Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

W tym wątku możecie zamieszczać tytuły swoich prac maturalnych z języka polskiego. Możecie też prosić o pomoc w doborze lektur czy wierszy czy ogólnie w doborze tematu.

Proszę nie proponować sprzedaży prac maturalnych - będzie to nagradzane ostrzeżeniami!!!

Pomoc oferujemy na forum, wszelkie zaproszenia do pomocy na priv również będą traktowanie jako oferowanie sprzedaż prac maturalnych.

witam serdecznie ;d potrzebuje pomocy w pracy maturalnej ;d temat mam ''rozne oblicza samotnosci w literaturze. przedstaw temat na materiale literacjim roznych epok'' potrzebuje 3 epoki i 5 bohaterów ;d moze ktos pomoc xd?

polecam "Ludzi Bezdomnych"
i "Cierpienia młodego Wertera"

zweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

np. Romantyzm - Cierpienia młodego Wertera

zweryfikowana
Posty: 489
Ostrzeżenia: 1/5

Poszperaj w necie troche i sama bez problemu napewno dasz radę:))

Mogę pomóc w motywie wędrówki.

Z chęcią bym Ci pomogła,ale tak samo,jak i Tobie, nie chce mi się szukać na necie ciekawych książek albo co gorsza,iść do biblioteki i poszperać. Może ktoś inny będzie łaskawszy. A tak nawiasem mówiąc- masz tak banalny temat,że szukanie postaci zajęło by Ci z 5 minut :)

dobrze,że mam to już za sobą ;D
Ale Tomasz Judym jest na prawdę dobrym przykładem:)

wpisz sobie w google np. motyw samotności w literaturze, na pewno coś przydatnego ci wyskoczy. szacun, że już się za to zabierasz, ja o mojej zaczęłam myśleć dopiero w marcu :)

własnie myslalam o ludziach bezdomych, lalce, cierpienia mlodego wertera, hiobie xd

Pam, pam, pam. Na maturze nie będziesz miała dostępu do internetu. ^^

ta emotka "xd" jest tragiczna.


poza tym w internecie jest mnóstwo stron na których możesz coś znaleźć, wystarczy tylko chcieć :)


Kordian, Ludzie Bezdomni, Lalka, Dżuma.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 11:20 przez jestembalaganem.

najlepiej temat językowy wybrac a nie paprac sie w lekturach :D

następna dyskusja:

KREW MNIE ZALAŁA!!!