Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

32 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 00:29:24

Ja uwielbiam facetów po prostu męskich :)) musi mieć silne dłonie i na pewno chudzi odpadają..., może być owłosiona klata, lubię też gdy facet ma urzekający głos i boskie spojrzenie...no i na pewno musi mnie bardziej kochać niż siebie :D

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 00:30:59

Cytat
bossa
taki jak mój mąż.... gęste włosy, jasny blond, błękitne oczy... to chyba prawda że przeciwieństwa się przyciągają...
U mnie było by podobnie...ja brunetka on blondyn,piekne usta,niebieskie oczy.....;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 00:49:47

Cytat
bibi35
Cytat
bossa
taki jak mój mąż.... gęste włosy, jasny blond, błękitne oczy... to chyba prawda że przeciwieństwa się przyciągają...
U mnie było by podobnie...ja brunetka on blondyn,piekne usta,niebieskie oczy.....;)

no do tego mam komfortową sytuację bo to 100% dżentelmena:)))

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 00:50:28

...i jak się ubierze w Zarze to błyszczy ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 01:19:13

A ja lubię facetów z klasą,wiedzących jak zachować się adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 01:21:25

Cytat
Ankh
A ja lubię facetów z klasą,wiedzących jak zachować się adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

dokładnie:) to jest baaardzo ważne.

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 07:09:45

Dla mnie facet powinien być: silny,męski i odwarzny,żeby mnie obronić,wziąść na ręce itp. czyli mój wymarzony facet jest taki jak mój obecny ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 07:16:42

Dużych :):):):):) tzn umiesnionych ^-^

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 08:11:17

ja stawiam na naturalność...włosy raczej krótkie, wysoki, zbudowany /nie na siłowni!!!!a fuj mięśniaki/, duże silne ręce...oo i żeby nie obgryzał paznokci...a klatka..no cóż..czasem fajnie się zanurzyć w szczecince..osobiście lubię..nie lubię panów z solarium i pudrem, a znam takich...beeee..uwielbiam facetów w gajerkach..może dlatego, że bardzo rzadki to widok

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 14:51:21

ja wolę jak chłopak ma króciutkie włosy takie na parę mm :) wyższy ode mnie :) oooo z fajnymi dużymi męskimi dłońmi... żeby nie był z wyglądu takim miśkiem...mmmm żeby był taki "groźny".. hmm nie wiem jak to opisać.... ale nie maczo <blee> ale żeby dla mnie był kochanym misiaczkiem :) Taki mi się trafił :) mrrr bossski :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 14:52:16

oo zapomniałam dodać.. BEZ WŁOSÓW NA KLACIE.. :P

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 15:21:01

Mój ideał?
Nie za chudy, krótkie ciemne włosy i oczy ale typ arabsko-latynoski odpada:) , dwudniowy zarost, pewne siebie(trochę bezczelne) spojrzenie, ładne ręce, nie tylko dłonie ale całe ręce (strasznie podniecają mnie męskie przedramiona :),
zgrabny tyłeczek, i musi się fajnie poruszać...
Żadne ciepłe kluchy!
Ma być męski i pewny siebie w każdej sytuacji.
Musi byś wariatem i mieć poczucie humoru. Uwielbiam płakać ze śmiechu...
I jeszcze jedna ważna rzecz: musi mieć pasję! Być w czymś dobry i mi imponować. Patrzenie na faceta, który jest zajęty czymś dla siebie ważnym naprawdę wzmaga apetyt ;)

Mam to ogromne szczęście, że znalazłam już mojego księcia z bajki :)
I ma każdą z tych cech :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

02 mar 2009 - 15:26:02

Mój ideał?

Nie za chudy, krótkie ciemne włosy i oczy ale typ arabsko-latynoski odpada:) , dwudniowy zarost, pewne siebie(trochę bezczelne) spojrzenie, ładne ręce, nie tylko dłonie ale całe ręce (strasznie podniecają mnie męskie przedramiona :),
zgrabny tyłeczek, i musi się fajnie poruszać...
Żadne ciepłe kluchy!
Ma być męski i pewny siebie w każdej sytuacji.
Musi byś wariatem i mieć poczucie humoru. Uwielbiam płakać ze śmiechu...
I jeszcze jedna ważna rzecz: musi mieć pasję! Być w czymś dobry i mi imponować. Patrzenie na faceta, który jest zajęty czymś dla siebie ważnym naprawdę wzmaga apetyt ;)

Mam to ogromne szczęście, że znalazłam już mojego księcia z bajki :)
I ma każdą z tych cech :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

05 mar 2009 - 21:11:54

Cytat
bossa
...i jak się ubierze w Zarze to błyszczy ;)
Apropo Zary....przypomniałam sobie bardzo zabawną sytuację.Mianowicie na otwarcie Silesia City Center wybralismy się na zakupy,były konkursy,imprezy ogólnie wielkie otwarcie,Marcin wystąpił w konkursie gdzie miał wymienić sklepy które sponsorowały ten konkurs (ZARA akórat nie brała w tym udziału) lecz on niestety jak na złośc w pirwszej kolejności z nieświadomości wymienił ten sklep....prowadzący ku uciesze widzów odpowiedział szybko : "zara to ja stąd wyjde"...i tak skońcxzyła się nasza pzrygoda z tą marką,przynajmniej na jakiś czas...hehe

Jakich Facetów Lubicie?:)

18 mar 2009 - 20:25:09

ja tam wole swojego .... ;D Zawsze sobie mowiłam, że nie wezne Żelka, tylko chłopca uczesanego na Janka - a tu peszek. .... mój królewicz 20 min spędza przed lustrem... hihi czasami się smieje ze wiecej niz ja ;)

następna dyskusja:

badania hormonów