Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny, bardzo potrzebuję pomocy w postaci porady z Waszej strony.
Klika dni temu moja suczka została dotkliwie pogryziona przez inną sukę. ma dużą ranę na szyi. Razem z mamą nie jesteśmy w stanie jechać z nią do weterynarza póki co. Dlatego mama posypywała jej tą ranę proszkiem takim żółtym do szybszego gojenia się ran i polewała najpierw wodą utlenioną. parę minut temu poszłam do niej bo słyszałam jak wyje pod oknem, stado much ją obsiadło i denerwowało, zaniosłam ją do piwnicy i leży sobie tam spokojnie. Popatrzyłam na jej sierść i pojawiły się tam jakieś małe białe robaki, nigdy wcześniej takich nie widziałam. czy znacie jakiś domowy sposób, może jakiś środek który można samemu takiemu pieskowi zaaplikować, czymś to posypać lub polać?
czy ktoś miał podobny przypadek? proszę pomocy ....

male biale robaki?? To moze byc jakas powazna infekcja ;/

szybko idz do weterynarza z nia !!!!! to powazne jest !!!!

jak chcesz psa uratować to lepiej jedź do weterynarza ; /

Przeciez trzeba jechac do weterynarza zal mi psa naprawdę

Cytat
aniolek15
jak chcesz psa uratować to lepiej jedź do weterynarza ; /
dokładnie;/ nie ma co zwlekać!!!!!

a może wezwać weterynarza dodomu, wizysta kosztuje ok 100zł

jak nie mozesz jej zawiezc to chociaz zadzwon do weterynarza t moze przyjedzie albo doradzi

:/ weterynarz! Jak najszybciej...

Mysle ,ze pies nie obedzie sie bez lekarza.Najprawdopodobniej musi dostac antybiotyk,inaczej moze byc z nia bardzo zle.W aptece mozna tez kupic takie plastry,niby nasza skora ,ktore przyspieszaja gojenie sie ran.Idz do apteki i zapytaj co najlepiej kupic i podaj jakikolwiek antybiotyk.Powodzenia i zycze zdrowia Twojej suni.

Jak czyt.coś takiego to mi się aż płakać chce,bo tak kocham pieski,i nie myślałam bym ani chwili dłużej i zabrała bym ją do weterynarza,jeżeli chodzi o kasę to bym pożyczyła od kogoś byle by sunia wyzdrowiała i się nie męczyła....;(

bierz psa do weterynarza!

<troszkę kultury w wypowiedziach>[moderator]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 13:57 przez moderator.

do weterynarza ale juz !!!
weterynarz też człowiek i możecie zapłacić mu później ! wiem bo sama miałam taki przypadek !
i ogromnie żal mi tego psa ,że ma taką wspaniałą właścicielkę ;/ powinnaś się wstydzić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 13:40 przez GaBrYsiAa1996.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Jak się zalęgły robale to może być już za późno.
Jak chcesz ją uratować to musisz jak najprędzej jechać z nią do weterynarza lub wezwać go do domu.

Pomyśl jak ona się teraz męczy, nie żal Ci? jakby Tobie robale po ranie łaziły to co byś zrobiła?

biedny pies...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

muchy składaja w ranie larwy stąd te białe robaki, takie rany się zawija!! o matko jakak znieczulica!

następna dyskusja:

KONKURS na slogan Szafy!