Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

9 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:16:26

Jakie są ceny bukietu ślubnego obecnie? Słyszałam że na słowo "bukiet ślubny" cena wrasta nawet o 100%
Myślę o bukiecie z piwonii.



cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:18:05

ojj nie mam pojęcia

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:18:53

Najniżej to chyba 100zł i tak cena idzie w górę:)

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:21:47

okrągły bukiet z piwonii, bez żadnych dodatków kosztowałby 60-70 zł max
tylko pamiętaj kiedy piwonie kwitną, bo tylko wtedy można dostać piwonie :)

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:22:57

Cytat
oliga
okrągły bukiet z piwonii, bez żadnych dodatków kosztowałby 60-70 zł max
tylko pamiętaj kiedy piwonie kwitną, bo tylko wtedy można dostać piwonie :)
ślub mam w maju

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:24:43

Moj bukiecik był z 40 rozyczek i kosztował 100 zł:)

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:25:42

Na mojej działce mam pełno piwoni w różnych kolorach, co do wątku to niestety nie pomogę.

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:27:17

a kwiaty dla świadkowej moja miała ten sam co ja tylko mniejszy

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:28:10

nie wiem, ale straszne jest to wszystko.. 100zl za bukiet, dramat...

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:30:08

Ceny są straszne.. Średnio bukiet kosztuje 150 - 250 zł. Niby cena wzrasta, ale przyznam, że takich bukietów jak do ślubu normalnie się nie kupuje.. W moim było z 50 kwiatów spokojnie, a detalicznie gałązka z 3 kwiatkami kosztuje 5-7 zł. Do tego przyzdobienie, robocizna... Na początku chciałam z kalii, ale jak się dowiedziałam, że jedna kalia kosztuje ok. 12 zł, a ich miało być z 10 to aż się bałam pytać ile będzie to kosztować.

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:33:09

Cytat
nasty_89
Ceny są straszne.. Średnio bukiet kosztuje 150 - 250 zł. Niby cena wzrasta, ale przyznam, że takich bukietów jak do ślubu normalnie się nie kupuje.. W moim było z 50 kwiatów spokojnie, a detalicznie gałązka z 3 kwiatkami kosztuje 5-7 zł. Do tego przyzdobienie, robocizna... Na początku chciałam z kalii, ale jak się dowiedziałam, że jedna kalia kosztuje ok. 12 zł, a ich miało być z 10 to aż się bałam pytać ile będzie to kosztować.
no właśnie też mnie przerażają te ceny i aż boje się pytać o swój bo jak mi zaśpiewają 250zł to chyba padne

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:41:09

Cytat
nasty_89
Ceny są straszne.. Średnio bukiet kosztuje 150 - 250 zł. Niby cena wzrasta, ale przyznam, że takich bukietów jak do ślubu normalnie się nie kupuje.. W moim było z 50 kwiatów spokojnie, a detalicznie gałązka z 3 kwiatkami kosztuje 5-7 zł. Do tego przyzdobienie, robocizna... Na początku chciałam z kalii, ale jak się dowiedziałam, że jedna kalia kosztuje ok. 12 zł, a ich miało być z 10 to aż się bałam pytać ile będzie to kosztować.

50 kwiatów w bukiecie? gałązka z trzema kwiatami? Z jakich kwiatów miałaś ten bukiet? z lilii? bo tylko lilie mają określoną ilość kwiatów na gałązce, ale z 50 lilii nie ma szans, że miałaś bukiet :)
Przypuszczam, że chodziło CI o zantedeschia a nie o calle, jej cena waha się w granicach 6-10zł w zależności od miesiąca i jej dostępności na rynku. Bukiet z 10 kwiatów zantedechia kosztuje ok. 120 zł :)
Cytat
kasiaiic
Cytat
nasty_89
Ceny są straszne.. Średnio bukiet kosztuje 150 - 250 zł. Niby cena wzrasta, ale przyznam, że takich bukietów jak do ślubu normalnie się nie kupuje.. W moim było z 50 kwiatów spokojnie, a detalicznie gałązka z 3 kwiatkami kosztuje 5-7 zł. Do tego przyzdobienie, robocizna... Na początku chciałam z kalii, ale jak się dowiedziałam, że jedna kalia kosztuje ok. 12 zł, a ich miało być z 10 to aż się bałam pytać ile będzie to kosztować.
no właśnie też mnie przerażają te ceny i aż boje się pytać o swój bo jak mi zaśpiewają 250zł to chyba padne

więcej niż 100 zł Twój bukiet z piwonii nie powinien kosztować, jeśli ktoś CI powie więcej to poszukaj innej kwiaciarni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 11:42 przez oliga.

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 11:48:20

dzięki za radę, o to mi chodziło żeby wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać :)

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 12:34:21

Cytat
oliga
Cytat
nasty_89
Ceny są straszne.. Średnio bukiet kosztuje 150 - 250 zł. Niby cena wzrasta, ale przyznam, że takich bukietów jak do ślubu normalnie się nie kupuje.. W moim było z 50 kwiatów spokojnie, a detalicznie gałązka z 3 kwiatkami kosztuje 5-7 zł. Do tego przyzdobienie, robocizna... Na początku chciałam z kalii, ale jak się dowiedziałam, że jedna kalia kosztuje ok. 12 zł, a ich miało być z 10 to aż się bałam pytać ile będzie to kosztować.

50 kwiatów w bukiecie? gałązka z trzema kwiatami? Z jakich kwiatów miałaś ten bukiet? z lilii? bo tylko lilie mają określoną ilość kwiatów na gałązce, ale z 50 lilii nie ma szans, że miałaś bukiet :)
Przypuszczam, że chodziło CI o zantedeschia a nie o calle, jej cena waha się w granicach 6-10zł w zależności od miesiąca i jej dostępności na rynku. Bukiet z 10 kwiatów zantedechia kosztuje ok. 120 zł :)
Cytat
kasiaiic
Cytat
nasty_89
Ceny są straszne.. Średnio bukiet kosztuje 150 - 250 zł. Niby cena wzrasta, ale przyznam, że takich bukietów jak do ślubu normalnie się nie kupuje.. W moim było z 50 kwiatów spokojnie, a detalicznie gałązka z 3 kwiatkami kosztuje 5-7 zł. Do tego przyzdobienie, robocizna... Na początku chciałam z kalii, ale jak się dowiedziałam, że jedna kalia kosztuje ok. 12 zł, a ich miało być z 10 to aż się bałam pytać ile będzie to kosztować.
no właśnie też mnie przerażają te ceny i aż boje się pytać o swój bo jak mi zaśpiewają 250zł to chyba padne

więcej niż 100 zł Twój bukiet z piwonii nie powinien kosztować, jeśli ktoś CI powie więcej to poszukaj innej kwiaciarni :)


Bukiet miałam ostatecznie z eustom. Początkowo chciałam Cantedeskie i dowiadywałam się o ich ceny, ale właśnie cena za jedną była 10 - 12 zł.. Pytając o inne kwiaty, np. z eustom we Wrocławiu od razu mówili, że od 150 zł w górę, a wiadomo, że są to tańsze kwiaty niż Cantedeskie. Do tego prawie nigdzie nie chciano powiedzieć od 150 do ilu, bo 'nie wiadomo ile kwiatów trzeba będzie zużyć'. Ostatecznie zamówiłam w mniejszym mieście i zapłaciłam trochę mniej. Jak kupowałam eustomę do wpięcia we włosy, a potem do butonierki na sesję to właśnie ceny były 5-7 zł za gałązkę.

cena bukietu weselnego

22 paź 2011 - 12:37:31

Ja na swój ślub cywilny miałam bukiet z herbacianych róż i płaciłam chyba 90zł (w małym mieście).

następna dyskusja:

HALLOWEEN