Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:38:11

ZdrowoZakrecona jak Cie tam mobbinguja to czemu sie niewolnisz?Od kiedy jestes na stazu?

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:41:41

da ci, zalezy na jakiego lekarza trafisz :) musisz sie dowiedziec, gdzie u Ciebie jest takowy, ktory daje zwolnienia :) u mnie, nawet nie prywatnie bez problemu lekarze wypisuja. wiem, ze na 2 tygodnie, ale czy na 3 to nie wiem. nie powinno nic sie stac :) ryzykuj :)

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:44:24

mi się wydaje że Cię wydalą ze stażu jeśli będziesz długo na zwolnieniu. A juz napewno wyśla na komisje.

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:47:13

ZdrowoZakrecona ja tak sobie mysle ze bedziesz mogla wziac tyle zwolnienia,tylko ze jak Cie tam tak mobbinguja to cos czuje ze jak wrocisz z L4 to dopiero niedaja Ci zyc:/

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:52:04

Raczej nie wystawi, chyba,ze wezmiesz raz na kilkanaście dni i pote drugi raz. Zreszta to zalezy od lekarza. Poszukaj takiego co wystawia zwolnienia i powiedz mu o co chodzi. Za zwolnienia mogą zwolnić ze stażu. Moją koleżankę wyrzucili. Ja na Twoim miejscu sama bym zrezygnowała szkoda nerwów i zdrowia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 19:56 przez slodkaJAKcytrynka.

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:56:51

Cytat
slodkaJAKcytrynka
Raczej nie wystawi, chyba.ze wezmiesz raz na kilkanaście dni i pote drugi raz. Za zwolnienia mogą zwolnić ze stażu. Moją koleżankę wyrzucili.


a duzo miala tych zwolnien ze ja wywalili?

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 19:58:48

Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
slodkaJAKcytrynka
Raczej nie wystawi, chyba.ze wezmiesz raz na kilkanaście dni i pote drugi raz. Za zwolnienia mogą zwolnić ze stażu. Moją koleżankę wyrzucili.


a duzo miala tych zwolnien ze ja wywalili?
Ona byla więcej na zwolnieniach niz wpracy i wszystkim otwarcie mówiła, że jedzie sobie gdzies na wypoczynek. W kazdym miesiącu miała zwolnienie. Ale na Twoim miejscu nie wydawalabym kasy na zwolnienia tylko poszła do urzędu pracy i sama zrezygnowała.

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:17:17

Po przeczytaniu większości wypowiedzi, także samej zainteresowanej, która za nic uczciwie nie chce zakończyć stażu, nasunęły mi się takie przemyślenia. Jedna kreatura popełnia przestępstwo ( mobbing) wskutek tego osoba poddana mobbingowi postanawia być nieuczciwa i iść na lewe zwolnienie, żeby pobierać pieniądze, które jej się nie należą i jeszcze planuje nakłonić lekarza do popełnienia przestępstwa. Taka lawina nieuczciwości......

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:26:08

Cytat
alicja70
Po przeczytaniu większości wypowiedzi, także samej zainteresowanej, która za nic uczciwie nie chce zakończyć stażu, nasunęły mi się takie przemyślenia. Jedna kreatura popełnia przestępstwo ( mobbing) wskutek tego osoba poddana mobbingowi postanawia być nieuczciwa i iść na lewe zwolnienie, żeby pobierać pieniądze, które jej się nie należą i jeszcze planuje nakłonić lekarza do popełnienia przestępstwa. Taka lawina nieuczciwości......

kazdy orze jak moze ;]

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:27:06

Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
nicole_sch
Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
nicole_sch
jeju,zrezygnowac ze stazu mozna - pisze sie podanie do dyrektora up i tyle - musisz oddac tylko pieniadze za lekarza - mialam staz w UP takze wiem jak to jest. zwolenienie masz 100% platne ale na stazu pamietam ze jest jakas ilosc dni ,ze jak przekroczysz zwolnieniem l4 to automatycznie wylatujesz ze stazu , a kontrole moga ci zrobic,ale rzadko to robia - tak samo moze byc kontrola z up czy jestes na stanowisku pracy czy np. jak masz staz u znajomego siedzisz sobie w domu :P :)


pierwsze slysze ze L4 moze przekroczyc jakas ilosc dni watpie w to szczerze jak mi cos dolega to co mam zrobic niby jak nie zwolnienie ,jestem pewna na 99% ze L 4 nie moze miec okreslonej ilosci dni

nie oslabiaj mnie dziewczyno najmadrzejsza jestes to po co zakladasz watki? pytasz to Ci odpowiadam... mówie Ci jak jest,miałam staz w urzedzie pracy i zajmowalam sie akurat stazystami oraz osobami bezrobotnymi to wiem ;] - w sumie nie dziwie sie ze nie moga z toba wytrzymac jesli tak sie zachowujesz tam jak tu na forum...
jak chcesz zrezygnowac - piszesz podanie skladasz do dyrektora ,oddajesz pieniadze dostajesz zaswiadczenie ze bylas na stazu i tyle - a do papierow urzedowych dopinaja pod ten staz co odbywalas twoje podanie do dyrektora - wiec w papierach masz ze zrezygnowalas (wiem jak jest bo sama sie tym zajmowalam..) - jestes skreslona z ewidencji osob bezrobotnych na 120dni - nie jestes w tym czasie rowniez ubezpieczona i nie mozesz podjac innego stazu - isc do pracy , owszem mozesz...

a zwolnienie na stazu nie moze przekroczyc ilus dni , bo cos tam jest zglaszane ale nie pamietam dokladnie co... wiem ze na stazu duzo dziewczyn akurat byly w ciazy - wtedy nie chodzily na staz a pieniadze mialy - wiec tak czy siak oplaca sie.




spiedal**j z tego watku jak ci sie nie podoba taka madra jestes ,nie zycze sobie ciebie tutaj pani madralinska
nie masz prawa mnie obrazac ,powiedzialas co wiedzialas i sie zamknij bo nie mam cierpliwosci na sluchanie tego co to nie Ty
bym chciala to bym zrezygnowala i nie piedziel mi tu o zostawieniu stazu ,bo pisalam 3 razy ze tego nie zrobie ,ja tu szukam informacji konkretnych a nie twego wymadrzania ,moze Ty masz ful kasy ze bys zostawial staz ,ale mnie i taki grosz cieszy

masz chyba problem ze sobą :) - informacje które napisałam są konkretne i pewne a że Ty masz wyssane coś z palca to już Twój problem - widocznie zasłużyłaś sobie na takie traktowanie i mają racje - niech cie tak traktuja..masz kochana 20 lat a czytać ze zrozumieniem się nie nauczyłas :( przykro mi strasznie i łączę się w bólu :) :*
forum jest od tego,zeby kazdy mogl sie wypowiadac - nie masz specjalnych przywilejów ,żebys wybierała osoby które będą tu się udzielały :)))))) trochę kultury - bo kolezanką Twoją nie jestem i nawet za dopłatą bym nie chciała byc :D tak to jest jak jest sie zle wychowanym to nie wiadomo na czym dupa jezdzi :)
skoro chcesz lewe zwolnienie jest na to paragraf :) wiec lepiej nie kombinuj tylko się zastanów nad swoim zachowaniem - bo nie jedno dziecko w wieku 10 lat lepiej się zachowuje niż Ty :)
pozdrawiam i przesyłam buziaczki ,wyluzuj bo zmarszczki Ci się tak w młodym wieku pojawią :D :*

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:28:23

Cytat
alicja70
Po przeczytaniu większości wypowiedzi, także samej zainteresowanej, która za nic uczciwie nie chce zakończyć stażu, nasunęły mi się takie przemyślenia. Jedna kreatura popełnia przestępstwo ( mobbing) wskutek tego osoba poddana mobbingowi postanawia być nieuczciwa i iść na lewe zwolnienie, żeby pobierać pieniądze, które jej się nie należą i jeszcze planuje nakłonić lekarza do popełnienia przestępstwa. Taka lawina nieuczciwości......

popieram - tylko ze to zaden mobbing - dziewczyna wyolbrzymia ,sama zaczela wojne to pracownice nie daja sobą pomiatać :) a Pani dyrektor się poznała dlatego nie chce słuchać jej tłumaczeń - ot tyle takie moje zdanie :)

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:42:59

Cytat
nicole_sch
Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
nicole_sch
Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
nicole_sch
jeju,zrezygnowac ze stazu mozna - pisze sie podanie do dyrektora up i tyle - musisz oddac tylko pieniadze za lekarza - mialam staz w UP takze wiem jak to jest. zwolenienie masz 100% platne ale na stazu pamietam ze jest jakas ilosc dni ,ze jak przekroczysz zwolnieniem l4 to automatycznie wylatujesz ze stazu , a kontrole moga ci zrobic,ale rzadko to robia - tak samo moze byc kontrola z up czy jestes na stanowisku pracy czy np. jak masz staz u znajomego siedzisz sobie w domu :P :)


pierwsze slysze ze L4 moze przekroczyc jakas ilosc dni watpie w to szczerze jak mi cos dolega to co mam zrobic niby jak nie zwolnienie ,jestem pewna na 99% ze L 4 nie moze miec okreslonej ilosci dni

nie oslabiaj mnie dziewczyno najmadrzejsza jestes to po co zakladasz watki? pytasz to Ci odpowiadam... mówie Ci jak jest,miałam staz w urzedzie pracy i zajmowalam sie akurat stazystami oraz osobami bezrobotnymi to wiem ;] - w sumie nie dziwie sie ze nie moga z toba wytrzymac jesli tak sie zachowujesz tam jak tu na forum...
jak chcesz zrezygnowac - piszesz podanie skladasz do dyrektora ,oddajesz pieniadze dostajesz zaswiadczenie ze bylas na stazu i tyle - a do papierow urzedowych dopinaja pod ten staz co odbywalas twoje podanie do dyrektora - wiec w papierach masz ze zrezygnowalas (wiem jak jest bo sama sie tym zajmowalam..) - jestes skreslona z ewidencji osob bezrobotnych na 120dni - nie jestes w tym czasie rowniez ubezpieczona i nie mozesz podjac innego stazu - isc do pracy , owszem mozesz...

a zwolnienie na stazu nie moze przekroczyc ilus dni , bo cos tam jest zglaszane ale nie pamietam dokladnie co... wiem ze na stazu duzo dziewczyn akurat byly w ciazy - wtedy nie chodzily na staz a pieniadze mialy - wiec tak czy siak oplaca sie.




spiedal**j z tego watku jak ci sie nie podoba taka madra jestes ,nie zycze sobie ciebie tutaj pani madralinska
nie masz prawa mnie obrazac ,powiedzialas co wiedzialas i sie zamknij bo nie mam cierpliwosci na sluchanie tego co to nie Ty
bym chciala to bym zrezygnowala i nie piedziel mi tu o zostawieniu stazu ,bo pisalam 3 razy ze tego nie zrobie ,ja tu szukam informacji konkretnych a nie twego wymadrzania ,moze Ty masz ful kasy ze bys zostawial staz ,ale mnie i taki grosz cieszy

masz chyba problem ze sobą :) - informacje które napisałam są konkretne i pewne a że Ty masz wyssane coś z palca to już Twój problem - widocznie zasłużyłaś sobie na takie traktowanie i mają racje - niech cie tak traktuja..masz kochana 20 lat a czytać ze zrozumieniem się nie nauczyłas :( przykro mi strasznie i łączę się w bólu :) :*
forum jest od tego,zeby kazdy mogl sie wypowiadac - nie masz specjalnych przywilejów ,żebys wybierała osoby które będą tu się udzielały :)))))) trochę kultury - bo kolezanką Twoją nie jestem i nawet za dopłatą bym nie chciała byc :D tak to jest jak jest sie zle wychowanym to nie wiadomo na czym dupa jezdzi :)
skoro chcesz lewe zwolnienie jest na to paragraf :) wiec lepiej nie kombinuj tylko się zastanów nad swoim zachowaniem - bo nie jedno dziecko w wieku 10 lat lepiej się zachowuje niż Ty :)
pozdrawiam i przesyłam buziaczki ,wyluzuj bo zmarszczki Ci się tak w młodym wieku pojawią :D :*



spadaj na drzewo glupia pindo ,nie mam zamiaru sie z toba patyczkowac ,zaczelas mnie obrazac to popatrz jak milo kiedy ja to robie
ze takie dziewczyny wogole wymagaja kultury skoro same na kogos "napadaja"jak ty sie w tym pup-ie znalazlas masz tatusia dyrektora a moze mamusie na cieplej posadce jak bym Cie tam za darmo nie poslala chyba ze to byla Twoja praktyka z ohp
zegnam i łacze sie w bolu tych osob ktore "obslugiwalas w urzedzie

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:46:23

Zakrecona - no jednak widać, że potrafisz pojechać chamsko komuś :/, w tej sytuacji nie powinnaś mieć problemu z dogadaniem babie, która Cię gnębi w pracy.

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:48:48

Cytat
izasko1987
Zakrecona - no jednak widać, że potrafisz pojechać chamsko komuś :/, w tej sytuacji nie powinnaś mieć problemu z dogadaniem babie, która Cię gnębi w pracy.


mam niewyaprzaony jezyk jak trzeba ,ale co praca to praca ,nie bedzie mi tu dziewczyna z forum naskakiwac

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 20:49:22

ja zaczelam Cie obrazac,najezdzac na Ciebie ? :( chyba masz problem z odbieraniem zachowan innych osob :) nie masz co sie laczyc kochana w bolu :D bo zadna osoba nie narzekala na moje zachowanie- wszyscy uzyskiwali kompletne informacje:D takze nie musisz sie przejmowac tymi osobami :) :* - ale milo,ze tak sie martwisz:D a nikogo nie mam ,zebym byla po znajomosci - patrz jaka ja chamska! wybrali mnie sposrod kilkunastu osob :( to pewnie przez ta zaborczosc i dazenie do celu po trupach , co nie?:)
hmm a czy ona mi 'pojechala' ? :D nie sadze , pokazala tylko,ze nie ma za grosz kultury :D a mnie to tylko rozbawilo , jak trzeba byc slabym skoro zaraz agresja sie rodzi i brak argumentów:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 20:52 przez nicole_sch.

następna dyskusja:

Dywan - opinie.