Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

32 minut temu

elektryka sklep

38 minut temu

wakacje last minute

53 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:20:27

hejo wszystkim szafowiczkom ;)
słuchajcie, zastanawiam się nad zakupem ekopuf do pokoju. Czy się sprawdzają ma je któraś z Was? Czy są wygodne tak jak je reklamują? ;)
chętnie poczytam Wasze opinie i poproszę o wszystkie plusy i minusy tych "mebli"



ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:23:50

dziewczęta no żadna nie posiada? :)

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:25:21

fajne są ale miejscożerne... :)

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:25:29

a gdzie mozna to kupić???

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:25:33

tez o tym myslalam ale stwierdzilam ze za duzo miejsca takie cos zamuje;P

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:28:08

no ja patrzyłam na allegro a na żywo nie widziałam, kiedys tam tylko przelotem w jakimś meblowym ;D
zastanawiam się czy ta ekoskórka sie nie bedzie sciertac jak tak bede jezdzic po podlodze ;D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:29:59

są boskie :D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:32:09

Ja mam dwie, zamiast foteli :) W jednym z pokoi, nie powiem, fajne są, ale zdecydowanie bardziej fotel wygodniejszy :D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:33:41

Kiedyś się nimi `bardzo interesowałam`, że to tak ujmę.
Były w M1 (dalej są) i osobiście siedziałam na różnych modelach.
Najbardziej polecam te większe modele, MAXI, najwygodniejsze. Aż wstawać się nie chce :)).

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:34:48

Cytat
DiabelRogaty
Ja mam dwie, zamiast foteli :) W jednym z pokoi, nie powiem, fajne są, ale zdecydowanie bardziej fotel wygodniejszy :D

Dlaczego fotel wygodniejszy? O_O
No chyba że masz model zwany żartobliwie przeze mnie i koleżankę `kibelkiem`... taki to rzeczywiście jest nie do końca :)).

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:39:44

Cytat
Tirosoma
Cytat
DiabelRogaty
Ja mam dwie, zamiast foteli :) W jednym z pokoi, nie powiem, fajne są, ale zdecydowanie bardziej fotel wygodniejszy :D

Dlaczego fotel wygodniejszy? O_O
No chyba że masz model zwany żartobliwie przeze mnie i koleżankę `kibelkiem`... taki to rzeczywiście jest nie do końca :)).
ja osobiście wolę mieć porządne oparcie ;) Ogólnie lubię "twardo" :D Siedziałaś na nim dłużej niż dwie minuty? :) Bo mnie po kilkunastu plecy zaczynają boleć :P

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:42:13

jak dla mnie super :))) jednak ja mam za mały pokoik na taką dużą ale za to będę robiła przemeblowanie w mojej klitce..wyrzucała biurko bo już nie korzystam z niego i wstawiała taki mały stoliczek (taki jak w ikei sa) i podsunęłaś mi świetny pomysła na siedziska dwa obok niego-te małe :D bo nic innego do mojej klitki nie wejdzie

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:44:27

Cytat
polin
jak dla mnie super :))) jednak ja mam za mały pokoik na taką dużą ale za to będę robiła przemeblowanie w mojej klitce..wyrzucała biurko bo już nie korzystam z niego i wstawiała taki mały stoliczek (taki jak w ikei sa) i podsunęłaś mi świetny pomysła na siedziska dwa obok niego-te małe :D bo nic innego do mojej klitki nie wejdzie


no właśnie ja biurko też wywale a wstawię dwa fotele i mały stoliczek ze szklanym blatem albo niewysoka lawę ;)


czy ona potrezbuja bardzo dużo miejsca? :)

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:47:51

dziewczyny poszly spac ;D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:49:24

ale fajny ;)

następna dyskusja:

PRAKTYKI ZAWODOWE - FIZJOTERAPIA