Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
energusia
czego nie powiniem robic a robi....

OBIECUJE że coś zrobi,nie zrobi , lub że się to więcej razy nie powtórzy..... oczywiscie na obiecankach się kończy !!!
to mnie wnerwia strasznie !!!!!!!!!


Haha skąd ja to znam;) Albo teksty: "prosze, nie dzisiaj", "nie molestuj mnie;)" itp. jako odpowiedź na moje prośby o coś. Wrr

zweryfikowana
Administrator
Posty: 172

Cytat
mardzente
mój jest w moim wieku :) i zazdroszcze wam ze macie starszych facetów :)
czasami roznica wieku sie przydaje bo moj jest jak dziecko w koncu faceci dojrzewają pozniej ale jak bardzo pozniej? bo nie mam siły czekać :))

Różnie z tym bywa. Mój mąż jest w moim wieku i wcale nie wydaje mi się dziecinny. No, może czasami, ale w bardzo niegroźnych kwestiach :)

ja jak go o cos poprosze to słysze ZARAZ... ;/ jest starszy o 4 lata.. i tez rzuca ciuchy w kąt... byle gdzie.. ale jak zwroce uwage to poprawi, ja tez idealna nie jestem wiec czepiala sie go az tak nie bede :PPP gorzej np z paleniem... do niego do domu jak wchodze to same fajki.. wszyscy palą a u mnie jak on przyjdzie to mama zawsze ah u Ani luby jest bo czuc fajki :D:D:D:D ale jesteśmy juz ponad 4.5 roku razem i narazie walcze z rzuceniem fajek u niego i jak narazie sie udaje :)

Mój kompletnie nie radzi sobie z planowaniem czasu. Jeśli dzwonię i mówi, że już wychodzi z pracy to wychodzi tak ok po godzinie. A jeśli się gdzieś umawiamy to na 100% mogę przyjść 10 minut później. (na szczęście razem mieszkamy więc nie muszę już tak ciągle gdzieś na niego czekać). No, to po pierwsze :) Po drugie zostawia swoje skarpetki/majtki/spodenki dokładnie tam gdzie je zdejmuje (ale z koszulkami i garniturami zawsze maszeruje w stronę fotela!). Po trzecie przeróżne prace domowe wykonuje tylko na moje wyraźne żądanie. Po czwarte pije herbatę i inne napoje leżąc :D
Ale mimo wszystko jest cudownym, kochnym, opiekuńczym facetem i nie zamieniłabym go na żadnego innego! A do takich różnych drobiazgów po pewnym czasie się przyzwyczajam i zaczynaja mnie bawić :)

Cytat
energusia
czego nie powiniem robic a robi....

OBIECUJE że coś zrobi,nie zrobi , lub że się to więcej razy nie powtórzy..... oczywiscie na obiecankach się kończy !!!
to mnie wnerwia strasznie !!!!!!!!!


skads to znam:)))

mnie strasznie denerwuje,że moją drugą połowę wciągają seriale. jak mu się jakiś odcinek np. 204 spodoba, to ściąga całą serię i ogląda wszystkie odcinki... na szczęście mnie nimi nie zadręcza bezpośrednio, lecz pośrednio... np wracam z pracy po 8 godzinach, a w domu nic nie zrobione! a czemu? bo urządził sobie "maraton serialowy"... :)

Cytat
white_tea
Mój kompletnie nie radzi sobie z planowaniem czasu. Jeśli dzwonię i mówi, że już wychodzi z pracy to wychodzi tak ok po godzinie. A jeśli się gdzieś umawiamy to na 100% mogę przyjść 10 minut później. (na szczęście razem mieszkamy więc nie muszę już tak ciągle gdzieś na niego czekać). No, to po pierwsze :) Po drugie zostawia swoje skarpetki/majtki/spodenki dokładnie tam gdzie je zdejmuje (ale z koszulkami i garniturami zawsze maszeruje w stronę fotela!). Po trzecie przeróżne prace domowe wykonuje tylko na moje wyraźne żądanie. Po czwarte pije herbatę i inne napoje leżąc :D
Ale mimo wszystko jest cudownym, kochnym, opiekuńczym facetem i nie zamieniłabym go na żadnego innego! A do takich różnych drobiazgów po pewnym czasie się przyzwyczajam i zaczynaja mnie bawić :)


Popieram mój jest identyczny.
Czy oni wszyscy tak muszą mieć?

Ja nie mam na co narzekać ; ) Ale nie dlatego, że nie mam faceta : P
Po prostu nic mnie u niego nie denerwuje i już : )

Dla posmiania sie watek odwrotny :-) czego mezczyzna nie robi a powinien czyli How to get man to wash his hands :-)


[embed_image 01e544ef26d56a7f4a20d7778426e8b9]
[embed_image ef65f2c9a1dc9275cd8351e5fd5adda0]

mnie najbardziej denerwuje, jak mój facet pali przy mnie. nienawidzę tego. dobrze, że nie pali na codzień tylko w knajpach itp. poza tym zostawianie brudnych bokserek i skarpetek na podłodze w miejscu gdzie je zdjął też jest wkurzające, ale z tym walczę wieszając mu to na żyrandolu;p (wtedy błyskawicznie ląduje w pralce;p)

Co mnie w nim denerwuje??
Ojj pedancik...Zwłaszcza jesli chodzi o jego auto...Nie ma mowy zebym nie otrzepala butow wchodzac (wgl najlepiej by chyba bylo jakbym wchodzila bez:P),opierala sie o nie (bo sie porysuje) lub trzasneła drzwiami...Przy czym to NIBY trzasniecie uslyszy i zauwazy tylko on:P i tego ze godzianmi potrafi siedziec i dlubac przy nim...

Ale fakt-nikt nie jest idealny...

Nie nawidzę u mojego męża ...zachalapnej lazienki po jego kapieli lub prysznicu i wieszania spodni lub bluz na garderobe to mnie dopraowadza do szału!!!!!!!!!!!!!

Z moim mężem było identycznie zanim sie poznalismy był jednym z wielu którzy nie sprzątali (robiła to za niego mama), nie gotowali (bo wszytsko mieli podane pod nos), kiedy po 7 miesiącach znajomości pobraliśmy się i zamieszkaliśmy początkowo u moich tesciow powoli zaczęłam Go uczyć, że trzeba po sobie sprzątać, czasami chociażby śniadanie i kolacje przygotować sobie samemu itp. teraz kiedy mieszkamy sami, samy 2 letniego synka dziewczyny nie uwierzycie ale mój mąz potrafi posprzątać nawet czasmi cały dom, ugotować obiad kiedy wraca wcześniej z pracy, i na dodatek bardzo pomaga mi przy opiecie nad syniem, zmienił sie nie do poznania a wszyscy powtarzali, że taki typ się nie zmieni. No jedyny minus to nadal nie potrafię wyciągnąć go z garazu gdzie mógłby przesiadywać godzinami.

Ooo i jeszcze gdy prosze go o 'powazna dluzsza rozmowe' zawsze jest jakis pretekst zeby przekladac to na pozaniej....(czas nieokreslony)...

:/:/:/

może to że na wszystko ma wytłumaczenie i .. czasem brakuje mu umysłu baby.
czy kwiatek to zbyt drogi gest od czasu do czasu ?

następna dyskusja:

NIEODPISYWANIE na szafie.