Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nicolenkaa
[attachment 666189 c0_500x640.jpg]dobra wklejam taki przykład, mam nadzieję, że się ta osoba nie obrazi. Z góry przepraszam :)
o kurczę...
Cytat
lalade
mój ukochany akurat cieszył się jak dostał ode mnie zdjęcie w ramce nasze wspólne. zdjęcie zajmuje honorowe miejsce w jego pokoju od 3 lat. ale taka wielka antyrama to nie wiem...chyba troche za wielkie. ale Ty najlepiej znasz swojego chłopaka. i liczą się intencje :) więc jeśli uważasz że będzie się cieszył z antyramy to rób ;)a co do zawartości... hmmm jakieś rysunki, cytaty, coś co nawiązuje do miejsc które lubicie i w których byliście razem, może coś związanego z jego hobby np? zdjęcie wymarzonego samochodu? jakiś motyw który lubi? wtedy koledzy podejdą do tego bardziej na luzie;)
mój np lubi ciężarówki i bmw i myślę że w taką antyramę wsadziłabym też coś tematycznego, zdjęcie czy szkic. powodzenia! :)
no właśnie on jest fotografem i uwielbia zdjęcia, wszystko ma ma komputerze i zawsze narzeka że nie ma kiedy tego wywołać... Dlatego pomyślałam o dużej antyramie :)
ale widzę że dziewczyny które w ogóle nie znają mojego faceta już wypowiedziały swoje zdanie i zjechały mój prezent od góry do dołu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 17:26 przez masssssterka.

Cytat
_Audrey
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
mroofka_ss
może powklejaj te zdjęcia i na antyramie już na szkle napisz coś kolorowymi fluorescencyjnymi pisakami typu kocham cię, serduszka i inne takie. Fajnie to wygląda. Albo ze zdjęć zrób komiks - coś w stylu śmiesznej historyjki - napisany też daj markerem albo wydrukuj osobno.
Cytat
jefrozka
Może jestem dziwna, ale takie prezenty to nie moja bajka. Zawsze uważałam to za kicz.
Jeśli własnoręcznie robione prezenty w stylu antyramy są kiczowate, to ciekawe co powiesz na te wszystkie miśki serduszka-poduszki i całą resztę chłamu z chin.
moim zdaniem tego typu prezenty są prze urocze, zwłaszcza jeśli się je dobrze wykona! Dużo bardziej wolę dostać ramkę na zdjęcia ręcznie malowaną przez koleżankę i wstawić w nią wspólne zdjęcie niż kolejną parę kolczyków...
Ty wolisz dosatać a nie koniecznie facet, laski ruszcze głową chłop to nie baba i nie cieszą go takie prezenty
Mojego bardzo cieszą, nawet sam wymusza żebym mu obraz jakiś namalowała, czy rysunek zrobiła (jestem plastykiem), i większa część znajomych (mężczyzn) też bardziej cieszy się z ręcznie zrobionego prezentu (nawet nieudolnie - nie każdy wszystko potrafi) niż z kolejnej koszulki, perfum czy innej rzeczy, którą na dobrą sprawę może sobie kupić sam

Ja podobnie jak Audrey, też jestem plastykiem - grafikiem i mój chłop też uwielbia jak Mu coś namaluję. Maluję Mu właśnie Jego psa (chyba od 3 miesięcy, bo ciągle nie mam czasu), bo psy są naszą wspólną pasją. Dopytuję się ciągle kiedy w końcu skończę.

A co antyramy każdy jest inny, może im się tak podoba :)

niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
masssssterka
Cytat
nicolenkaa
[attachment 666189 c0_500x640.jpg]dobra wklejam taki przykład, mam nadzieję, że się ta osoba nie obrazi. Z góry przepraszam :)
o kurczę...
Cytat
lalade
mój ukochany akurat cieszył się jak dostał ode mnie zdjęcie w ramce nasze wspólne. zdjęcie zajmuje honorowe miejsce w jego pokoju od 3 lat. ale taka wielka antyrama to nie wiem...chyba troche za wielkie. ale Ty najlepiej znasz swojego chłopaka. i liczą się intencje :) więc jeśli uważasz że będzie się cieszył z antyramy to rób ;)a co do zawartości... hmmm jakieś rysunki, cytaty, coś co nawiązuje do miejsc które lubicie i w których byliście razem, może coś związanego z jego hobby np? zdjęcie wymarzonego samochodu? jakiś motyw który lubi? wtedy koledzy podejdą do tego bardziej na luzie;)
mój np lubi ciężarówki i bmw i myślę że w taką antyramę wsadziłabym też coś tematycznego, zdjęcie czy szkic. powodzenia! :)
no właśnie on jest fotografem i uwielbia zdjęcia, wszystko ma na komputerze i zawsze narzeka że nie ma kiedy tego wywołać... Dlatego pomyślałam o dużej antyramie :)
ale widzę że dziewczyny które w ogóle nie znają mojego faceta już wypowiedziały swoje zdanie i zjechały mój prezent od góry do dołu...

pomysł fajny, ale wg mnie ostro przegiełas z wielkością 2x2 m?! ja pierdzi, ze takie w ogole sprzedają, to nawet nie wiedzialam.To mu pół ściany zajmie! Toz ta antyrama bedzie wieksza od Ciebie, jak Ty ją przetransportujesz? w drzwiach się zmiesci? :D mozesz swoja fote w skali 1:1 w nia wkleic hahah... A tak serio to ja bym zrobila jakas historyjke obrazkowa. tzn ulozyla ze zdjątek waszą histore. Najpierw oddzielne wasze foty i jakies napisy typu "była sobie klaudia, lubiła żelki i kawę z mlekiem, jej życie było wesołe ale czegoś jej w nim brakowało" i " był sobie Kamil uwielbiał piłke nożną i jazde na desce, ale mimo spełniania swoich pasji ciągle miał wrażenie jakby w jego życiu była jakas niewypoełniona luka..." i pozniej ze sie poznaliscie i jakies foty z waszych pierwszych dni razem, pozniej jakies fotki typu "pierwsza wspolna kolacja", "pierwszy współny wyjazd na wakacje" takie tam pierdooolki z opisami zabawnymi. A na koncu jakies puste ramki z kolorowego papieru przyklejone i podpisane np " miejsce na zdjęcie pierwszego wspolnego mieszkanka", "miejsce na zdjęcie z naszego ślubu". "miejsce na zdjęcie naszego pierwszego dzidziusia" o ile interesuje was w ogole tak dalekie wybieganie w przyszłosc i macie wspolne plany, zeby sie chłopak nie wystraszył :D
a i nie przejmuj się gadaniem typu "faceci nie lubią takich prezentów opanuj sie!" bo to, że ktos ma za faceta zimnego jak głaz, który sie cieszy jedynie z praktycznych prezentów typu xbox, czy ubrania to nie znaczy, że każdy facet taki jest :P
Głupie to są prezenty typu pluszowe serduszko i miś grający melodyjke, z tego to pewnie rzeczywiscie mało który facet by sie cieszył. Ale antyrama wypełniona wspólnymi wspomnieniami to zupełnie co innego.(zresztą jak autorka zaproponowała taki pomysł i chłopak sie ucieszył na to to chyba jest świadomy, że dostanie coś w tym stylu)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 20:27 przez soso.

niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
soso
pomysł fajny, ale wg mnie ostro przegiełas z wielkością 2x2 m?! ja pierdzi, ze takie w ogole sprzedają, to nawet nie wiedzialam.To mu pół ściany zajmie! Toz ta antyrama bedzie wieksza od Ciebie, jak Ty ją przetransportujesz? w drzwiach się zmiesci? :D mozesz swoja fote w skali 1:1 w nia wkleic hahah... A tak serio to ja bym zrobila jakas historyjke obrazkowa. tzn ulozyla ze zdjątek waszą histore. Najpierw oddzielne wasze foty i jakies napisy typu "była sobie klaudia, lubiła żelki i kawę z mlekiem, jej życie było wesołe ale czegoś jej w nim brakowało" i " był sobie Kamil uwielbiał piłke nożną i jazde na desce, ale mimo spełniania swoich pasji ciągle miał wrażenie jakby w jego życiu była jakas niewypoełniona luka..." i pozniej ze sie poznaliscie i jakies foty z waszych pierwszych dni razem, pozniej jakies fotki typu "pierwsza wspolna kolacja", "pierwszy współny wyjazd na wakacje" takie tam pierdooolki z opisami zabawnymi. A na koncu jakies puste ramki z kolorowego papieru przyklejone i podpisane np " miejsce na zdjęcie pierwszego wspolnego mieszkanka", "miejsce na zdjęcie z naszego ślubu". "miejsce na zdjęcie naszego pierwszego dzidziusia" o ile interesuje was w ogole tak dalekie wybieganie w przyszłosc i macie wspolne plany, zeby sie chłopak nie wystraszył :D
a i nie przejmuj się gadaniem typu "faceci nie lubią takich prezentów opanuj sie!" bo to, że ktos ma za faceta zimnego jak głaz, który sie cieszy jedynie z praktycznych prezentów typu xbox, czy ubrania to nie znaczy, że każdy facet taki jest :P
Głupie to są prezenty typu pluszowe serduszko i miś grający melodyjke, z tego to pewnie rzeczywiscie mało który facet by sie cieszył. Ale antyrama wypełniona wspólnymi wspomnieniami to zupełnie co innego.(zresztą jak autorka zaproponowała taki pomysł i chłopak sie ucieszył na to to chyba jest świadomy, że dostanie coś w tym stylu)

Pomyślałam by zrobić coś takiego (tylko nie wiem czy to dobry pomysł, dlatego proszę byście doradziły) :
wydrukuję kontynenty i zaznaczę miejsca w których byliśmy razem i powklejam zdjęcia z tych miejsc... Co Wy na to? I np. bilety stamtąd itp...
Ale chciałabym tez gdzieś umieścić jak się poznaliśmy...
Czy to już będzie za dużo? Nie mam za wiele zdjęć, także myślę co tu by jeszcze wykombinować...

PS: Jak kiedyś ją przewoziłam, to bez problemu się do samochodu zmieściła :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 21:00 przez masssssterka.

następna dyskusja:

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!