Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:19:34

Hej
Na początku lipca mam obronę pracy magisterskiej i tak się zastanawiałam jak to będzie, napiszcie jak było u was :) Czy pytali o coś spoza pracy, czepiali się itd? Jak to wszystko wyglądało ;) pozdrawiam

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:24:23

ja mialam dwa dni temu obrone, ale licencjatu, oczywiscie denerwowalam sie jak cholera, ale było super:P wszystko zalezy od komisji..ale najwazniejsze to wierzyc w siebie :)

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:27:17

Ja również jestem przed obroną. Dzisiaj oddałam pracę, a teraz czekam na ten sądny dzień ;)

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:30:52

Ja mam dwie obrony - 1. i 6. lipca. Myślę, ze nie będzie tak źle:) Na jednaj pytają tylko z pracy, na drugiej wcale nie pytają o pracę, ale mam jakieś zagadnienia do przygotowania

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:32:24

Ja broniłam się w zeszłym roku.
poszło gładko :)
tyle, że ja miałam trochę specyficzny rodzaj obrony... skończyłam architekturę wnętrz więc musiałam przedstawic swój projekt i trochę o nim pogadac :)

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:34:35

Cytat
pinezka_86
Ja również jestem przed obroną. Dzisiaj oddałam pracę, a teraz czekam na ten sądny dzień ;)

To samo, dziś oddałam i tylko czekać pozostaje ;)

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 17:38:10

Ja mam obronę pracy licencjackiej w poniedziałek - już żołądek mi wysiada ze strachu, wiec nie wiem jak to będzie w ten sądny dzień :(
Mam 40 pytań do wykucia :/ No i pytania z pracy. Ehh nie wiem jak to będzie :(

Jak było na waszych obronach??

18 cze 2009 - 19:19:19

To masz szczęście bo ja nie mam pytań żadnych :/ mogą mnie zapytać ze wszystkiego..

Jak było na waszych obronach??

27 cze 2009 - 08:11:22

u nas, na etnologii/ antropologii kulturowej, podobno dają pytanie odnoszące się do metodologii, typu : co to jest narzędzie badawcze? etc... no ale Cię nie straszę :) bo może to tak tylko na naszym kierunku :)

Jak było na waszych obronach??

27 cze 2009 - 08:17:21

ja mam obronę w piątek..podobną Komisja bedzie zadawać pytania z pracy...Któż to wie?:) powodzonka życzę wszystkim przyszłym Magistrom;):*

Jak było na waszych obronach??

27 cze 2009 - 08:19:57

ja będę broniła pracę 2 lipca..denerwuje się strasznie, szczególnie (jak doniósł mi promotor) jedna babka z komisji jest na mnie cięta bo zburzyłam jej koncepcję świata konserwatywnych wartości...cokolwiek to oznacza. W każdym razie u mnie każdy z członków komisji zadaje po jednym pytanko do pracy... a te pytanko to jedna wielka niewiadoma. Także życzę powodzenia i wam i samej sobie:)

Jak było na waszych obronach??

27 cze 2009 - 08:37:31

ja jestem po obronie, ale pracy licencjackiej. bronilam sie w czwartek..no to sie pochwale praca na 5 i obrona rowniez na 5 :D
jestem..a wlasciwie juz bylam na kierunku pedagogicznym z plastyka :)

Jak było na waszych obronach??

27 cze 2009 - 08:58:36

Ja obronę magisterki wspominam bardzo dobrze, jedno z najlepszych wspomnień dotyczących mojej edukacji. Miałam trzech pytających, z czego: jedna się wykruszyła na początku, bo jej coś do oka wpadło i nie mogła sobie z tym poradzić - poszła do przychodni oko przepłukać. Zostało dwóch - promotor (który już wcześniej powiedział, żebym mu kupiła żołądkową gorzką, to chętnie obleje mój sukces, tylko że zaczął ją pić przed sukcesem i w efekcie znikał po angielsku co kwadrans- pod koniec było już widać, że coś popija, i raczej nikt od niego pytań nie oczekiwał) i drugi profesor, do którego poszłam przed obroną i zapytałam co lubi do kawy. A on mi konkretnie: torcik wedlowski i śliwki w czekoladzie. Wszystko stało na stole w sekretariacie, więc do sali, gdzie miałam obrone, przyniósł sobie porcyjkę na talerzu i zadawał proste pytania, żeby mógł sobie jeść nie przerywając mówieniem.
Reasumując - jeden pije, jeden zajada, jedna wyautowana z przyczyn losowych. Mogłabym bronić magisterki co miesiąc, świetna przygoda

Jak było na waszych obronach??

27 cze 2009 - 09:05:29

Hahaha betulek nieźle. Ja jestem w podobnej sytuacji, wczoraj złożyłam pracę licencjacką i czekam na termin, pewnie 3 albo 10 lipca. To, czy zadają pytania z pracy czy z materiału studiów zależy od szkoły i kierunku. Ja mam mieć dwa pytania z pracy od recenzenta i dwa pytania od promotora z takiej Reading List (mam przeczytać dodatkowo 3 książki i 5 artykułów luźno związanych z tematem). Najbardziej sie chyba jednak boję tego, że mówiąc po angielsku nie popiszę się zbytnio wymową :P

Jak było na waszych obronach??

01 lip 2009 - 16:22:57

broniłam się rok temu ... 1 pytanie było z zakresu mojej pracy(od promotorki, która podała mi je wcześniej - więc byłam przygotowana) 2 pytanie było pytaniem od recenzenta i pytał o metodologię, a dokładnie chyba co to jest badanie dokumentów, na czym polega, jakie są jego rodzaje? 3 pytanie - od przewodniczącego komisji było jednym z 50 zagadnień, które mieliśmy do opracowania w oparciu o wszystkie lata studiów.
Ogólnie byłam tak zestresowana, że nawet zapomniałam jak dokładnie brzmiał temat mojej pracy! pożal się Boże - pisanej przez cały rok! Ale komisja była ok, starali się rozluźnić atmosferę i obroniłam się na 5, z pracy również dostałam 5. No ale jeden z większych stresów w życiu - niestety. Życzę powodzenia!!!

następna dyskusja:

Egzamin zawodowy 2009