Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fajne miejsce na weekend

22 paź 2008 - 23:27:48

Ja po prośbie....czy mógłyby mi ktoś polecić jakieś fajne miejsce w górach, najlepiej w Bieszczadach tak na weekendowy wypad z rodzinką?
Najfajniejsza byłaby sprawdzona kwatera agroturystyczna, z dobrymjedzeniem i odpowiednimi warunkami dla małych dzieci.
Chce zaplanować długo oczekiwany rodzinny wypad i bardzo mi zależy żeby wszystko wyszło super!

Fajne miejsce na weekend

23 paź 2008 - 16:51:36

Wołkowyja ! cudowne miejsce ;) cisza spokoj ;)

http://www.bieszczady.net.pl/janczak/

polecam serdecznie :) sama tam bylam w tym roku i jestem bardzo zadowolona :) jesli tylko znajde odrobine czasu napewno tam powrócę;) domek cudowny wlascicie genialni ;)
serdecznie polecam !! nie pozalujecie;) naprawde

Fajne miejsce na weekend

23 paź 2008 - 17:07:42

oo musze sie tam kiedys wybrac z rodzina i przyjaciółmi;) domek na zdjeciach wydaje sie bardzo ladny ;)

Fajne miejsce na weekend

30 paź 2008 - 14:05:46

Solina, ale poza sezonem. No i Zakopane, ale tam to chyba wiecznie jest sezon...

Fajne miejsce na weekend

12 lis 2008 - 21:27:18

Wetlina, u Pana Ślimaka, naprzeciwko "Bazy Ludzi z Mgły" :)

Fajne miejsce na weekend

27 sie 2010 - 22:26:58

Odrazu pomyślałam o Białowieży;) Po męczącym tygodniu spacery na świeżym powietrzu po szlakach Puszczy Białowieskiej mogą okazać się zbawienne;).Można ciekawie spędzić czas, a i przenocować jest gdzie. Ja polecam Żubrówkę-posiada niezłe SPA i basen:)

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Fajne miejsce na weekend

24 lut 2011 - 13:52:44

Ja odkrywam obecnie północ: warmię i mazury. Zwykle podróżowałam po wybrzeżu albo wyjeżdzałam za granicę. Ale teraz sobie postawiłam za punkt honoru lepiej poznać ciekawe zakątki Polski. Mam nadzieję na jakąś objazdówkę w wakacje.

Fajne miejsce na weekend

08 kwi 2011 - 08:26:28

Oj, wakacyjna objazdówka - fajnie, fajnie :) JA obecnie również stawiam na Północ Polski - z tym, że właśnie nie do końca bo na Mazury się wybieram w tym roku :) Chociaż bezpośrednio nam morzem też jest pięknie - upodobałam sobie szczególnie okolice Jastrzębiej Góry.

zweryfikowana
Posty: 781
Ostrzeżenia: 2/5

Fajne miejsce na weekend

08 kwi 2011 - 08:28:39

zakopane ;)

ja sie wybieram na święta :D

następna dyskusja:

Skrzywdzona