Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:11:03

to nie, dla mnie u faceta długie włoski odpadają i glany itd. ja wolę jak chłopak ubiera się tzw. " na szeroko " , albo poprostu normalnie ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:17:55

ja sie kiedyś spotykałam z takim pięknisiem i długo nie wytrzymałam. No bo chyba same przyznacie mi racje że przegięciem było jak mój facet mnie pouczał jakiego peelingu do buzi używać i kosmetyków :-/ Teraz mam prawdziwego faceta,zadbany ale nie do przesady-żadne solarium,depilacje itp

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:31:50

Musi dbać o siebie, ale nie do przesady, jak to już wiele z Was mówiło. Dobrze, jeśli jest wysportowany, ale nie może być przysłowiowe "chucherko". Tyłek - raz podoba mi się malutki, a raz większy. To zależy od sylwetki :) żaden ósmy cud świata, byleby miał w sobie to "coś" :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:39:49

Ja lubię facetów z długimi włosami ;-))).Jednego upolowałam już kilka lat temu.Musi być dobrze zbudowany,mieć duże dłonie-przede wszystkim czyste!Nie lubię lalusiów,wypacykowanych,dbających o siebie bardziej niż kobieta.Uważam,że jest z nimi coś nie tak;-)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:42:26

heheh suppper temacik :))))) ja bym chciala miec takiego kochanego chlopcyka z postawionymi na zelu wlosami hehe :))))
zeby dbal o siebie ,zapraszal mnie na kolacje itp . napewno kochany czuly ,czasami smieszny (w odpowiednim sensie),caluśśśśśny xDDD,taka kochana przyyytuuulanka moja tylko :D:D:D Przede wszystkim wierny i kochany Mrrrrr :D:D:D

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:44:50

Mi do szczęścia wystarczy mój kochany Kuba :)
Ubiera sie na sportowo a czasem na elegancko. ponad 3 lata temu jak sie spotykaliśmy to miał włosy na żelu teraz na łyso :) Dobrze zbudowany, umięśniony.. ,wysportowany, kibic..
Czuję się przy nim bezpiecznie i nie zamienię na nikogo innego:)
Ale nie myślcie sobie że jestem z nim dlatego jak wygląda... nie kocham go za jego wygląd.. kocham Go za to jaki jest:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-09 15:45 przez landzia899.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 15:49:40

Ja lubię facetów, którzy podobnie jak mówiłyście-ma duże dłonie, ale zwracam uwagę też na brzuszek jeśli to możliwe-nie lubię strasznie chudych ani tłustych:) Do tego seksowny wzrok-padam jak facet ma to "coś" w oku:) Właśnie uwodzicielski wzrok i seksowny tyłeczek sprawił,że zakochałam się od pierwszego wejrzenia w swoim obecnym facecie;))

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:06:34

Mam już swój ideał faceta więc może na tej podstawie opisze ;)
Ratownik, trenujący i uwielbiający sztuki walki - dzięki temu czuję się przy nim bezpiecznie
Męski,klata delikatnie owłosiona,uwielbiam jego 2dniowy zarost - dzięki temu czuję,że mam przy sobie prawdziwego mężczyznę
Dbający o siebie,czysty i schludnie ubrany - nie wyobrażam sobie żyć z brudasem ;P
Stawiający dobro moje nad swoje,taki twardziel przy kolegach jednak mięknie i pokazuje swoje oblicze romantyka tylko przede mną.
Po prostu facet do tańca i różańca ;D

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:50:42

o nie ja bym długich włosów nie zniosła u mojego faceta...w ogole nie zwracam uwagi na takich mężczyzn. Glany i kolczyki też odpadają. Ale są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:55:05

...moj zanim go poznałam miał dlugie włosy:D blond:P ale jak go poznałam to mial juz krotkie na zel i wyglada teraz o wiele lepiej:P jak scial wlosy to nagle wszystkie laski go zauwazyly:P zreszta jest tak do dzis:D czesto sie odwracaja za nim dziewczyny;) ale on jest moj i tylko moj a one popatrzec sobie moga:D hah ;)))

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:55:41

Cytat
Gogusia
o nie ja bym długich włosów nie zniosła u mojego faceta...w ogole nie zwracam uwagi na takich mężczyzn. Glany i kolczyki też odpadają. Ale są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje.

Mój ma kolczyki :P znaczu tunele w uszach, kolczyk w jezyku i kolczyki w sutkach :P...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:57:22

taki jak mój mąż.... gęste włosy, jasny blond, błękitne oczy... to chyba prawda że przeciwieństwa się przyciągają...

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:57:47

długie włosy ohyda!!!!!!!!!

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 16:59:12

Cytat
bossa
długie włosy ohyda!!!!!!!!!

zalezy...bo niekotorzy faceci fajnie wygladaja w dlugich:) i mowa o takich ladnych wlosach a nie jak niektorych niemyte z tydzien:P loczki tez sa spoko;)))

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:18:42

Ja bym nie chciala zeby mOOjjjj chlopak mial dlugie wlosy beeeeee :P
ale to zalezy od gustu :))))):DDDD

następna dyskusja:

Wakacje