Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 14:51:58

...Każda z nas ma inny gust co do facetów, podzielcie sie swoja opinią:) wolicie bardziej męskich, z owłosiona klata i z silnymi dłonmi czy bardziej nazelowanych, wypieknionych chłopców?;)...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 14:55:07

Dla mnie facet to powinien byc faect. Szczególnie lubię takie męskie dłonie,duże w porównaniu z moimi, silne i takie ajjj:) Włosy na żel moga być bo to nie świadczy o "lalusiu". Lubię też wysportowanych facetów ale żeby obrośnięte klaty aż tak bardzooo to nie. Facet tez musi mieć urzekający tyłeczek :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 14:56:35

Ja tam jakoś specialnie nie oceniam. Bo wszystko dozwolone ale bez przesady ! nie przepadam za owłosioną klatą, ani za toną żelu na włosach, ani za pomarańczową buśką od solarium, ale wszystko jest dla ludzi ;) Dla mnie mężczyzna powinien dbać o siebie, ale nie robić z siebie Kena :P Najbardziej lubie normalnych facetów , którzy są po prostu sobą i nie spędzają przed lustrem więcej czasu niż ja ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 14:58:06

...tyłeczek to podstawa hehe;)) ja tam lubie takich hmm średnich;) włosy na żel moga byc bo mój sam ma:P ale sztuczna opalenizna, spedzanie w lazience wiecej niz ja i wypiekniony ubiór to odpada:P...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:00:16

Cytat
valbanka
Ja tam jakoś specialnie nie oceniam. Bo wszystko dozwolone ale bez przesady ! nie przepadam za owłosioną klatą, ani za toną żelu na włosach, ani za pomarańczową buśką od solarium, ale wszystko jest dla ludzi ;) Dla mnie mężczyzna powinien dbać o siebie, ale nie robić z siebie Kena :P Najbardziej lubie normalnych facetów , którzy są po prostu sobą i nie spędzają przed lustrem więcej czasu niż ja ;)

popieram :] facet powinien dbac o siebie ale bez przesady hehe;) solarka to juz w ogole odpada...nieraz jak widze takich na ulicy to sie zastanawiam czy przypadkowo sie nie zatrzasneli w tym solarium hyhyh:P...facet musi byc facetem;)...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:01:01

Hmmm... fajny temat rzuciłaś:)
Jedno wiem. Nie cierpię facetów którzy za bardzo o siebie dbają, wiecie, żel na włosach, opalenizna, specyficzny styl ubierania... Takie ciepłe kluchy... Dla mnie to już nie jest mężczyzna.
Ja natomiast szukam kogoś, kto będzie zarazem romantykiem i wojownikiem... Silnego a zarazem delikatnego... Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, ale ja wolałabym, żeby mój wybranek był przystojny, dobrze zbudowany... Inteligentny, zabawny, z pięknym uśmiechem:)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:01:45

Ja nie nawidzę tych z żelem na włosach, lubię za to z dłuższymi włosami, z loczkami :) Żeby miał fajne ciałko, szczupłe, troche umiesnione ale nie jakis paker ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:04:19

Cytat
emul_007
Ja nie nawidzę tych z żelem na włosach, lubię za to z dłuższymi włosami, z loczkami :) Żeby miał fajne ciałko, szczupłe, troche umiesnione ale nie jakis paker ;)

dokładnie ;) szczupły umięśniony ale nie pudzian :P albo z typu tych spoconych sterydziarzy z rozstępami bleee :P

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:04:35

"a nie nawidzę tych z żelem na włosach, lubię za to z dłuższymi włosami, z loczkami :) Żeby miał fajne ciałko, szczupłe, troche umiesnione ale nie jakis paker ;)"

Popieram:)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:06:31

hmmm... musi mieć dłuższe lub dłuuugie włosy, słuchać takiej muzyki jak ja... no i fajnie by było jakby grał na gitarze :) ale najważniejsze żeby kochał i był wierny...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:07:45

Duże dłonie, długie włosy, loczki, sportowiec... ach :D Mi sie akurat taki trafił ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-09 15:08 przez zaintrygowana.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:08:49

O na gitarze też mógłby grać tak jak ja :) A z muzyką również podobnie wolę żeby słuchał tego co ja.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:08:53

A ja mam w domku łysego, dobrze zbudowanego misia...nigdy mi sie nie podobali tacy lalusie...facet musi byc męski a nie takie chucherko co jak mocniej zawieje to go zdmuchnie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-09 15:09 przez judytka197.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:09:01

Znałam kiedyś takiego faceta... Długie blond włosy, glany, skóra, nawet grał na gitarze:) Byłam zakochana po uszy! Ale niestety okazał się chamem i okropnym narcyzem:(

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:10:30

Duże dłonie, długie włosy, loczki, sportowiec... ach :D Mi sie akurat taki trafił ;)

Szczęściara...!

następna dyskusja:

co o nim myslicie