Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Mam pytanko -ile wzięłybyście za napisanie pracy licencjackiej? Zawsze brałam za napisanie 1000 zł. Czy według was to mało czy dużo? Co o tym sądzicie i czy byście podjęli się napisania takiej pracy?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 18:22 przez wioletka_88.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

1000 zł od nieuków, leni i leserów to mało
pisanie za kogoś pracy licencjackiej, żenada ! jakich ja czasów doczekałam ;(, ale cóż jest popyt jest podaż :(

chyba niedużo, za lenistwo niech płacą nawet 2 x tyle

Według mnie to bardzo nie uczciwe. Mam mieć na rynku takich "fachowców", którzy nie umieją napisać pracy? Śmiech na sali. Nie rozumiem takich ludzi. Po co w ogóle szli na studia? Tępie tych którzy korzystają z takich usług.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 18:27 przez paulinachy.

"Jak rozpętałam wojnę na szafie" za 3...2...1...

nie wiem jak można nie napisać samemu takiej pracy. Za takich fachowców serdecznie dziękuję. Chyba wolałabym oblać z pracą napisaną samodzielnie niż zdać z plagiatem.

Mało. Bierz więcej.

nie wiem jak Ci nie wstyd pomagać produkować "wykształconych" nieuków...

Cytat
sssonia
nie wiem jak Ci nie wstyd pomagać produkować "wykształconych" nieuków...

Pieniądze nie śmierdzą.

Mało.
Niech sobie mają ten papier- i tak nie ma pracy po studiach :<

Jakbym miała czas, sama bym pisała, ale na razie nie mogę nawet za swoją się zabrać ;P

Cytat
sssonia
nie wiem jak Ci nie wstyd pomagać produkować "wykształconych" nieuków...
Niektórzy nie są nieukami czy leniami ale często jest tak że są to zdolni ludzie ale po prostu wiąże się to z np. brakiem czasu idp. Praca licencjacka wg. mnie nie jest wyznacznikiem "mądrości", to przepisywanie książek własnymi słowami.

według mnie to szkoda mi czasu na pisanie komuś prac :D

ja się w tym nie czuję więc nie pisała bym nikomu. Sama również zastanawiałam się nad zleceniem komuś, ale napisałam sama i nie żałuje. Moja praca nie była poprawiana w ogóle, tylko musiałam dopisać zakończenie a moje koleżanki, które płaciły 500-700zł musiały poprawiać bo wyszedł im plagiat.
Teraz już nie ufam osobom, które piszą pracę.

Magisterską również sama napiszę.
Niektórzy nie są nieukami czy leniami ale często jest tak że są to zdolni ludzie ale po prostu wiąże się to z np. brakiem czasu idp. Praca licencjacka wg. mnie nie jest wyznacznikiem "mądrości", to przepisywanie książek własnymi słowami.[/quote]

zgadzam się z Tobą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 18:41 przez patrycja7762.

to dziewczyna ma nie zarabiać na głąbach w imię idei nie pomagania im w napisaniu pracy bo..?;/ jaki jest konkretny powód? skoro chcą płacić to niech płacą jednak nigdzie nie jest powiedziane, że później taka osoba znajdzie super płatną pracę, bo napisaniem licencjatu nikomu się rozumu do głowy nie nałoży.. uważam, że jeśli ma chętnych to niech pisze a 1000zł to za mało:) zależy jaki temat:)

następna dyskusja:

okropny nałóg;/