Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabierz go gdzieś na kolację albo sama ją w domu urządź :) Romantyczną przy świecach :) potem wspólna kąpiel zapal mnóstwo swieczek w łazience, olejki zapachowe, płatki w wannie, zrób mu masaż :) powinien być zadowolony :)

najpierw do kina na film, ktory ON wybierze a potem na fajna kolacyjke :) (jesli masz fundusze oczywiscie na 2 rzeczy) :)

A co można oryginalnego kupić, by prezent się spodobal? bo te maskotki, serduszka itp itd to jest wszystko juz takie oklepane...

Cytat
bassia04
ja chcę podarowac mojemu swoje zdjęcie w antyramie w rozmiarze ok A3, amatorsko próbuje modelingu, a wiem, ze jemu podobaja się moje zdjęcia z sesji :D do tego kartka ze słodkim wyznaniem ;)

świetny pomysł. :))
mojego czekają foto puzzle - 1000elementów. ;D pewnie razem będziemy układać. :)))
natomiast ja na M swojego nie narzekam, nie powiem, bo się stara, więc nie uogólniajcie dziewczyny. :)))

dlaczego to my kobiety mamy o wszystkim zawsze myśleć. Ja w tym roku sprawdzam pomyslowość chlopaka, niech on się wysili chociaz ten jeden raz:))

gokarty!!!
świetna rozrywka, która stała się moją ulubioną, fajna adrenalinka-super polecam baardzo GO tam zabrać

dlaczego to my kobiety mamy o wszystkim zawsze myśleć. Ja w tym roku sprawdzam pomyslowość chlopaka, niech on się wysili chociaz ten jeden raz

A ja zrobiłam dla mojego na szydełku ocieplacz na siusiaka z serduszkami i pomponikiem,prezent oryginalny i z humorem,super
odjechany :) Zrobiłam więcej tych ocieplaczy,więc jeśli Wam się podobają zapraszam do mojej szafy:)
Wydziergałam też etui szydełkowe walentynkowe z serduszkiem dla niej i dla niego,można je u mnie zamawiać:)



tutaj jest kilka fajnych pomysłów: http://podajdalej.pl/walentynki. na tym forum również znalazłam kilka inspirujących porada, ale wciąż nie mogę się zdecydować, również nie chcę kupować misia itp.

He he moje walentynki zeszłoroczne były udane :) Mąż się postarał :) Teraz prezent walentynkowy - synuś kończy 3 miesiące w lutym :)

zweryfikowana
Posty: 429
Ostrzeżenia: 1/5

ja polecam ręcznie robioną różę: http://allegro.pl/roza-i1432158114.html
super pomysł na walentynki ;)

zweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 1/5

ja takie coś proponuje. sama takie i inne wykonuje i sprzedaje.Zobacz na moj profil "o mnie"



Cytat
szydelkowakraina
A ja zrobiłam dla mojego na szydełku ocieplacz na siusiaka z serduszkami i pomponikiem,prezent oryginalny i z humorem,super
odjechany :) Zrobiłam więcej tych ocieplaczy,więc jeśli Wam się podobają zapraszam do mojej szafy:)
Wydziergałam też etui szydełkowe walentynkowe z serduszkiem dla niej i dla niego,można je u mnie zamawiać:)
dla mnie ten prezent to żal...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 20:46 przez Dziub.

nie ma sensu wychodzić w Walentynki.tłok i ścisk:/

następna dyskusja:

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY