Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sadzicie o chlopaku ktory..

22 lut 2009 - 17:57:31

nh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-22 17:59 przez igor0016.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

22 lut 2009 - 18:07:43

sądzę, żę ważniejsze od tego żeby mówił jest to żeby pokazywał:) a skoro pokazuje to chwala mu:) niejeden chlopak mowi ze kocha a tak naprawde moze wcale nie kochac... czyny mowia wiecej niz slowa:) sadze ze nie powinnas sie martwic ze sie ciebie wstydzi... moze raczej jemu nie przychodzia latwo takie wyznania...to ze nie mowi ze cie kocha nie znaczy ze sie ciebie wstydzi:)) a skoro juz jestescie ze soba rok to cos musi czuc:) nie powinnas sie przejmowac bo jestem pewna ze ten chlopak CIE KOCHA :)))) pozdrawiam

Co sadzicie o chlopaku ktory..

22 lut 2009 - 21:34:40

Cytat
wiolusienka00
Ja wiem ze on mnie kocha.. tylko ja chce to slyszec ze on mnie kocha..
a może chcesz sobie jeszcze nagrac???matko..banalne..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

23 lut 2009 - 11:29:01

powiem prosto z mostu: jesli przez rok nie powiedział Ci ze Cie kocha tylko pisze to w smsach tzn ze nie jest pewien czy Cie kocha lub poprostu Cie nie kocha tylko jeszcze o tym nie wie...
Osobiscie nie byłabym z takim facetem, który nie potrafi mi powiedziec patrzac mi w twarz ze mnie kocha ..:| paranoja.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

23 lut 2009 - 11:38:43

Ja jestem ze swoim 6 lat kocham pisze mi w sms-ach albo mówi przez telefon. Na żywo bardzo rzadko to mówi,ale słowa nie są najważniejsze tylko czyny i to jaki jest. Znam przypadek przeciwny do mojego gdzie maż mówi żonie że ją kocha kilka razy dziennie i ona ma już tego dość.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

23 lut 2009 - 11:40:07

Cytat
kociak2012
powiem prosto z mostu: jesli przez rok nie powiedział Ci ze Cie kocha tylko pisze to w smsach tzn ze nie jest pewien czy Cie kocha lub poprostu Cie nie kocha tylko jeszcze o tym nie wie...
Osobiscie nie byłabym z takim facetem, który nie potrafi mi powiedziec patrzac mi w twarz ze mnie kocha ..:| paranoja.



Jesteś w wielkim błędzie. Nie zgodzę się z tobą, ale widocznie dla ciebie ważniejsze są słowa.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

23 lut 2009 - 11:49:07

Jestem z facetem 7 lat i nigdy nie mówi kocham Cię,a wiem że kocha mnie bardzo bo pokazuje to na co dzień przy śniadaniu, praniu, sprzątaniu i normalnym szarym życiu, ludzie tu nie chodzi o to żeby paplać słodkie słówka,tylko o to czy to jest naprawdę uczucie,według mnie rok czy dwa bycia razem to za mało żeby mówić o miłości i wspólnej przyszłości,o tym można zadecydować po dłuższym czasie!a nie tak hop siup od razu,bo po takich akcjach to jest potem masę rozwodów i dramatów,ekspresowe nieprzemyślane decyzje,a potem płacz i zgrzytanie zębów....

następna dyskusja:

prezent..