Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 00:15:15

ja po 9h dziennie:P co prawda nie mogę na to sobie pozwolić bo mam na głowie dwa stoiska i ruch:P ale muszę umilić czas;)) ciekawa jestem jego reakcji :P pewnie będzie się śmiać i przeliczy których jest najwięcej ;)) może i odrazu wykorzysta sex w miejscu publicznym :P oby to nie była praca moja lub jego :P

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 00:22:36

ja zrobilam dla swojego,ale jak widze jakie Wam ladne wyszly, to mam ochote zrobic jeszcze raz ;) hahaha

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 00:25:10

Aż Wam zazdroszczę bo wiem, że mojemu Mężowi by się to nie spodobało. Takie dziecinne by było to dla niego. A szkoda bo pomysł super.

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 00:27:32

nie podobalo by sie? ja wiem, ze moj sie ucieszy z tego bardziej niz z pozostalych prezentow :) no to naprawde szkoda, bo pomysl super.

DZIEWCZYNY MAM POMYSL: po dniu faceta wpisujmy tu reakcje naszych mezczyzn :D bo ja sama jestem ciekawa jak moj zareaguje ;)

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 09:19:03

Cytat
maaadziak


DZIEWCZYNY MAM POMYSL: po dniu faceta wpisujmy tu reakcje naszych mezczyzn :D bo ja sama jestem ciekawa jak moj zareaguje ;)



zgadzam się!! ;))

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 09:26:05

a mi sie coś pomieszało i moj dostał dos swoj prezent. Dopiero zauwazylam ze dzisiaj 25 :):) hahah
Jego reakcja ucieszyl sie i chyba tez nie kapnal hi hi.
Potem wroci to mu powiem ze cos ten 30 wrezsnia to za zybko :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 09:27 przez syreczka.

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 09:56:55

Cytat
maaadziak


DZIEWCZYNY MAM POMYSL: po dniu faceta wpisujmy tu reakcje naszych mezczyzn :D bo ja sama jestem ciekawa jak moj zareaguje ;)

też jestem za;) sama jestem ciekawa, jak zareaguje na taki prezent;)

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 10:03:04

Bon, na ... ;

- Najlepszą dziewczynę w mieście,
- Kawę stawianą przez dziewczynę, (tylko 31.09)
- Namiętnego Kissa,
- Wizytę w łóżku,

Nom ;pppp

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 10:03:42

bon na mównienie facetowi jaki jest wspaniały i silny ;P moj by wykorzystał go jako 1 :P
moj juz dostał prezent, kupiłam mu rękawice kulturystyczne a on ostatnio mowi ,,no jade dzisiaj kupic rękawice...,, wiec musiałam mu dac juz prezent ;) ale troche zła byłam ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 10:05 przez lola17xD.

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 10:11:52

Ja często mam tak, ze już nie mogę wytrzymać i albo się wygadam co do prezentu, albo dam go wcześniej -.- taka już moja natura;p ale teraz się nie złamię, oj nieeeee;p

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 19:52:37

też jestem ciekawa reakcji mojego, dam znać jak było :D:D

DZIEWCZYNY! pomocy.
gdzie kupić małą beczkę piwa? taką np. 5l?
patrzyłam w marketach typu tesco i nie było, był tylko heineken..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 21:42 przez funk7.

Dla chłopaka :)

25 wrz 2011 - 23:46:21

Dziewczyny świetne pomysły :D

Dla chłopaka :)

26 wrz 2011 - 00:54:27

Dziewczyny, zrobiłam kopię tego genialnego vouchera - obrazki możecie uzupełnić we własnym zakresie :-)
W sumie siedziałam przy tym trochę, ale i tak go nie wykorzystam, bo chciałam zrobić je na twardszym papierze, a taki nie przechodzi mi przez drukarkę, więc mam coś w zanadrzu i będzie to praca ręczna :) też się pochwalę jak skończę.
A teraz dzielę się z Wami, może którejś się przyda :) Trzymajcie!


Dla chłopaka :)

26 wrz 2011 - 01:22:33

Ja jutro lecę do sklepu i kupuję papier :D pomysły spisane na karteczce, jeszcze tylko nad wykonaniem trzeba pomyśleć, a jak zrobie to wam pokażę :D Ja wiem że reakcja mojego będzie mega :P
Już podsyciłam sytuację mówiąc, że dostanie coś ode mnie, tylko muszę to zrobić i że będzie się cieszył i że będzie mógł używać tego bezterminowo, albo w określonym czasie ale to zależy ode mnie :) chłopak się głowił i głowił, ale nic nie wymyślił :D hehe
Ja mam dużo takich pomysłów, dotyczących jego osoby i tego co lubi m.in. ,,na schabowego'' bo mięcho musi być jak to on mówi:), na ,,princesse'' - jego ulubiony baton, właściwie jedyny który je :) na ,,dotykanie bez 'zostaw Kochanie''' - bo to zboczuch jest :D

Dla chłopaka :)

26 wrz 2011 - 01:47:59

hej dziewczyny ;) ja zrobiłam dla mojego chłopaka kiedyś takie karneciki, m.in. były na nich: deserek-pychotka, specjalny obiadek mojego autorstwa, masażyk, namiętne pocałunki i jeszcze więcej ;D , itp... niestety prezent widać nietrafiony, bo już ponad rok minął, a żadnego nigdy nie wykorzystał... a teraz Dzień Chłopaka i problem z wymyślaniem prezentu- jak ja tego nie lubię... ;p

następna dyskusja:

Pomysł na suknię ślubną [wątek zbiorczy]