Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:47:26

wiesz, to zależy ile się znacie, jak się wasze relacje i w ogóle, ja bym mojemu facetowi "pozwoliła" na taki wypad "jednorazowy ", to nic złego, wszędzie są takie sztuki, ale on i tak ma mnie i mu to wystarczy.

zweryfikowana
Posty: 1.477
Ostrzeżenia: 1/5

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:48:25

............



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-28 12:51 przez wera2604.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:49:06

Też bym była przeciwko. Nie puściłabym go chyba wtedy. Nie mam nic przeciwko jak obydwie osoby chcą tam iść. Na miejscu Twojego faceta wykręciłabym się jakoś - z szacunku do Ciebie. :-)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:51:39

Cytat
BonbonGirl
hmm ale seks, nagie kobiety sa wszedzie, on nie musi tam isc by je ogladac, wystarczy wejsc na redtube;p czy jakakolwiek inna strone, poza tym co z tego ze bedzie patrzyl, popatrzy ale wroci do mnie, to nic zlego tym bardziej ze to co niektore dziewczyny wyprawiaja przy tych rurach to naprawde jest wyczyn. Ja tez ostalam tam zaproszenie ale niestety nie moge z powodu terminu wiec nie wize powodu by mowic "ja nie moge Ty tez zostajesz" no przeciez to nie moja wlasnosc tylko partner. Zreszta wiem ze kocha mnie i to mi wystarczy.

podziwam Ciebie i jego!;) pozdrawiam serdecznie, to sie nazywa udany zwiazek!;)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:51:41

Cytat
wera2604
ja tez bym sie NIE zgodziła. Zreszta dla mnie to kazdy facet obejrzy sie za ładna laska. A co mi nie raz leciało oko na laski(oczywiscie NIE jestem lesbijka czy cos)tylko one same sie o to prosza.
Dziwi mnie zachowanie twojego goscia a moze to nie facet >?????

sugerujesz ze moj facet jest jakis lewy...? w takim razie rozwiewam watpliwosci to 100%facet, który najwyrazniej bardzo mnie kocha i szanuje

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:52:08

moj jakby poszedl sam to NIE ale ze mna, zeby miec na niego oko:) to Tak

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:53:28

Cytat
emimka
Cytat
BonbonGirl
hmm ale seks, nagie kobiety sa wszedzie, on nie musi tam isc by je ogladac, wystarczy wejsc na redtube;p czy jakakolwiek inna strone, poza tym co z tego ze bedzie patrzyl, popatrzy ale wroci do mnie, to nic zlego tym bardziej ze to co niektore dziewczyny wyprawiaja przy tych rurach to naprawde jest wyczyn. Ja tez ostalam tam zaproszenie ale niestety nie moge z powodu terminu wiec nie wize powodu by mowic "ja nie moge Ty tez zostajesz" no przeciez to nie moja wlasnosc tylko partner. Zreszta wiem ze kocha mnie i to mi wystarczy.

podziwam Ciebie i jego!;) pozdrawiam serdecznie, to sie nazywa udany zwiazek!;)


dziękuje, masz racje związek bardzo udany, szczerze sama az sobie czasem zazdroszcze;p

zweryfikowana
Posty: 1.477
Ostrzeżenia: 1/5

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:54:57

Cytat
BonbonGirl
Cytat
wera2604
ja tez bym sie NIE zgodziła. Zreszta dla mnie to kazdy facet obejrzy sie za ładna laska. A co mi nie raz leciało oko na laski(oczywiscie NIE jestem lesbijka czy cos)tylko one same sie o to prosza.
Dziwi mnie zachowanie twojego goscia a moze to nie facet >?????

sugerujesz ze moj facet jest jakis lewy...? w takim razie rozwiewam watpliwosci to 100%facet, który najwyrazniej bardzo mnie kocha i szanuje

no co ty nic nie sugeruje tylko sie dziwie. Moj mnie tez kocha, ale nie wierze, ze nie poleci mu oko na laske. Wiem jakie jest zycie. W tym przypadku moge ci tylko pogratulowac chłopaka!!!

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:55:25

;D dobra jestes Bonbon;)))

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:56:05

Śmieszą mnie dziewczyny, które chcą być takie super tolerancyjne w każdym calu, luzary, które nic sobie nie robią z tego, że facet idzie do klubu go go. Ukrywają przed nim swoje obawy bo chcą być nowoczesne a później zdychają jak tylko sobie pomyślą, że ich facet tam jest. :-)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:56:37

Cytat
misiaanetka
moj jakby poszedl sam to NIE ale ze mna, zeby miec na niego oko:) to Tak

hehe no ja tez moglam isc ale niestety nie am rady tego dnia, a wlasciwie chetnie sama bym popatrzyla;pi

juz wczesniej chodzilam z nim do klubow z tancerkami z tym ze tam byly troszke bardziej ubrane choc i tak wszystko bylo widac, gdy wchodzily na scene i zaczynaly pokaz P. bral mnie w ramione calowal i mowil jaka jestem dla niego piekna jak mnie kocha dopiero gdy ja mu mowilam Misku zobacz jak ona to robi, albo zobacz jaki ma ekstra stanik patrzyl i mowil; Ty i tak bys w tym laniej wygladala.... nie mam wiec powodow do zmartwien;p

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:58:19

To jak tak bardzo chcesz żeby tam szedł to zaprowadź go za rączke :D
Jeszcze raz zazdroszcze faceta :P
Z której bajki go wzięłaś? :D

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:59:51

nigdy w zyciu bym sie ne zgodzila! dziwi mnie to ze Ty tak, nie umiem tego troche pojac, ja bym splonela ze zlosci i zazdrosci mimo, ze mu ufam;)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 13:00:50

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-28 13:01 przez martulinkaaa.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 13:01:20

Cytat
carioke
To jak tak bardzo chcesz żeby tam szedł to zaprowadź go za rączke :D
Jeszcze raz zazdroszcze faceta :P
Z której bajki go wzięłaś? :D

Myslę, ze z tej samej co ja:D moj facet tez jest jaki jak ukochany Bombon. Dlugo gryzlby sie z decyzja, czy isc. I dlatego wlasnie pozwolilabym mu na to:)

następna dyskusja:

Ulubiona pozycja w sypialni