Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,
jest moze tu jakaś polonistka albo szafowiczka, która lubi pisac wypracowania i byłaby chętna pomóc?
Licze na Was. :)

p.s 1 - moj temat brzmi:

Obraz i ocena rewolucji we fragmentach rozmowy hrabiego Henryka z Pankracym oraz w III i IV części NIe-Boskiej komedii Z.Krasińskiego. W wypracowaniu uwzględnij przyczyny wybuchu rewolucji i jej przebieg, oraz charakterystykę przywodców i zbuntowanego ludu oraz wizje przyszłości po zwycięstwie.

p.s 2 - Boże , przecież to miała być pomoc! Czytajcie uważnie.

Z gory dziękuję. :)
i pozdrawiam :)


Podczas zakładania nowego wątku nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. Nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem", "Pomocy”, „???”, „Hot or not”, „Sprzedam” etc. Wprowadzają one ogólny chaos. Tytuł powinien być krótki zwięzły i treściwy. Pomaga to Użytkownikom w poruszaniu się po forum i odpowiadaniu na tematy, które ich najbardziej interesują.
Tytuł zmieniłem!!!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 22:39 przez ninjaska16.

niezweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 1/5

tez mam problem z polskim moze któras pomoże ?

hej dziewczyny:)
w czy problem??chętnie pomoge:)piszcie:)

niezweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 1/5

Spróbuj zaproponować zwykłemu człowiekowi mozliwosc zrealizowania Horacjańskiego hasła "nie wszystek umrę" Co może po sobie pozostawić?
Dłuższa wypowidz pisemna .

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Zależy o co chodzi i z czym wam pomóc?

Edit: O Horacym ja nie wiem nic =] przykro mi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 14:32 przez reila_.

niezweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 1/5

nikt nic nie wie ?

jestem dobra z języka polskiego,lecz uczęszczam dopiero do 3 gimnazjum,a praca przedstawiona powyżej jest na poziomie liceum.

forum i szafowniczki sa od pomagania ale moim zdaniem nikt nie powinirem pomagac pisac komus wybracowania lub inne forbu z j.polskiego, co w przyszlosci tez poprosisz szafowniczke o napisania magisterki. poprosty ręce opadają

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

chętnie pomogę, jak coś to priv :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 15:02 przez szalone_nozyczki.

niezweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 1/5

wiem ze nie powinno sie pisac w takich sprawach ale jezeli kto naprawde sobie nie razdzi to chyba mozna poprosic o pomoc ?

taniec15

zwykły człowiek może pozostawic po sobie pamiec, poprzez zachowanie wobec drugiego czlowieka, podejscie, w wypadku uczniow postawe do nauki itd.
tu mozna wiele wymyslic, pusc wodze fantazji i na pewno cos w googlach znajdziesz xDD

Heh, ja potrafię pisać wypracowania, ale nie robie tego za darmo :P
Toż to nie pomoc, a odwalenie za kogoś roboty, czyż nie?:)
A fundacji "Napisz wypracowanie" to chyba nikt tu nie prowadzi.

a dlaczego NIE? To tak samo jak np. z matematyką, nie każdy lubi i umie matme, a jak się nie wie jak zrobić jakieś zadanie, to najczęsciej prosisz kogos o pomoc. Tu jest to samo. ;) Nie ma co się bulwersować. :)

niezweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 1/5

DiabelRogaty-czy ja napisałam w poście napiszcie za mnie wypracowanie bo nie umiem ?!! nie napisałam czy mozecie mi pomóc nie chodzi mi tu o pisanie całego wypracowania tylko jakies wskazówki podpowiedzi jak mozna to napisac !

następna dyskusja:

50 pomysłów na wspaniałe torty dla dzieci