja takiego problemu jak my ..

Ja mojemu chłopakowi, a później narzeczonemu, a teraz już mężowi kupowałam np. perfumy, jakiś fajny zestaw do pielęgnacji twarzy, breloczek do kluczy, pasek do spodni. Kiedyś zrobiłam mu taką właśnie książkę o jakiej piszesz i też radziłabym Ci ją zrobić. To jest fajna pamiątka nie tylko dla niego, ale dla Was.

ta ksiazke na pewno zrobie , moze do walentynek uda mi sie uzbierac materiały;)

taką książke?? no co Ty
to jest fajne, ale tylko dla dziewczyn bo są sentymentalne a oni udaja że się cieszą a potem narzekaja:P
lepiej kup mu bilet na jakis mecz czy inne wydarzenie sportowe ktore lubi, albo koncert
ciastka tez dobry pomysl bo faceci zazwyczaj lubią jeść :D
moze jakąś koszulke lub portfel?? a jeśłi juz coś z Toba to moze kubekz Twoim zdjęciem, faceci lubia konkrety tka mi sie wydaje:D

Taka książka to super pomysł, mojemu kochanemu na pewno by się spodobała, ponieważ ciągle mi marudzi żebyśmy kupili album i wkleili nasze zdjęcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-25 23:12 przez lap_golebia.

Cytat
bananusek
taką książke?? no co Ty
to jest fajne, ale tylko dla dziewczyn bo są sentymentalne a oni udaja że się cieszą a potem narzekaja:P
lepiej kup mu bilet na jakis mecz czy inne wydarzenie sportowe ktore lubi, albo koncert
ciastka tez dobry pomysl bo faceci zazwyczaj lubią jeść :D
moze jakąś koszulke lub portfel?? a jeśłi juz coś z Toba to moze kubekz Twoim zdjęciem, faceci lubia konkrety tka mi sie wydaje:D[/quote


tez mi sie tak czasami wydaje :P i juz sam nie wiem dlatego sie zwrocilam do was:( bilet na koncert owszem - ale to juz grubsza kasa:)

zweryfikowana
Posty: 488
Ostrzeżenia: 1/5

Ja w tym roku kupiłam na święta już prezent bo miałam wene do tego :P
Kupiłam perfum Davida Beckhama, i do tego dwie bluzki Reeboka i Pumy :)
pewnie cos jeszcze dokupie bo duuzo czasu jeszcze :)

Chętnie się podepnę do tego, bo sama szukam ciekawych pomysłów... Tym bardziej, że mam w grudniu 3 okazje !

Mikołajki, Święta i pierwsza rocznica.. ;>

tez mysle, ze ksiazka jest fajna dla dziewczyn. ja raz chlopakowi, jak wyjechal i nie widzielismy sie 2 miesiace to pisalam pamietnik i dalam w wersji takiej ksiazki. podobalo mu sie, ale to bylo na poczatku zwiazku, teraz juz pewnie nie zrobiloby to takiego wrazenia.

tez mam problem. zdjecia juz nudne. perfumy i ciuchy w sumie ciagle kupuje. ale to pewnie dlatego,ze sama najbaridzje ciesze sie z nowego ciuszka;) z drugiej str wiem,ze on sobie sam nie kupi np, to ja mu kupie i ma;)

No dobrze dziewczyny , ale co jeszcze ? Jakie jeszcze macie pomysły ?

toys4boys.pl fajne gadżety, może akurat coś Ci wpadnie w oko :)

NOoo, z albumem swietny pomysl, sama planuje takie cos na 3 latka w kwietniu;d mam pare biletow z kina, z imprezy na jakiej byl 1 pocałunek, zdjecia, widokowki z miejsc, w jakich razem bylismy itp.;d

ja powiem tak na dzien chlopaka- na poczatku zwiazku kupilam poduszke ze zdjeciem, rewelacja ucieszyl sie jak dziecko;d do dzis nie rusza sie nigdzie bez niej:) bardzo milo mi wtedy.

w tym roku na dzien chlopaka sprawilam mu kufel do piwa, napakowalam zelkami o smaku coli i na gore dodalam wate cukrowa, zawinelam w cylafon i wygladalo jak piwo;d- pomysl zgapilam ze sklepu ze slodyczami candy, ale jak zrobilam sama wyszlo polowe taniej;d do tego kupilam leszka i tez sie cieszyl jak dziecko;d

byly tez ciastka, torty, ciasta itp z okazja i bez, bo lubi jesc;d ale nie dorownuje mu w gotowaniu - tylko w pieczeniu -bo jest kucharzem:( ale ciast nie lubi robic tylko zjadac;d

dalej byly perfumy w zeszlym roku, byly t-shirty, koszule, szalik, były słuchawki do koma- ale zgubil je;p , bylo GPS, on jest maniakiem samochodow i nowinek technicznych, ale nie mam az tyle kasy na takie prezenty, jak bd miala kiedys wiecej kasy spelnie jego marzenie zwiazane z motoryzacja- tylko ze to wydatek rzedu powyzej 1tys, narazie sa tylko checi do spelnienia tego marzenia;)

na jakas okazje chcialam mu sprawic KARYKATURĘ w antyramie, ale to bardziej jakies inne swieto, nie na boze narodzenie, czy urodziny.

wiem tez, ze on bardzo ucieszylby sie z jakiejs randki np> kino, bowling, wypad na basen, jacuzzi itp, w wakacje bylismy w 5d, tez ciekawie bylo hehe, przynajmniej tego nie zapomnimy,

teraz zapytalam go prosto z mostu co chce na swieta czy perfum czy sweter czy portfel- bo mu sie rozlatuje, i powiedzial ze perfum, a ze spodobal mu sie ostatnio versace blue jeans - to mam pomysla;p

ale niespodzianki nie bedzie, a szkoda troche, wiec na mikolajki mysle nad czyms innym, hmm..

łańcuszek i bransoletki srebrne ma, od mamy, wiec nie bd mu kupowac, bo po co, zreszta bransoletki i tak rzadko nosi, za to lancuszek stale;p

ja od niego zazwyczaj dostaje to co mu podpowiem> jakas bizu- bo przynajmniej na dluzej, ciuszek, perfum;p

Cytat
alice7
toys4boys.pl fajne gadżety, może akurat coś Ci wpadnie w oko :)

heheh faktycznie super niektóre ;)

to z kuflem super :)

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

mój ukochany ma dziś urodziny, okrągła 30stka:)

kupiłam mu torbę, bo jego stara już się rozlatuje, także raczej praktycznie.

Ale przygotowuję mu też przyjęcie niespodziankę:)
moja przyjaciółka mi pomaga, zrobilam wczoraj zakupy spożywcze,baloniki, śmieszne czapeczki itd:P zawiozłam je do przyjaciółki zeby mi je przetrzymała.

O 18 wyciągam Andrzeja z domu, a w tym czasie przychodzą do nas znajomi okolo 10 osob zaproszonych, zamówiłam fajny tort z napisem "wszystkiego najlepszego Andrzejku" itd.
Jak już bedą wszyscy to przyjaciółka mi pośle sygnała, wtedy wrócimy do domu,
Oczywiście Andrzej wchodzi pierwszy, jest ciemno, zapala światło i znajomi krzyczą " niespodzianka"

trochę tak po amerykańsku heh, zawsze mi się takie przyjęcia niespodziankowe podobały, teraz mam okazję takie zrobić:)_

Mam nadzieję że się uda wszystko:)

następna dyskusja:

Zapomniane programy TV