Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a ja przygotuję romantyczną kolacje ze świecami i kupiłam mu kolczyk do języka, ogrzewacz do dłoni w ksztalcie serca i nóż spręzynowy ;D wydaje się, że dużo wydałam ale to wbrew pozorom nieprawda ;))

Cytat
Marika_2004
Mój narzeczony dostanie odemnie koszulkę z moim zdjęciem :) Znalazłam przykladową , zrobiłam sobie zdjęcie, obrobiłam w photoshopie i dałam u siebie do drukowania :)


pomysł sam w sobie fajny , ale wybacz - jak dla mnie strasznie słaby "przekaz" na tej fotce ...:/

podrzuccie jeszcze jakies pomysly:)

ja od swojego dostałam taką fasolkę i rośnie bardzo szybko a ten napis będzie na łodyżce jak ta skorupka pęknie

http://chocolissimo.pl/do/index.jsp
Czekoladowy telegram, fajniutki pomysł na prezent- niestety do najtańszych nie należy. Zamówiłam i jestem zadowolona, ładnie zapakowane+bilecik, na którym napisałam cos od siebie:) Ekspresowa wysyłka kurierem.

a co sądzicie o tych slodkosciach z karteczkami, umiescialbym je w pudełku w ksztalcie serducha;)

Cytat
coffin1
na liściu będzie napisane? ale fajne :) żeby miał tylko cierpliwość i żeby coś z tego było :)

ja od swojego dostałam taką fasolkę i rośnie bardzo szybko a ten napis będzie na łodyżce jak ta skorupka pęknie

Ja tez dzisiaj kupilam ta "fasolke" z empiku, cena 15zl.

Cytat
MaJorkaaa
ja z moim wyjezdzam na romantyczny wyjazd ;)


ja tez :) juz w sobote jedziemy w gory :))

Cytat
88issska88
Cytat
MaJorkaaa
ja z moim wyjezdzam na romantyczny wyjazd ;)


ja tez :) juz w sobote jedziemy w gory :))


A gdzie się wybieracie?

Jak dobrze,że powiedziałam mojemu facetowi,że tego święta nie obchodzę. Mój mało zarabia, połowa idzie na studia zaoczne, a on teraz odkłada na coś i każdy grosz się liczy, i mnie byłoby głupio gdyby coś mi kupował...

ja ta fasolke dostałam ;) dziewczyny tylko ona po dłuzszym czasie wykiełkuje wiec czasem ja nie wyrzuccie

Cytat
Anaka09
Cytat
88issska88
Cytat
MaJorkaaa
ja z moim wyjezdzam na romantyczny wyjazd ;)


ja tez :) juz w sobote jedziemy w gory :))


A gdzie się wybieracie?


w tym roku wybralismy Ustron w Beskidach :)

a ja chociaż bym chciała ,żeby wcześniej skończył pracę,a nie wracał gdy ja już śpię...bo jak spędzę kolejne walentynki sama...

Mój dostanie koszulkę z equalizerem :) Oprócz tego może coś upiekę bo mam nawet spore cukiernicze zdolności i/lub wyskoczymy do Rock Cafe ;)

następna dyskusja:

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY