Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:20:27

hejo wszystkim szafowiczkom ;)
słuchajcie, zastanawiam się nad zakupem ekopuf do pokoju. Czy się sprawdzają ma je któraś z Was? Czy są wygodne tak jak je reklamują? ;)
chętnie poczytam Wasze opinie i poproszę o wszystkie plusy i minusy tych "mebli"



ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:23:50

dziewczęta no żadna nie posiada? :)

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:25:21

fajne są ale miejscożerne... :)

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:25:29

a gdzie mozna to kupić???

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:25:33

tez o tym myslalam ale stwierdzilam ze za duzo miejsca takie cos zamuje;P

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:28:08

no ja patrzyłam na allegro a na żywo nie widziałam, kiedys tam tylko przelotem w jakimś meblowym ;D
zastanawiam się czy ta ekoskórka sie nie bedzie sciertac jak tak bede jezdzic po podlodze ;D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:29:59

są boskie :D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:32:09

Ja mam dwie, zamiast foteli :) W jednym z pokoi, nie powiem, fajne są, ale zdecydowanie bardziej fotel wygodniejszy :D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:33:41

Kiedyś się nimi `bardzo interesowałam`, że to tak ujmę.
Były w M1 (dalej są) i osobiście siedziałam na różnych modelach.
Najbardziej polecam te większe modele, MAXI, najwygodniejsze. Aż wstawać się nie chce :)).

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:34:48

Cytat
DiabelRogaty
Ja mam dwie, zamiast foteli :) W jednym z pokoi, nie powiem, fajne są, ale zdecydowanie bardziej fotel wygodniejszy :D

Dlaczego fotel wygodniejszy? O_O
No chyba że masz model zwany żartobliwie przeze mnie i koleżankę `kibelkiem`... taki to rzeczywiście jest nie do końca :)).

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:39:44

Cytat
Tirosoma
Cytat
DiabelRogaty
Ja mam dwie, zamiast foteli :) W jednym z pokoi, nie powiem, fajne są, ale zdecydowanie bardziej fotel wygodniejszy :D

Dlaczego fotel wygodniejszy? O_O
No chyba że masz model zwany żartobliwie przeze mnie i koleżankę `kibelkiem`... taki to rzeczywiście jest nie do końca :)).
ja osobiście wolę mieć porządne oparcie ;) Ogólnie lubię "twardo" :D Siedziałaś na nim dłużej niż dwie minuty? :) Bo mnie po kilkunastu plecy zaczynają boleć :P

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:42:13

jak dla mnie super :))) jednak ja mam za mały pokoik na taką dużą ale za to będę robiła przemeblowanie w mojej klitce..wyrzucała biurko bo już nie korzystam z niego i wstawiała taki mały stoliczek (taki jak w ikei sa) i podsunęłaś mi świetny pomysła na siedziska dwa obok niego-te małe :D bo nic innego do mojej klitki nie wejdzie

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:44:27

Cytat
polin
jak dla mnie super :))) jednak ja mam za mały pokoik na taką dużą ale za to będę robiła przemeblowanie w mojej klitce..wyrzucała biurko bo już nie korzystam z niego i wstawiała taki mały stoliczek (taki jak w ikei sa) i podsunęłaś mi świetny pomysła na siedziska dwa obok niego-te małe :D bo nic innego do mojej klitki nie wejdzie


no właśnie ja biurko też wywale a wstawię dwa fotele i mały stoliczek ze szklanym blatem albo niewysoka lawę ;)


czy ona potrezbuja bardzo dużo miejsca? :)

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:47:51

dziewczyny poszly spac ;D

ecopuf ekopufy co sądzicie?

16 lip 2009 - 22:49:24

ale fajny ;)

następna dyskusja:

PRAKTYKI ZAWODOWE - FIZJOTERAPIA