Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja np. nie znoszę, jak mój facet zostawia otwarte kosmetyki i nie zakręconą pastę do zębów. Ciągle muszę wszystko po nim zamykać, a przypominanie jest skuteczne tylko w chwili przyłapania na gorącym uczynku.

Rany, przeciez to nie jest chyba aż tak ważne.

moj facet nigdy niczeho nie odklada na swoje miejsce..

zweryfikowana
Administrator
Posty: 172

@tymek23: może nie jest to jakoś strasznie ważne, ale to miłe kiedy ludzie (niezależnie od płci) sprzątają po sobie, a nie liczą na to, że ktoś zrobi to za nich... a tak się jakoś dziwnie składa, że to panowie rzadziej sprzątają (choć nie twierdzę, że na świecie nie ma kobiet bałaganiar)

a ja nie lubię, kiedy proszę swojego faceta, żeby coś zrobił i on mówi, że ok i zabiera się za to za kilka godzin albo następnego dnia... ale ja też nie jestem idealna, więc staram się okazać cierpliwość

Czuję, jakbym to ja napisała... ;-) a tak serio, nikt nie jest idealny, ale gdy ktoś nawet nie stara się poprawić, to problem staje się istotny. Nikt w związku nie zatrudnia etatowej gosposi.

rozalinda Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja np. nie znoszę, jak mój facet zostawia
> otwarte kosmetyki i nie zakręconą pastę do
> zębów. Ciągle muszę wszystko po nim zamykać,
> a przypominanie jest skuteczne tylko w chwili
> przyłapania na gorącym uczynku.

A mój były facet ciągle zapominał o moich urodzinach i imieninach i to nie było zbyt przyjemne :(

Ja zawsze słyszę ZARAZ a to owe zaraz przybiera różne postacie 5 minut 10 15 lub kilku godzin

mój mi za zadko daje kwiatki i pali przy mnie ;] czego nienawidze
nie mieszkam z nim na szczescie bo chyba bym zapila jakby mi w domku fajkami smierdzialo

moj facet jest kochany, naprawde :) i chyba jest aż za idealny bo jest strasznym pedantem ! nienawidze tego:P i wkurza mnie jak nie raz traktuje mnie jak dziecko a nie jak swoja partnerke, jest 7 lat starszy ale to nie jest usprawiedliwienie, a ja chce partnera a nie ojca :P

Ja znowuż mam starszego partnera i muszę chodzić koło niego jak mamusia. Nic wokół siebie nie zrobi. :-))))) To najbardziej mnie denerwuje.

Calypso i Dont Call Me Baby

mam ten lusus,bo stoje pomiędzy Wami:) Mój facet jest również starszy o 7lat;) i niekiedy czuję się jakbym miała 7letnie dziecko,a niekiedy jakbym była młodsza o 27latek:)
.... z dwojga złego lepiej wypośrodkowane;)
pozdr

czego nie powiniem robic a robi....

OBIECUJE że coś zrobi,nie zrobi , lub że się to więcej razy nie powtórzy..... oczywiscie na obiecankach się kończy !!!
to mnie wnerwia strasznie !!!!!!!!!

Jeśli chodzi o papierosy to tego też nie znoszę.......

mój jest w moim wieku :) i zazdroszcze wam ze macie starszych facetów :)
czasami roznica wieku sie przydaje bo moj jest jak dziecko w koncu faceci dojrzewają pozniej ale jak bardzo pozniej? bo nie mam siły czekać :))

Treść posta została usunięta automatycznie

następna dyskusja:

Czy podoba wam się Żmuda-Trzebiatowska?