Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:34:32

Czy pracowałyscie kiedyś moze jako hostessa? Albo slyszeliscie o tej pracy? Co o Niej sądzicie? Ja osobiscie bylam juz na rozmowie i jestem umowiona za tydzen na kolejne spotkanie -szkolenie w marketingu czy jakoś tak to sie nazywa.. Wiecie moze na czym takie szkolenie bedzie polegało?? Chcialabym dobrze wypaćć bo mają Nam wystawic jakąś ocene i jesli bedę miała pozytywną to mnie przyjmą ;-) A tylko kilka dziewczyn mają przyjąć ,a ostatnio jak bylam na spotkaniu to bylo ich sporo.. A bardzo zalezy mi na tej pracy . To moze byc moja pierwsza praca ;)
Podobno mają Nam placic 12zl za godz. i ma to być promocja artyk. przemysłowych w hipermarketach.. ;)

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:38:35

pracowalam:) jesli lubisz rozmawiac z ludzmi doradzac im;) to jest naprawde mial praca ja bylam kilka razy na zjeździe prezesow:)i tam podawalysmy jakies dania z grila lalysmy piwko ;) lub porpostu gadalysmy z tymi prezesami:) obslugiwalysmy ich ..fajnie bylo;)

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:41:23

Ja współpracuję z firmą Hortex,mam stałe zlecenia,ale żadnych szkoleń nie miałam,bo juz dużo razy pracowałam jako hostessa i miałam doświadczenie!Na początku jest ok ale pozniej to juz sie nudzi..

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:42:58

ja pracowałam na stanowisku hostessy w pewnym banku. Nie chodzi o nic innego jak o roznoszenie uilotek tej firmy i namawianie ludzi do zakupu ich towarów. Szkolenia nie przeszłam gdyż zrezygnowała z niego moja szefowa ale pewnie pokazą ci tak jak efektywnie pozyskiwac klientów. a od 12 zł odeimą ci jeszcze wat czy cos takiego w moim przypadku to było 19%.

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:43:11

a jakie są wady i zalety tej pracy ?:) powiecie mi coś więcej ?:)

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:46:17

Treść posta została usunięta automatycznie

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:46:30

do zalet nalezy niemormowany czas pracy i jezeli trafi ci sie fajny szef to sama bedziesz decydowac kiedy chcesz pracowac. no i bedziesz miała kontakt z ludzmi. tylko ze musisz uzbroic sie w cierpliwość bo niektórzy nie lubia hostess.

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:46:57

Treść posta została usunięta automatycznie

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:48:35

ja przy roznoszeniu ulotek dostałam kiedyś ochrzan od pana którego tylko zapytałam czy mogłabym mu ja wreczyc. powiedział zebym mu d**y nie zawracała i sie wypchała swoja ulotka.

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:50:59

trzeba byc otwartym na ludzi i liczyc sie z tym ze zcasem ktos moze Cie zle potraktowac ;p wiadomo jacy ludzie są spieszą sie zawsze i czasem niechetnie rozmawiają z hostessami

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:51:45

Cytat
bardzotanierzeczy
a jakie są wady i zalety tej pracy ?:) powiecie mi coś więcej ?:)

Przebiorą Cie za coś śmiesznego i będziesz stać/chodzić i zachęcać;)

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:52:06

Cytat
Paulina1313
ja przy roznoszeniu ulotek dostałam kiedyś ochrzan od pana którego tylko zapytałam czy mogłabym mu ja wreczyc. powiedział zebym mu d**y nie zawracała i sie wypchała swoja ulotka.
hehe o kurde boje sie takich ludzi ;O :P ,a w co zazwyczaj sie ubieralyscie do tej pracy? mi ten Szef powiedzial ,ze nie elegancko na czarno bialo ani nie na sportowo.. Hmm czyli najlepiej jak mam sie ubierac?:)

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:52:29

wady? strasznie nudna praca :P zalety hmm kasa jest z tego i w sumie nic cieżkiego..

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:54:01

Ja pracowłam jako hostessa na ulotkach animacjach degustacjach i wspominam to bardzo miło chociaż czasami ludzie potrafili zdenerwować tak że miałam ochote przebrać się i pójść do domu :P

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

hostessa.. praca

21 lut 2009 - 14:56:37

Treść posta została usunięta automatycznie

następna dyskusja:

W KONCU ;]