Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

10 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:04:41

Hej .. Ja do was w takiej sprawie..Jestem z chlopakiem juz rok.. On nie wyznaje mi milosci.. Niewiem czemu. Pytalam sie go czy on sie mnie wstydzi czy mnie kocha i wogule.. Ale on powiedzial ze nie mam sie o takie cos pytac bo wiem ze on mnie kocha.. Wiec zamklam temat.. On mi to pokazuje ze mnie kocha ale nie umie mi tego powiedziec.. Juz z nim rozmawialam pare razy o tym ale on nadal nic.. Ja mam wrazenie ze on sie mnie wstydzi.. Kochac mnie kocha bo wiem o tym bo mi to bardzo pokazuje.. A moze sie myle :-(..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:06:08

Ale brakuje mi tego zeby mi to powiedzial prosto w oczy ze mnie kocha.. Kiedys bylam z chlopakiem ktory mnie nie kochal ale potrafil mi powiedziec ze mnie kocha.. A on chyba sie mnie wstydzi

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:06:15

"zamklam"? :/

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:07:44

On tylko w sms-ach mi pisze ze mnie kocha

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:07:47

a może wstydzi sie Powiedziec kocham . jest nieśmiały?? A kiedy cie1 raz pocałował??

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:08:59

No z ta niesmialoscia sie zgadzam bo jest niesmialy.. On pocalowal mnie na 2 randce..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:09:20

Nie po słowach poznaje się miłość lecz po czynach:) może faktycznie jest nieśmiały..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:10:31

Ja wiem ze on mnie kocha.. tylko ja chce to slyszec ze on mnie kocha..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:11:48

No wiec może dlatego ... z tej nieśmiałości tak ma ;DD a ty mowiłaś "kocham cie" ? i co odp? moj facet mnie pocałowała na 1 randce i jest baaaadzo smiały potrafi mi mowic Kocham 3 razy dziennie a mnie juz czasem to nerwuje ;D

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:13:52

Ja mu powiedzialam kocham cie a on sie zrobil caly czerwony i mnie pocalowal..wiesz ja bym wolala sie nerwowac ze mi tak mowi niz wogule tego nie slyszec :))

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:14:31

lepiej żeby okazywał a nie mówiła niż odwrotnie. Pomyśl sobie że mówi kocham ale robić tak że tego nie czujesz. Myślę że przyjdzie czas i dojrzeje do tych słów.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:16:16

No moze kiedys dojrzeje.. On wkoncu juz ma swoj wiek bo ma 21 lat..

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:18:30

Cytat
wiolusienka00
Ja mu powiedzialam kocham cie a on sie zrobil caly czerwony i mnie pocalowal..wiesz ja bym wolala sie nerwowac ze mi tak mowi niz wogule tego nie slyszec :))


co za duzo to nie zdrowo;DD a wiec jak zrobił sie caly czerwony to znaczy ze sie wstydzie jestem pewna ;p hehe...

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:19:02

Cytat
wiolusienka00
No moze kiedys dojrzeje.. On wkoncu juz ma swoj wiek bo ma 21 lat..

ale kazdy ma inny charakter.

Co sadzicie o chlopaku ktory..

15 lut 2009 - 11:19:13

Wiesz, faceci w ogóle mają z tym problemy. Mój ojciec też mi nigdy nie mówi, że mnie kocha, a wiem, że tak jest. Bądź cierpliwa, nie nalegaj, nie wypytuj, okazuj mu miłość, a kiedy poczuje się pewnie to na pewno Ci to powie i będziesz mieć z tego większą satysfakcję niż kiedy by miał Ci to powtarzać po 100 razy dziennie;)

następna dyskusja:

Czy wstydzicie sie pokazywac cialo chlopakowi?