Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

U mnie w rodzinie wszyscy zachwycają się Magdą Żmudą-Trzebiatowską, czy ona się faktycznie tak każdemu podoba? prosze powiedzcie, że nie jestem jedyną która niemoże na nią patrzeć....przecież ona wygląda ja stara maleńka!

Tańczy znośnie.... ale jakoś zachwytów nad jej urodą to nie wygłaszam :)
Bardziej mnie kręci ten jej pan :)

Ładna dziewczyna, ale i dość pospolita. Ot, taka dziewczyna z sąsiedztwa. Niech zagra jakąś sensowną rolę, bo na podstawie seriali i komedii romantycznej nie da się ocenić czy ma talent.

przecietna uroda ;) nie wycackana jak wszystkie gwiazdki polskiego show biznesu

kazdy ma w sobie to cos.. mi sie osobicie nie zbyt podoba ;) ale o gustach i guscikach sie nie dyskutuje

Przepraszam, że wykażę się ignorancją... ale kim jest ta Żmuda-Trzebiatowska? Tzn. z twarzy oczywiście kojarzę (głównie ze zdjęć), jednak ciężko mi ją skojarzyć z jakimś konkretnym filmem, piosenką?

blue Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> jednak ciężko mi ją skojarzyć z jakimś
> konkretnym filmem


Magda M, Nie kłam kochanie, Teraz albo nigdy

Uważam że jest prześliczna, naturalna, sympatyczny wyraz twarzy, błysk w oku (i we włosach:))

popieram:-)))))
prawdziwa jeszcze dodałabym............

Ja również nie darze jej sympatią .. są o wiele lepsze polskie gwiazdy, które nie mają się za ` oh i ah ` ..

WGLĄDA NATURALNIE I MIŁO SIĘ NA NIĄ PATRZY...W SUMIE TO CHCIAŁABYM TAK WYGLĄDAĆ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-15 16:05 przez ewa1.

Nie uważam aby była jakaś przecudna ale z twarzy wygląda sympatycznie:)

ona nie grała w Magdzie M.

Cytat
soldus
ona nie grała w Magdzie M.

no a Jagodę, która podrywała Waligóre czy jak mu tam było, to kto grał?:P

Coś mnie denerwuje w jej zachowaniu ale nie wiem co? :-) Jest nad wyraz perfekcyjna :-)

następna dyskusja:

Fajne miejsce na weekend