Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moj partner nie chce sie ze mna kochac....na poczatku bylo cudownie...ale od pieciu miesiecy kochamy sie raz na miesiac...on ciagle ma jakies wymowki,odpycha mnie,wciaz nie ma ochoty...mam juz dosc ale naprawde mi na nim zalezy,co robic..???

moze poprostu wystarczy go spytac wprost o co chodzi....moze juz go nie kercisz moze ma inna moze byc multum powodow nie wiadomo co siedzi w meskich główkach;p

Próbowałaś z nim porozmawiać o tym?

może sposób w jaki sie kochacie juz mu sie "przejadł", moze czas na cos nowego

dziewczyny ja juz wszystkiego probowalam.....rozmawialam z nim milion razy,pytalam czy ze mna jest cos nie tak,czy cos go odemnie odpycha,czy jest zmeczony,czy cos go boli,czy ma inna i wiele innych ale on twierdzi ze sam nie wie...

Rozmawiałaś z nim na ten temat?

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

przepraszam za to co powiem,ale jak facet nie ma ochoty na seks(nie liczac chwilowego zmeczenia itp) to albo ma problemy ze swoim małym albo ma inną babe:((

zweryfikowana
Posty: 71
Ostrzeżenia: 1/5

heh no co racja to racja... ale to dziwne jak juz facet nie chce... i jescze to, że nie potrafi wyjaśnić dlaczego

przeciez jak mi sie nie chce kochac to wiem jaki jest tego powod,dlaczego poprostu mi tego nie powie wprost...ja juz nie wiem jak mam z nim rozmawiac...mamy juz date slubu....co ja mam zrobic....kocham go...

a wczesniej zawsze byl zwarty i gotowy?

musicie poważnie porozmawiać, bo jeżeli on ma inną kobietę i się z nim ożenisz to później będziesz przechodziła piekło.

Może przestań nalegać, to nabierze ochoty? O ile oczywiście nie zachodzi żaden opisywany wyżej przypadek, np. nie ma kogoś na boku.

jesli on sam nie wie to idźcie do sekusologa , uwazam że to dobre wyjcie . Jak wiemy Polacy wstydzą się chodzic do psychologów itp. , ale naszczęscie coraz więcej sie przełamuje. To żaden wstyd a może poznacie siebie na nowo :)

Nie naciskaj i tyle,moze za duzo mu sie narzucasz i dlatego nie chce sie z Toba kochać,wiem cos na temat facetow:((nie moze chciec jedna strona tylko....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-11 17:38 przez malina01.

wiem, że to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale jeżeli on nie jest z Tobą szczery to trzeba go sprawdzić.

następna dyskusja:

co ja mam zrobić !!!!!11 ???????