Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

8 minut temu

Biznes

12 minut temu

tabernakula sklep

31 minut temu

zakupy internetowe

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:44:11

Spotykam sie z kolega,po pierwszej randce wyladowaliśmyw łóżu.Było fajnie, a teraz nie daje mi spokoju myśl że ja bym chciała coś wiecej a nie tylko koleżanka,on niestety mnie zaczyna unikać.Co ja mam zrobić zeby mnie traktował inaczej a nie tylko koleżanke.Licze na jakąkolwiek porade.Załamana.....

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:49:32

Może dla niego byłaś za słaba w tym łóżku skoro Cię unika.

zweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 1/5

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:51:24

Niestety mozliwe ,ze Cie wykorzystal...Faceci niestety tacy sa. Sama bylam w takiej sytuacji,i facet nie odzywa sie do mnie do dzis,a ja mozliwe,ze jestem w ciazy;/ tez liczylam na cos wiecej,ale on mnie tylko wykorzystal...Spotkalismy sie kilka razy ,a teraz juz nawet znaku zycia nie daje,ja sie nie bede narzucac...

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:51:36

no to chyba pokazalas mu ze nei ma sensu traktowac Cie lepiej. Sorry ale to tak jakbys sama siebie nie szanowala...

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:51:56

hehehehhehe dobry komentarz;D

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:52:40

Sama sobie jesteś winna,chłopak (innym słowem świnia) potraktował cie tak,jak sama chciałaś.Żadna szanująca się dziewczyna nie pójdzie do łóżka na pierwszej randce. A najczęściej tak to się właśnie kończy-dostał co chciał i spadaj.Niech to będzie dla ciebie nauczka!

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:52:56

Kurczę trudna sprawa,postaraj się z nim porozmawiać,w takich sprawach zawsze jest trudno no bo pewnie on liczył tylko na ten jeden raz i dlatego cię unika, porozmawiaj z nim o tym że ty liczysz na coś więcej,spróbować zawsze można.

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:54:56

a moze własnie dlatego ze tasz szybko sie zgodziłas na "lozko" za szybko mu poszlo ,a tak wogóle to go olej nie warto sie ścierac nic na siłe, znajdziesz kogoś innego ;-)

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 16:59:10

Za szybko;/ Facet stwierdził że jesteś łatwa i nie ma co sobie głowy zawracać..wykorzystał Cię i już..

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 17:06:54

Cytat
Topola
Sama sobie jesteś winna,chłopak (innym słowem świnia) potraktował cie tak,jak sama chciałaś.Żadna szanująca się dziewczyna nie pójdzie do łóżka na pierwszej randce. A najczęściej tak to się właśnie kończy-dostał co chciał i spadaj.Niech to będzie dla ciebie nauczka!

zgadzam sie.Wiadomo,ze większości tylko o to chodzi a my mamy rozum po to,zeby unikac takich sytuacji.Jesli facet jest powaznie zainteresowany kobietą to bedzie czekal,rok,dwa lata,dluzej a nie pierwsza randka,hop do łóżka a potem narka.

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 17:09:54

zgadzam się z powyższymi opiniami..niestety dałas się złapac, możliwe że chłopak chciał Cię zaliczyc ten jeden raz, a teraz Cię unika..

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 17:15:47

Tak chodzi nie tylko o seks bo byliśmy razem w górach a było fajnie,stwierdził że jest mu ze mna dobrze tylko ze zaduzo od niego wymagam tylko niewiem czego tego zeby mi odpisał na sms?

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 17:17:18

nie ma to jak wedrowac do serca przez łóżko... nie tedy droga..

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 17:18:56

nie przejmuj się. Potraktuj to jako przygodę,epizodzik:) bez takich sytuacji nie ma zabawy.

seks bez zobowiązań

09 mar 2009 - 17:25:52

Jaaa troche mam problemy ze zrozumieniem nawet tego co napisałas... to Ty chcesz by tylko jego kolezanka? Czy Ty wlasnie po sexie poczułas cos wiecej aa On nie... bo sie zgubiłam.

następna dyskusja:

Czy to dziś?