Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:21:19

No ja tez tak mysle :).. pomijajac ten temat..to juz raz mi to baaaaaaaaaaardzo udowodnil jak mnie kocha :).. i ztego jestem bardzo szczesliwa.. choc to zdarzenie nie bylo mile..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:24:46

Ale to w sumie nawet lepiej bo jak to w końcu powie to będziesz wiedziała, że to jest szczere i naprawdę tak czuje. Dobrze, że nie rzuca słów na wiatr i nie chce, żeby to co mówi było tylko pustymi słowami.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:28:04

Jeśli jest z nia rok to napewno to by nie byly słowa rzucone na wiatr;]

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:28:11

No masz racje :).. Nie bede juz mu zawracac glowy tymi rozmowami

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:30:52

Moze on czeka na jakas odpowiednia chwile :)

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:35:26

Ja jestem z moim prawie 2 lata jak go poznałam typ "playboy'' myslalam ze bezie to cos przelotnego... a tu sie okazało co innego;D a co najlepsze myślimy o wspólnej przyszłości. Na początku jak mowil mi kocham myslam ze to taka sciema , bajer.... ale teraz już wiem ze to prawdziwe uczucie . Niedawno mi powiedzial jak by nic nie czuł to by mnie zostawil bo po co ja mu bym byla nie? ale go ciagle do mnie ciagnie bo mnie kocha ;)

wiec laska nie przejmuj sie !! w koncu sie otworzy ci ci to powie!!!

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:38:25

Cytat
wiolusienka00
No ja tez tak mysle :).. pomijajac ten temat..to juz raz mi to baaaaaaaaaaardzo udowodnil jak mnie kocha :).. i ztego jestem bardzo szczesliwa.. choc to zdarzenie nie bylo mile..

to co takiego zrobil??? ;)
wg mnie to on ejst strasznie niesmialy i tyle. jak jzu ktos wspomnial lepiej byc z takim, ktore nie mowi ,,kocham cie" ale za to pokazuje to. niz z takim, ktory co chwile to powtarza a robi co chce...

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:40:27

My tez myslimy o wspolnej przyszlosci.. niewiem czy to wyjdzie ale mam nadzieje ze tak.. w marcu juz mamy isc na swoje mieszkanko :)

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:43:39

Cytat
natalia_23
Cytat
wiolusienka00
No ja tez tak mysle :).. pomijajac ten temat..to juz raz mi to baaaaaaaaaaardzo udowodnil jak mnie kocha :).. i ztego jestem bardzo szczesliwa.. choc to zdarzenie nie bylo mile..

to co takiego zrobil??? ;)
wg mnie to on ejst strasznie niesmialy i tyle. jak jzu ktos wspomnial lepiej byc z takim, ktore nie mowi ,,kocham cie" ale za to pokazuje to. niz z takim, ktory co chwile to powtarza a robi co chce...

wybacz ale moj nie robi co chce ;/

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:46:49

to taka glupia historia.. taki koles z mojej szkoly jets za mna glupi.. pocalowal mnie ale ja go oczywiscie odepchnelam.. a ja nie chcialam mojemu chlopakowi o tym moiwic .. wiec ciagle mnie to gryzlo.. nie odpisywalam mu na esy itp.. potem mu to powiedzialam chcial wiedziec jak tyn syneczek ma na imie i jak wyglada ehh;/ ja mu oczywiscie nie powiedzialam bo ja wiedzialam co on chce zrobic.. pozniej bylo miedzy nami okropnie.. przyjechal do mnie.. fesst zalamany.. nie gadalismy do siebie nic.. potem mi powiedzial pokaz telefon a ja powiedzialam ze nie bo ten synek mi potem grozil.. i on sie tym bardzo zdenerwowal zaczal okropnie plakac.. wiem to glupio brzmi.. no ale coz.. no i chcial isc . ale sie wrocil.. potem zapytal mnie czy go jeszcze kocham tak chocby to bylo z mojej winy ze ten koles mnie pocalowal;/ wiec ja mu odpowiedzialam ze tak a on jeszcze bardziej zaczol plakac;/ potem porozmawialismy i bylo ok.. na 2 dzien to juz mysmy sie pogodzili.. napewno domyslacie sie w jaki sposob :):P

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:48:24

Cytat
Ojcia1991
Cytat
natalia_23
Cytat
wiolusienka00
No ja tez tak mysle :).. pomijajac ten temat..to juz raz mi to baaaaaaaaaaardzo udowodnil jak mnie kocha :).. i ztego jestem bardzo szczesliwa.. choc to zdarzenie nie bylo mile..

to co takiego zrobil??? ;)
wg mnie to on ejst strasznie niesmialy i tyle. jak jzu ktos wspomnial lepiej byc z takim, ktore nie mowi ,,kocham cie" ale za to pokazuje to. niz z takim, ktory co chwile to powtarza a robi co chce...

wybacz ale moj nie robi co chce ;/

a czy ja napisałam, ze Twoj robi co chce??? wybacz ale jakbym pisała do Ciebie to to bym zacytowała Twoje słowa... moj tez mi co chwile to mowi i wiem, ze nie robi co chce... takze nie wiem po co myslisz, z emowilam na Twoj temat. wiem tylko, ze jest duzo takich przypadkow a jaki jest twoj to tak sie składa, ze nie wiem....

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:53:12

Cytat
wiolusienka00
to taka glupia historia.. taki koles z mojej szkoly jets za mna glupi.. pocalowal mnie ale ja go oczywiscie odepchnelam.. a ja nie chcialam mojemu chlopakowi o tym moiwic .. wiec ciagle mnie to gryzlo.. nie odpisywalam mu na esy itp.. potem mu to powiedzialam chcial wiedziec jak tyn syneczek ma na imie i jak wyglada ehh;/ ja mu oczywiscie nie powiedzialam bo ja wiedzialam co on chce zrobic.. pozniej bylo miedzy nami okropnie.. przyjechal do mnie.. fesst zalamany.. nie gadalismy do siebie nic.. potem mi powiedzial pokaz telefon a ja powiedzialam ze nie bo ten synek mi potem grozil.. i on sie tym bardzo zdenerwowal zaczal okropnie plakac.. wiem to glupio brzmi.. no ale coz.. no i chcial isc . ale sie wrocil.. potem zapytal mnie czy go jeszcze kocham tak chocby to bylo z mojej winy ze ten koles mnie pocalowal;/ wiec ja mu odpowiedzialam ze tak a on jeszcze bardziej zaczol plakac;/ potem porozmawialismy i bylo ok.. na 2 dzien to juz mysmy sie pogodzili.. napewno domyslacie sie w jaki sposob :):P

no wlasnie przez takie sytuacje chocby widac, ze Cie kocha. musi byc o Ciebie zazdrsony i musi mu zalezec. jakby Cie nei kochal to mialby to cala sytuacje gdzies. takze ja na Twoim meijscu cieszylabym sie, ze mam takiego chłopaka...;) bo Ty wiesz i widzisz, ze on Cie kocha... nie musi Ci tego mowic;)

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:55:15

Taa zazdrosny to on jest :P.. a po tej calej sytuacji nadal czuje sie glupio ;/ czuje sie tak chocby to byla moja wina

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:56:43

Cytat
natalia_23
Cytat
wiolusienka00
to taka glupia historia.. taki koles z mojej szkoly jets za mna glupi.. pocalowal mnie ale ja go oczywiscie odepchnelam.. a ja nie chcialam mojemu chlopakowi o tym moiwic .. wiec ciagle mnie to gryzlo.. nie odpisywalam mu na esy itp.. potem mu to powiedzialam chcial wiedziec jak tyn syneczek ma na imie i jak wyglada ehh;/ ja mu oczywiscie nie powiedzialam bo ja wiedzialam co on chce zrobic.. pozniej bylo miedzy nami okropnie.. przyjechal do mnie.. fesst zalamany.. nie gadalismy do siebie nic.. potem mi powiedzial pokaz telefon a ja powiedzialam ze nie bo ten synek mi potem grozil.. i on sie tym bardzo zdenerwowal zaczal okropnie plakac.. wiem to glupio brzmi.. no ale coz.. no i chcial isc . ale sie wrocil.. potem zapytal mnie czy go jeszcze kocham tak chocby to bylo z mojej winy ze ten koles mnie pocalowal;/ wiec ja mu odpowiedzialam ze tak a on jeszcze bardziej zaczol plakac;/ potem porozmawialismy i bylo ok.. na 2 dzien to juz mysmy sie pogodzili.. napewno domyslacie sie w jaki sposob :):P

no wlasnie przez takie sytuacje chocby widac, ze Cie kocha. musi byc o Ciebie zazdrsony i musi mu zalezec. jakby Cie nei kochal to mialby to cala sytuacje gdzies. takze ja na Twoim meijscu cieszylabym sie, ze mam takiego chłopaka...;) bo Ty wiesz i widzisz, ze on Cie kocha... nie musi Ci tego mowic;)

dokladnie najwazniesze jest ze TY wiesz ze on CIE KOCHA!!!!

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:56:52

Uważam, że lepiej czasem cierpliwie poczekać - facet sam musi się otworzyć na mówienie tego co czuje, a co w ich przypadku nie jest takie proste i oczywiste:)
Pozdrawiam

następna dyskusja:

Czy wstydzicie sie pokazywac cialo chlopakowi?