Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam, w tamtym roku byłam na sylwestra w cudownym zakopanem i chciałąbym znów tam pojechać ale mój A twierdzi, że bez sensu jechać 2gi raz w to samo miejsce. i nie bardzo wiemy gdzie mogłoby być fajnie, chcemy pojeździć na nartach trochę się pouczyć. obojętne jakie regiony i góry zaproponujecie, jeśli mogłabym prosić od razu o jakieś linki dotyczące waszych noclegów czy nazwy chociaz pensjonatow czy ośrodków ogólnie jakis namiar będę baaaaaaaaaardzo wdzięczna !! serdecznie pzdrawiam i czekam na jakieś propozycje :)

hej, jesli lubisz jezdzić na nartach to polecam Świeradów Zdrój. Zabawa na stoku. Świetna sprawa. Jazda od 18 stej do 2 giej. Bilet w zeszłym roku kosztował 40 zł na osobe. Jest tam fajna gondola, ładnie oswietlony długi łagodny stok. Jak zjedziesz to masz zaraz knajpkę z muzyką i grilem na zewnątrz. Nie potrzeba kiecki i butów na obcasie. Super klimat.Dużo fajnych ludzi można poznać. Są całe rodziny z dziecmi. My przed pólnocą wjechalismy na górę, i zjechalismy kawałeczek tak aby widac było fajerwerki całego miasta. Oczywiscie obowiązkowo toast w plecaku:) No i romantycznie:)

Cytat
alpina
hej, jesli lubisz jezdzić na nartach to polecam Świeradów Zdrój. Zabawa na stoku. Świetna sprawa. Jazda od 18 stej do 2 giej. Bilet w zeszłym roku kosztował 40 zł na osobe. Jest tam fajna gondola, ładnie oswietlony długi łagodny stok. Jak zjedziesz to masz zaraz knajpkę z muzyką i grilem na zewnątrz. Nie potrzeba kiecki i butów na obcasie. Super klimat.Dużo fajnych ludzi można poznać. Są całe rodziny z dziecmi. My przed pólnocą wjechalismy na górę, i zjechalismy kawałeczek tak aby widac było fajerwerki całego miasta. Oczywiscie obowiązkowo toast w plecaku:) No i romantycznie:)

a jakiś nocleg ?

Cytat
aska2tak
Cytat
alpina
hej, jesli lubisz jezdzić na nartach to polecam Świeradów Zdrój. Zabawa na stoku. Świetna sprawa. Jazda od 18 stej do 2 giej. Bilet w zeszłym roku kosztował 40 zł na osobe. Jest tam fajna gondola, ładnie oswietlony długi łagodny stok. Jak zjedziesz to masz zaraz knajpkę z muzyką i grilem na zewnątrz. Nie potrzeba kiecki i butów na obcasie. Super klimat.Dużo fajnych ludzi można poznać. Są całe rodziny z dziecmi. My przed pólnocą wjechalismy na górę, i zjechalismy kawałeczek tak aby widac było fajerwerki całego miasta. Oczywiscie obowiązkowo toast w plecaku:) No i romantycznie:)

a jakiś nocleg ?



Nie podam Ci konkretnego namiaru, bo my na tego sylwestra przyjechalismy z Czech....ale wejdz sobie na strone swieradowa i tam masz multum ofert, nie jest drogo. Tylko wiadomo ,że na sylwka to wczesniej najlepiej sobie coś zamówić. Wpisz w google noclegi świeradów i wsykoczy czy dużo propozycji
tu masz taką strone fajną: www. eholiday. pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 16:11 przez alpina.

Rok temu byłam również w Zakopanym , w ośrodku Geovita. W tym roku szukałam czegoś w innym miejscu, a że bardzo spodobało mi się ten ośrodek to tej zimy jedziemy do "Parły Bieszczadów" , chcemy zaklepać domek , ponieważ mieszkać w domku w górach przez chociaż parę dni będzie cudownie :) Dodatkowo mają na terenie kompleksu wyciąg dla narciarzy no i Spa, także już szczerze mówiąc nie mogę się doczekać :))

W zakopanem jak zwykle tłoczno, drogo i dość lansiarsko. Dlatego wydaje mi się, ze moze lepiej wybrać jakieś inne, ciekawsze miejsce. Ja polecam np. Wirchomlę albo w Tatrach - Białkę Tatrzańską. Fajne miejsce, sporo ciekawych miejsc noclegowych

A w miarę tani nocleg w okresie sylwestrowym w Zakopanym/okolicach znacie dziewczyny?proszę konkrety tylko :)

Dlaczego wszyscy do Zakopca ciągną? nie rozumiem zupełnie... Wyczes byłoby się wybrać do Wenecji :D Bajer - http://but18plus.pl/index.php?co=oferta_opis&id=210
Albo na stoku spędzić, jakoś aktywnie a w Zakopcu straszliwe tłumy. Nie polecam.

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

A jak wyglądałby Wasz Sylwester marzeń? Pytam, bo znalazłam całkiem ciekawy konkurs, w którym można wygrać 100 tysięcy złotych na zorganizowanie imprezy sylwestrowej. Pod tym linkiem jest trochę więcej szczegółów: http://sylwester-marzen.pl/nagrody-i-zasady Za takie pieniądze na pewno każda impreza po prostu musi być udana :)

Ja polecam Spindleruv Mlyn w Czechach. Nie wiem jakie są ceny karnetów w tym roku, ale jeśli chodzi o nocleg to my wzięliśmy sobie nocleg w hotelu Albis we Vrchlabi - to jakieś 12 km od Szpindla.
Z mojego doświadczenia to mimo wszystko więcej nie pojadę na sylwestra w góry. Ceny są podwójne, ludzi mnóstwo, kolejki do wyciągów, tłok na stokach. A ja uwielbiam jeździć więc obijanie się i czekanie po 20 minut do wyciągu nie sprawia mi przyjemności. Od dwóch lat jeździmy tydzień po sylwestrze. Taniej i więcej korzystamy.

MY jedziemy znowu do Zakopanego 2 raz na sylwestra a tak to co roku na ferie :D nocowalismy zawsze w "willi za strugiem" a juz drugi raz jedziemy do naszej kolezanki goralki :P
widzialam tez jakas oferte na slowacji z biura moj londyn i to tanio bo ok 600 zl z zarciem i dojazdem na miejsce i na stoki itp. za 5 dni ale przeczytalam komantarze do biura i byly podzielone a wole nie ryzykowac bo jak chocby jakas drobna rzecz jest nie po mojej mysli to robie sie wstretna a nie chce psuc wyjazdu mojemu chlopakowi :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 14:33 przez aniusieek.

ja właśnie też wpadłam, przeglądając internet na ten konkurs sylwester marzeń, kurcze jak sie zbierze grupa przyjaciół i chcą zawalczyć o taką nagrodę,to jest super opcja, dobrze , że są takie możliwości, że firmy daja takie nagrody, warto sie nad tym zastanowić

Zdecydowanie polecam sylwka w górach!
A jeśli chodzi o nocleg to proponuję:
http://www.apartamenty-zakopane.net.pl/
Jest duży wybór i świetne atrakcje,nawet jeśli na sylwestra jedzie się Samemu.

ja mieszkam w Zakopanem i jest bardzo fajnie co rok idziey na gubałówke :)

następna dyskusja:

Dla chłopaka :)