Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mój przepis na prezent walentynkowy - wspólne spędzenie czasu - koncert, kino, restauracja, weekend w górach.... ja ze swoim Ukochanym jedziemy razem na koncert Rock in Arena:) już nie mogę się doczekać:)))

www.czekoladowytelegram.pl

kupilam na swieta chlopakowi czekoladki z naszym zdjeciem i byly po prostu sliczne! ale nie wiem jak smakowaly ;))
a teraz zamowilam na walentynki czekoladki z literkami i ulozony z nich napis: "KOCHAM CIE ( imie ) i serduszka"
przyszlo po dwoch dniach i jestem mega zadowolona:)
opakowaniu jest cudowne ( fioletowa kreska taka jak w szpitalach ze bije serce i na srodku serduszko :) )
ciekawe jak wygladaja w srodku :)

Cytat
garderoba181
Cytat
kaam_
Cytat
garderoba181
Cytat
cukiereczek
Cytat
foczka2007
eh...a zrób sobie fajną fotkę nagą:D ale taką ze smakiem ..wyslij mu na maila :P bo takie prezenty są ok ale dla kolezanek lub babci...po co facetowi takie gadżety??? trzeba po męsku myslec...

a później zerwiecie ze sobą i znajdziesz sie na w internecie do wglądu dla wszystkich znajomych i będą cie oglądać w necie obcy ludzie NAGO...


JA OSOBISCIE NIE BYLABYM Z FACETEM, WZGLEDEM KTOREGO MIALABYM TAKIE WATPLIWOSCI.:)



ojj, NIGDY nic nie wiadomo ;)

ROZNI DELIKWENCI SIE TRAFIAJA ;D ZE SKRAJNOSCI W SKRAJNOSC;) MILOSC POTEM NIENAWISC;D
ZNAM TAKI JEDEN PRZYPADEK JAK CHLOPAK OPUBLIKOWAL FILM GDY KOCHAL SIE Z DZIEWCZYNA, ZDZIWICIE SIE , DZIEWCZYNA MIALA KOSZMARNE PARE MIESIECY W SWOIM ZYCIU, ALE CHLOPAK SWOJE ODSIEDZIAL;) DOBRZE TAKIM


ja mojemu ufam praktycznie bezgranicznie,
ale.. zawsze musi być ten 1% zapasu 'nie-zaufania' :D


wierzę, że miała koszmarne parę miesięcy :/ nie wyobrażam sobie tego uh

Cytat
garderoba181
Cytat
cukiereczek
Cytat
foczka2007
eh...a zrób sobie fajną fotkę nagą:D ale taką ze smakiem ..wyslij mu na maila :P bo takie prezenty są ok ale dla kolezanek lub babci...po co facetowi takie gadżety??? trzeba po męsku myslec...

a później zerwiecie ze sobą i znajdziesz sie na w internecie do wglądu dla wszystkich znajomych i będą cie oglądać w necie obcy ludzie NAGO...


JA OSOBISCIE NIE BYLABYM Z FACETEM, WZGLEDEM KTOREGO MIALABYM TAKIE WATPLIWOSCI.:)
dokladnie! :)

Cytat
Idziocha
dokladnie... a prezent z fotka idealny;) moznaby stworzyc taki kalendarz :)

to jest genialne ;D faceci lubia takie wlasnie gadzety.. moj mial kalendarz z dziewczynami z Playboya, wiec mozna zrobic taki sam, tylko ze ze swoimi zdjeciami ;D geeenialne .. nie musza byc od razu nagie, ale w seksownej bieliznie, bikini czy pol nagie.. facet na bank sie ucieszy ;D nie dosc ze caly rok bedzie ogladal piekne fotki to jeszcze bedzie to jego ukochana ;D

Cytat
misia9303
Cytat
morbidaniolek
Cytat
misia9303
Cytat
DentellePapillon
Pomyślałam, że mogłybyśmy w jednym wątku pisać swoje pomysły, itp zamiast tworzyć kolejne. :)

Ja także proszę o poradę :-) A więc "z braku laku" kupiłam w Empiku taką doniczkę z fasolką z napisem "Mój Skarb" (nie znalazłam "Kocham Cię" :(), która po wykiełkowaniu będzie miała ten napis bodajże na liściu + upiekę tort w kształcie serca lub karpatkę, bo kocha karpatkę :).

I tu pojawia się pytanie: co jeszcze? :)
genialny pomysl z kwiatkiem ;D ciekawe czy tak naprawde bedzie :P

dostałam kiedys taki od babci i naprawde miał na lisciu napi€sane KOCHAM CIE :)
fajna sprawa, ale wyra€sta dopiero po około 2-3mie
to super ;) ciekawe jaka jest cena :D

ja zapłaciłam ok. 14 zł :)

ja swojemu nie kupie nic, nie zrobie koszulki z nadrukiem jak chcialam, nei upieke ciastek nei zrobie kartki. 2 godziny przed wyjazdem poinformowal mnie o tym, a pojechal do rumunii w "delegacje" z kims kto nawt nie jest jego pracodawca.
walentynek nie bedzie.

a co wy na "czekoladowy telegram"? ja uważam że bardzo fajna sprawa, samemu się napis układa, można napisać wszystko co się chce, jaka słodycz i z przekazem :)

Bardzo fajnym pomyslem jest mozaika jesli macie ze soba troche zdjec. Setki malych obrazkow(waszych zdjec) tworza jeden wielki widoczny z daleka.Efekt jest kapitalny. Jakby ktos chciak zobaczyc to jest demo na www.mozaika.edytujfotke.pl

Cytat
nurhia
ja swojemu nie kupie nic, nie zrobie koszulki z nadrukiem jak chcialam, nei upieke ciastek nei zrobie kartki. 2 godziny przed wyjazdem poinformowal mnie o tym, a pojechal do rumunii w "delegacje" z kims kto nawt nie jest jego pracodawca.
walentynek nie bedzie.


a to łajdak......

taka doniczka z fasolką kosztuje w empiku ok 15zl, fajna sprawa:) ja jednak myslalam o duzym pudelku przepelnionym slodyczami, a do kazdego cukierka itd doczepiona karteczka z jedna rzecza, za ktora go kocham. Co o tym myslicie ? :)

tez mialam ten problem. glowilam sie i glowilam i w koncu wymyslilam! dam mu karykature nas klocacych sie (jak zwykle) przed oltarzem. tylko musze poszukac jeszcze rysownika. ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-03 23:16 przez cotygadasz.

Cytat
cotygadasz
tez mialam ten problem. glowilam sie i glowilam i w koncu wymyslilam! dam mu karykature nas klocacych sie (jak zwykle) przed oltarzem. tylko musze poszukac jeszcze rysownika. ;d

Polecam Pana Kuczerskiego ;) sprawdz w googlach :) jest genialny!

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
Majlen13
a co wy na "czekoladowy telegram"? ja uważam że bardzo fajna sprawa, samemu się napis układa, można napisać wszystko co się chce, jaka słodycz i z przekazem :)

Tyle kasy za kilka czekoladek? Szkoda pieniedzy. Lepiej za to zrobic romantyczna kolacje w domu.

następna dyskusja:

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY