Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skrzywdzona

04 sty 2009 - 15:06:21

Cytat
rymanio
ktos ostatnio mnie bardzo skrzywdzil......chodzi o zdrade, miotam sie teraz z myslami czy powinnam zapomniec i wybaczyc (jezeli tak to po jakim czasie) czy dac sobie zupelnie spokuj (nie wiem czy wytrzymam), przyajcolka podpowiadami mi ze powinnam go zostawic w pierony ale to przeciez juz 2 lata...;//////////////////


Mialam taką sama sytuacje

Nie zapomniałam, nie wybaczyłam, zostawiłam w pierony, nie żałuję !
zdradził raz, drugi... trzeci... a ja głupiutka o niczym nie wiedziałam ;)
mam teraz cudownego faceta.a nie dzieciaka, który bawi się uczuciami.

Skrzywdzona

04 sty 2009 - 15:09:23

Cytat
lalalajka
dziewczyny jak możecie sobie tłumaczyć, że facet Was zdradził z waszej winy????jakaś masakra...Panowie nie dość, że się zabawili to jeszcze wzbudzili w Was poczucie winy....pięknie...powiem tak, Wasi Panowie pięknie potrafią Wam pomieszać w głowach i do tego dobrze wychodzi im manipulacja, nie widzę tutaj żadnej miłości, przynajmniej nie z ich strony. Przez 4 lata na studiach będąc jedyną dziewczyną w grupie nasłuchałam się o takich zdradzanych dziewczynach jak Wy - i powiem tyle nie warto wybaczać


ha ! cudowna wypowiedz ! ! !
nie warto wybaczac!
a jeszcze czuć się winną za zdradę ? no rzepa niesamowita ;]

Skrzywdzona

04 sty 2009 - 15:33:04

masakra!!!!!!!! strasznie duzo jest skrzywdzonych dziewczyn widze..ja tez.. tez po4 latach......ale nie zostawilam go.jestem z nim..czy szczesliwa nie wiem.strasznie zazdrosna wsciekla caly czas... nie da sie tego wyciac zapomniec.mysle o tym codziennie...... dowiadujac sie o tym przeszalm pieklo...jadlam psychotropy bo wiem ze nie przezylabym tego! minely juz 3 miesiace ale nie daje mi to spokoju. rowniez powiem o sobie ze jestem naiwna... wierze nie wiem w co...jestem nastawiona na ten zwiazek negatywnie i pesymistycznie... uwiez mi dziewczyno jak wybierzesz jego to juz NIGDY nie bedzie tak jak przed tem.zmiana diametralna.. masakra! ja jestem msciwa i wredna i tej dziewczynie ktora zrobila mi na zlosc i dzieki ktorej moj mnie zdradzil zycze tego samego piekla jakie ja mialam!!! ma 16 lat wiec zycze jej jak najwiecej takich uczuc

przepraszam ale jestem zla! juz niedawno wypowiadalam sie na forum o tej samej tresci i w glowie mi sie nie miesci ze znowu doszlo do czegos takiego..no nie mam sil pisac na ten temat juz..masakra! wspolczuje Ci. pozdrawiam. badz silna

Skrzywdzona

04 sty 2009 - 15:53:26

e kapke mi sie pomylilo tamto forum bylo troche innej tresci ale biega o faceta i o zdrade to tez dobre.. ja sie musze zastanowic przebadac sytuacje przemyslec i odjesc bo naprawde to juz nie to samo..nie chce czegos takiego.. mam dopiero 20 lat.. zycie przed nami Dziewczyno!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-01-04 15:54 przez Lenaa20.

Skrzywdzona

18 sty 2009 - 12:16:29

dla mnie zdrada to zdrada i nie wybaczam...... bo jeśli zrobił to raz zrobi to drugi raz....

Skrzywdzona

27 sty 2009 - 23:46:54

JAK Z MOICH OBSERWACJI WYNIKA ZDRADA TO TEMAT BARDZO ROZLEGŁY I SĄ RÓŻNE TYPY ZDRADY JA WIEM ZE JEŚLI FACET BYŁ PIJANY I ZDECYDOWANIE TO INNA KOBIETA PRZEJEŁA INICJATYWĘ I KUSIŁA GO NAPRAWDĘ NACHALNIE TO Z DOŚWIADCZENIA WIEMY ŻE FACET CHOĆ KOCHA ZROBI COŚ NIE Z WŁASNEJ WOLI A RACZEJ COŚ W AFEKCIE COŚ BEZ ZASTANOWIENIA BO TO PENIS ZA NIEGO MYŚLI HIHI ALE W TYM WYPADKU NIE WIEM JAKI TO RODZAJ FACETA I JAK TO SIĘ STAŁO BO JEST WIELE PRZYCZYN JA OPISAŁAM TYLKO JEDNA Z NICH A I OD WYBACZENIA TEŻ WIELE ZALEŻY CZY SIĘ STARAŁ POTEM CIE PRZEPROSIĆ WRĘCZ BŁAGAĆ O WYBACZENIE CZY RZUCIŁ TYLKO PRZEPRASZAM I DAŁ SOBIE SPOKÓJ

Skrzywdzona

27 sty 2009 - 23:50:02

Ogólnie moim zdaniem i z mojego doświadczenia jak ktoś zdradził raz to zdradzi następny, zwłaszcza jak chodzi o męzczyzn

Skrzywdzona

28 sty 2009 - 14:14:48

Gdzie jest miłość nie ma zdrady,
gdzie jest zdrada nie ma miłości...
I pamiętaj że my nie dzieli się przez trzy...
zapomnij dziewczyno....
Jeśli raz płaczesz przez chłopaka, powinien się wstydzić,
jeśli robisz to drugi raz- Ty się wstydź!
dziewczyny nie jesteśmy garbate czy z syfilisem! Każda zasługuje na szczęście!

Skrzywdzona

01 lut 2009 - 13:30:07

wszystkie macie racje powinnaś go zostawic nie jest ciebie wart

następna dyskusja:

zalamana