Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej :).. czy wstydzicie sie pokazywac swojemu chlopakowi ciała.. ?? Ja na poczatku jak pierwszy raz kochalismy sie wstydzilam sie ze sie bedzie smial czy cos.. bo powiem ze nie mam za duzych piersi.. ale on zero reakci..pozniej mi powiedzial ze mam ładny biust :)..

też tak miałam teraz sie otwarłam i nawet sie razem kapiemy ;D

ja mam obsesje na temat swojego tyłka. nie wiem czemu, ale nawet staram się chodzić bokiem;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-29 11:26 przez Lostintube.

My tez :).. Mysmy juz sie otworzyli na dobre,.. Jak sie przebieramy to normalnie oficialnie przy sobie.. Bez zadnego wstydu.. :)..

Hehhe bokiem?? Dobre :D..a ja mam obsesje na punkcie moich lydek ale mu to nie przeszkadza .. mu sie podobam taka jaka jestm..

Prawie wcale z tym problemu nie mamy :D Może czasem tylko (jak mi pryszcz wyskoczy:D)

A jeszcze chcialam zapytac takie cos.. Czy mieliscie kiedys orgazm pochwowy?? Bo ja niestety nie :(( ale z tego co wiem to niby orgazm pochwowy maja kobiety po urodzeniu dziecka..

Yy nie;] Ale na początku też się wstydziłam piersi a później też powiedział, że mu się podobają;) Tylko moje są nieco za duże...;/

Na początku to chyba każdy ma problem z pokazywaniem swojego ciała;) tymbardziej jeśli mamy jakieś kompleksy;)
Ja się wstydzilam boczków i brzuszka ale szybko mi przeszlo;) a teraz jestesmy razem juz ponad 3 lata więc trudno by bylo nie widzieć swoich cial;) moge powiedziec ze znamy swoje ciałka juz na pamięć;)

Cytat
wiolusienka00
A jeszcze chcialam zapytac takie cos.. Czy mieliscie kiedys orgazm pochwowy?? Bo ja niestety nie :(( ale z tego co wiem to niby orgazm pochwowy maja kobiety po urodzeniu dziecka..



To ktoś Ci nagadał niezłych głupot;) ja praktycznie za każdym razem mam taki;) a dziecka jeszcze nie mam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-15 11:38 przez kinior20.

Cytat
wiolusienka00
A jeszcze chcialam zapytac takie cos.. Czy mieliscie kiedys orgazm pochwowy?? Bo ja niestety nie :(( ale z tego co wiem to niby orgazm pochwowy maja kobiety po urodzeniu dziecka..

Hehe ja myślałam, że taki orgazm ma się przy stosunku bez względu na wiek;)

A ja niestety nie mam :( ja mam tylko łechtaczkowy :((

Cytat
wiolusienka00
A ja niestety nie mam :( ja mam tylko łechtaczkowy :((

a ja tez mam ten .a moze mi powiecie co to jest ten 2? bo ja nie zbyt wiem ;DD hahahaha

tzn jaki masz..?? ten pochwowy?? a łechtaczkowy to taki hmm jak to napisac... no to jest niby ten punkt G .. niby ..

Cytat
Ojcia1991
Cytat
wiolusienka00
A ja niestety nie mam :( ja mam tylko łechtaczkowy :((

a ja tez mam ten .a moze mi powiecie co to jest ten 2? bo ja nie zbyt wiem ;DD hahahaha



To jakis żart?:) mam nadzije że tak:)

następna dyskusja:

kto sie zna na fotografii??