Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:27:10

WItam, czy któraś z Was dostała już takie e-maile i czy jest to prawda?
porszę! pomóżcie!!

Oto e-mail,. który dostałam:

Szanowna Pani*******,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 06.07.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

moje dane

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 06.07.2010 to ****. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - mjani(mój e-mail)
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=hJh%2BjTC0a819M7TL8E71ajMEDYpp

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:29:42

Ale co to ma być? Pierwszy raz słyszę o jakimś Pobieraczku..

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:30:28

Była o tym sprawa w TVP ale dokładnie nie pamiętam jaki wniosek wyciągnęli z tego.

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:30:31

wpisz sobie w google POBIERACZEK i poczytaj. ;)

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:30:34

no niestety to jest prawda... juz niejedna osoba ponoc sie na to nabrala i musialy placic

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:30:48

nie mam pojęcia. nigdy czegoś takiego nie dostawałam. ale były różne fora na szafie i dziewczyny pisały o różnych stronach, które tak naciągają. minęło 10 lat i nic nie przyszło.... a więc myślę, że to podobna strona "naciągająca ludzi"

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:31:05

był o tym program ;( niestety naciągneli mnostwo osób ;(

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:31:26

ale nikt nie płacił oni tak juz długo czasu oszukują znany temat w sieci

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:31:29

Hej ja również kiedyś zarejestrowałam sie do tego i tez miałm taki sam problem i szczeże mówiąc zapłaciłam ta kwote i iwedy dali mi spokój a z tego progaramu nie korzystam

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:31:37

pamietam ze było o tym w tv

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:32:35

Niestety ale to jest chyba prawda, kiedyś pamiętam, oglądałam magazyn Ekspresów Reportera i tam coś o tym było. Że ludzie mięli straszne długi u nich. Nie pamiętam dokładnie co wynikło, ale... współczuje! :( To jest chyba prawda... Nie chce Cię straszyć... ;/

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:32:52

sama nazwa źle mi się kojarzy:/
nie wiem o co chodzi:/
Ale moj mą pracuje w agencji prawnej i jesli wysylaja ci takie cos mailem a nie listem poleconym za potwierzdeniem odbioru - TO ŚĄ ŚMIESZNI i NIEPROFESJONALNI !!!

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:32:58

z tego co wiem, to wielu ludzi nie płaci bo to oszuści, a do sądu nie pozwą bo sami oszukują więc sami by się wkopali;) już gdzieś na szafie było kilka tematów o pobieraczku;P

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:33:33

Trzeba było czytać jak się rejestrowało a nie teraz lamentować :)
Większość ludzi właśnie tak dala się zrobić pobieraczkowi ...

pobieraczek wezwanie do sądu

28 lip 2010 - 13:33:35

wszystko na temat : http://di.com.pl/news/31003,0,akt_Pobieraczek_ukarany_za_nieuczciwe_praktyki.html
prosze o pozostawienie tego linku - ma pomóc autorce postu!

następna dyskusja:

wystawy psów