Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

45 minut temu

elektryka sklep

51 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:11:03

to nie, dla mnie u faceta długie włoski odpadają i glany itd. ja wolę jak chłopak ubiera się tzw. " na szeroko " , albo poprostu normalnie ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:17:55

ja sie kiedyś spotykałam z takim pięknisiem i długo nie wytrzymałam. No bo chyba same przyznacie mi racje że przegięciem było jak mój facet mnie pouczał jakiego peelingu do buzi używać i kosmetyków :-/ Teraz mam prawdziwego faceta,zadbany ale nie do przesady-żadne solarium,depilacje itp

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:31:50

Musi dbać o siebie, ale nie do przesady, jak to już wiele z Was mówiło. Dobrze, jeśli jest wysportowany, ale nie może być przysłowiowe "chucherko". Tyłek - raz podoba mi się malutki, a raz większy. To zależy od sylwetki :) żaden ósmy cud świata, byleby miał w sobie to "coś" :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:39:49

Ja lubię facetów z długimi włosami ;-))).Jednego upolowałam już kilka lat temu.Musi być dobrze zbudowany,mieć duże dłonie-przede wszystkim czyste!Nie lubię lalusiów,wypacykowanych,dbających o siebie bardziej niż kobieta.Uważam,że jest z nimi coś nie tak;-)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:42:26

heheh suppper temacik :))))) ja bym chciala miec takiego kochanego chlopcyka z postawionymi na zelu wlosami hehe :))))
zeby dbal o siebie ,zapraszal mnie na kolacje itp . napewno kochany czuly ,czasami smieszny (w odpowiednim sensie),caluśśśśśny xDDD,taka kochana przyyytuuulanka moja tylko :D:D:D Przede wszystkim wierny i kochany Mrrrrr :D:D:D

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:44:50

Mi do szczęścia wystarczy mój kochany Kuba :)
Ubiera sie na sportowo a czasem na elegancko. ponad 3 lata temu jak sie spotykaliśmy to miał włosy na żelu teraz na łyso :) Dobrze zbudowany, umięśniony.. ,wysportowany, kibic..
Czuję się przy nim bezpiecznie i nie zamienię na nikogo innego:)
Ale nie myślcie sobie że jestem z nim dlatego jak wygląda... nie kocham go za jego wygląd.. kocham Go za to jaki jest:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-09 15:45 przez landzia899.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:49:40

Ja lubię facetów, którzy podobnie jak mówiłyście-ma duże dłonie, ale zwracam uwagę też na brzuszek jeśli to możliwe-nie lubię strasznie chudych ani tłustych:) Do tego seksowny wzrok-padam jak facet ma to "coś" w oku:) Właśnie uwodzicielski wzrok i seksowny tyłeczek sprawił,że zakochałam się od pierwszego wejrzenia w swoim obecnym facecie;))

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:06:34

Mam już swój ideał faceta więc może na tej podstawie opisze ;)
Ratownik, trenujący i uwielbiający sztuki walki - dzięki temu czuję się przy nim bezpiecznie
Męski,klata delikatnie owłosiona,uwielbiam jego 2dniowy zarost - dzięki temu czuję,że mam przy sobie prawdziwego mężczyznę
Dbający o siebie,czysty i schludnie ubrany - nie wyobrażam sobie żyć z brudasem ;P
Stawiający dobro moje nad swoje,taki twardziel przy kolegach jednak mięknie i pokazuje swoje oblicze romantyka tylko przede mną.
Po prostu facet do tańca i różańca ;D

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:50:42

o nie ja bym długich włosów nie zniosła u mojego faceta...w ogole nie zwracam uwagi na takich mężczyzn. Glany i kolczyki też odpadają. Ale są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:55:05

...moj zanim go poznałam miał dlugie włosy:D blond:P ale jak go poznałam to mial juz krotkie na zel i wyglada teraz o wiele lepiej:P jak scial wlosy to nagle wszystkie laski go zauwazyly:P zreszta jest tak do dzis:D czesto sie odwracaja za nim dziewczyny;) ale on jest moj i tylko moj a one popatrzec sobie moga:D hah ;)))

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:55:41

Cytat
Gogusia
o nie ja bym długich włosów nie zniosła u mojego faceta...w ogole nie zwracam uwagi na takich mężczyzn. Glany i kolczyki też odpadają. Ale są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje.

Mój ma kolczyki :P znaczu tunele w uszach, kolczyk w jezyku i kolczyki w sutkach :P...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:57:22

taki jak mój mąż.... gęste włosy, jasny blond, błękitne oczy... to chyba prawda że przeciwieństwa się przyciągają...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:57:47

długie włosy ohyda!!!!!!!!!

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:59:12

Cytat
bossa
długie włosy ohyda!!!!!!!!!

zalezy...bo niekotorzy faceci fajnie wygladaja w dlugich:) i mowa o takich ladnych wlosach a nie jak niektorych niemyte z tydzien:P loczki tez sa spoko;)))

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:18:42

Ja bym nie chciala zeby mOOjjjj chlopak mial dlugie wlosy beeeeee :P
ale to zalezy od gustu :))))):DDDD

następna dyskusja:

Wakacje