Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bukiet z cukierków

28 wrz 2009 - 13:34:35

Fajny taki prezent ;) Ja w okolicach Walentynek widziałam w Empiku taki z cukierków za ok 18zł
Dlatego chyba bardziej opłaca się zrobić samemu. Kup tych cukierków więcej, napewno się nie zmarnują ;)

Bukiet z cukierków

28 wrz 2009 - 14:12:44

Cytat
arkka
a wlasnie w kwiaciarni nie zrobia??;>


zrobią.

<i Pani powiedziała 30 zł + cukierki (które sama mam kupić)

Bukiet z cukierków

28 wrz 2009 - 14:28:09

ja polecam taki bukiecik z żelków ( ten różowy:), kupujesz szpilki do szaszłyków nadziewasz na nie różne żelki i spinasz do kupy ale jakie smazne było mnam mniam



Bukiet z cukierków

28 wrz 2009 - 20:36:37

Cytat
magda434
ja polecam taki bukiecik z żelków ( ten różowy:), kupujesz szpilki do szaszłyków nadziewasz na nie różne żelki i spinasz do kupy ale jakie smazne było mnam mniam

taki jest cudny chyba zrobie kolezance na 18 stke

Bukiet z cukierków

28 wrz 2009 - 20:41:30

ten z zelkow jest genialny:D i chyba najlatwiejszy w wykonaniu:D

Bukiet z cukierków

28 wrz 2009 - 20:42:28

a ja bym to zrobila tak:
kupić 20 chupa-chupsów
wyciąć z bibułki płatki wiatów (tz.nie oddzielne płatki, ale takie połączone, zrobione z koła)
zrobić dziurkę na środku przygotowanego kola płatków
napić na lizaki
owinąć drutem,zrobić z niego łodyge

powstaną takie kwiaty z lizakiem jako środkiem kwiatka;D

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 15:48:36

a mi podrzuciłyście pomysł i dzisiaj wykombinowałam takie coś :)) w rzeczywistości wygląda dużo fajniej :) użyłam 4 opakowania mamby ,kilka cukierków ,6 lizaków i kilka kostek czekolady obwiniętej ozdobna folią,wszystko nabiłam na małe wykałaczki i wbiłam w pudełeczko wypełnione gąbką <wcześniej ozdobiłam je tą samą folią co czekoladki>,taka jak układa się bukiety z kwiatów ,potem kilka zasuszonych kwiatuszków i tadam :D na urodziny idealne :))



Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 15:59:39

a jak Wam sie podobają moje bukiety?:) jedne z tych które dostałam na osiemnastke:) moze beda dla kogos inspiracją:P z osiemnastu wafelków i z 18 motylków;D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-29 16:00 przez dosiadosia.

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:01:17

wow :D to sa dopiero bukiety,mój się chowa :D ale mój dla siostry więc skromniejszy ;d

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:03:09

ja dawałam w prezencie bukiet z lizakow serduszek :)

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 4/5

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:07:31

Jak pracowałam w kwiaciarni to robiliśmy tak : sklejelismy dwa cukierki po srodku byl drucik klejem na gorąco takich drucików z podwójnymi cukierkami bylo okolo 70 (można zrobić mniejsze) na około daje się jakąć organze lub flizeline może też być jakaś wstążka później dodajesz wszystko co chcesz maskotki motylki kwiatki itp ;) Można dodać też na około białe piórka (jak ma być na ślub)


Bukieciki można robić ze wszystkiego strzykawek pieluch ubranek podpasek czy prezerwatyw;)

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:09:08

W Empiku możne dostać gotowe tylko, że z zelków;))

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:10:18

Mój brat dostał na osiemnastkę świetny bukiet, 18 małych róż, 18 lizaków i na każdym 1gr przyklejony ;-) To wszystko nabite na gąbkę i włożone do wiklinowego koszyczka ;-)
Jeszcze nawet go ma, stoi na szafce ;-) Choć już nie taki reprezentacyjny, bo róże zdechły... ;-)

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:18:03

moze na urodziny taki bukiecik jako dodatek :)

Bukiet z cukierków

29 wrz 2009 - 16:18:03

Cytat
GaBrYsiAa1996
a mi podrzuciłyście pomysł i dzisiaj wykombinowałam takie coś :)) w rzeczywistości wygląda dużo fajniej :) użyłam 4 opakowania mamby ,kilka cukierków ,6 lizaków i kilka kostek czekolady obwiniętej ozdobna folią,wszystko nabiłam na małe wykałaczki i wbiłam w pudełeczko wypełnione gąbką <wcześniej ozdobiłam je tą samą folią co czekoladki>,taka jak układa się bukiety z kwiatów ,potem kilka zasuszonych kwiatuszków i tadam :D na urodziny idealne :))

z samej mamby tez był by super:) zrobię kuzynce na urodziny:)

następna dyskusja:

język polski - pomocy w napisaniu wypracowania!