Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

4 minuty temu

dieta organizacja

18 minut temu

przestrzeganie diety

35 minut temu

zalety diety pudełkowej

50 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:55:52

moj tata pracuje w irmie jubex i ma okolo 4-5 tys a bywalo lepiej

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:00:44

zreszta jak juz jestes az tak ciekawa to wpisz sobie w wyszukiwarce nazwe firmy i opinie i znajdziesz opinie kierowcow ktorzy tam pracują, sama znalazlam.. ale wypowiadac sie nie bede, Tobie radze zrobic to samo, bo jak sama widzisz kazda firma jest inna... :)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:00:51

może faktycznie mają jakieś zobowiązania o których nie wiem..
a tylko gadają, że ma 2tyś

Cytat
strusiek
zreszta jak juz jestes az tak ciekawa to wpisz sobie w wyszukiwarce nazwe firmy i opinie i znajdziesz opinie kierowcow ktorzy tam pracują, sama znalazlam.. ale wypowiadac sie nie bede, Tobie radze zrobic to samo, bo jak sama widzisz kazda firma jest inna... :)

dzięki :) nie wpadłam na to :) zaraz to zrobię



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 13:02 przez rozalinda96.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:02:45

rozalinnda 96 czytam ze zrozumieniem i rozumem cie, ale moja wypowiedz napisalam zanim powiedzialas ze pozyczaja od ciebie- dodala sie po twojej, ale zaczelam pisac przed nia:)

Poprostu powiedz-"nie ma", a potem sama pójdz pozyczyc od nich:) zosliwościa na zlosliwosc, moze zadziala:)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:03:01

Cytat
rozalinda96
może faktycznie mają jakieś zobowiązania o których nie wiem..
a tylko gadają, że ma 2tyś
Cytat
strusiek
zreszta jak juz jestes az tak ciekawa to wpisz sobie w wyszukiwarce nazwe firmy i opinie i znajdziesz opinie kierowcow ktorzy tam pracują, sama znalazlam.. ale wypowiadac sie nie bede, Tobie radze zrobic to samo, bo jak sama widzisz kazda firma jest inna... :)

dzięki :) nie wpadłam na to :) zaraz to zrobię

wiesz ludzie czesto ukrywaja takie rzeczy ze wstydu lub z innych powodow :)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:03:16

A tez mozliwe ze maja tylko dwa tys zalezy od kursu i ile czasu go niema w domu i czy jezdzi po pl czy po zachodzie

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:04:40

Cytat
majka6
rozalinnda 96 czytam ze zrozumieniem i rozumem cie, ale moja wypowiedz napisalam zanim powiedzialas ze pozyczaja od ciebie- dodala sie po twojej, ale zaczelam pisac przed nia:)

Poprostu powiedz-"nie ma", a potem sama pójdz pozyczyc od nich:) zosliwościa na zlosliwosc, moze zadziala:)

:/ Boze jak dobrze ze ja nie mam takich znajomych jak Ty.. bez obrazy.. trzeba byc czlowiekiem, przeciez nie pozyczaja od niej kasy na zabawe czy picie... tylko na zycie.....

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:05:45

moj wujek jezdzi i kilka lat temu zarabial ok 3,5 tysiaca miesiecznie teraz nie wiem jakie sa stawki ale przewaznie duze:)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:08:21

Może mają jakiś mega duży kredyt i nie chcą się przyznać?

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:08:28

Do autorki wątku :
skoro napisałaś, że jego koledzy z pracy mają dostatnie na maxa życie to widocznie ich znasz.
Dlaczego ich nie możesz o to zapytać ? ;]

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:16:05

Cytat
zakochanaa91
Do autorki wątku :
skoro napisałaś, że jego koledzy z pracy mają dostatnie na maxa życie to widocznie ich znasz.
Dlaczego ich nie możesz o to zapytać ? ;]


dziewczyno, pisałam, że delikatnie pytałam, ale oni są przekonani, że mają mało pieniędzy..
ale może nie umieją rządzić się jakoś ekonomicznie

a ten gościu kogo nie spotka to gada jak ma mało w pracy..ale wychodzi na to, że jako jedyny ma mało..

dlatego pytam Was o tę konkretną firmę, czy mogą być aż takie różnice za taką samą pracę?

powiem szczerze, że ja juz zgłupiałam :(

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:18:55

chyba logiczne, że mogą. Sprzedawczyni w sklepie w warzywniaku zarobi mniej niż taka sprzedawczyni w sklepie sieciowym na przykład, a obydwie mają ten sam zawód, więc wywnioskuj :)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:21:47

Cytat
zakochanaa91
chyba logiczne, że mogą. Sprzedawczyni w sklepie w warzywniaku zarobi mniej niż taka sprzedawczyni w sklepie sieciowym na przykład, a obydwie mają ten sam zawód, więc wywnioskuj :)


ojejjjjjjjj
ja pytam w obrębie jednej firmy za tę samą świadczona pracę
firma jest porządna

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:28:17

Cytat
rozalinda96
Cytat
zakochanaa91
Do autorki wątku :
skoro napisałaś, że jego koledzy z pracy mają dostatnie na maxa życie to widocznie ich znasz.
Dlaczego ich nie możesz o to zapytać ? ;]


dziewczyno, pisałam, że delikatnie pytałam, ale oni są przekonani, że mają mało pieniędzy..
ale może nie umieją rządzić się jakoś ekonomicznie

a ten gościu kogo nie spotka to gada jak ma mało w pracy..ale wychodzi na to, że jako jedyny ma mało..

dlatego pytam Was o tę konkretną firmę, czy mogą być aż takie różnice za taką samą pracę?

powiem szczerze, że ja juz zgłupiałam :(


ee trochę za bardzo mieszasz. Ja tu do Ciebie o tym, a Ty mi zupełnie co innego piszesz, nie odpowiadając na pytanie.
Zresztą skoro oni Cię niby kłamią, to czemu Ty nie możesz skłamać, skoro masz z tym pożyczaniem jakiś problem. Po prostu następnym razem powiedz "chętnie bym pożyczyła, ale sama teraz mam małe problemy finansowe i nie mogę Wam niestety pomóc"
I to też wyjdzie na ich dobro, bo pomyśl sama co to jest za ekonomia ?
Oni pożyczą pieniądze, w następnym miesiącu Ci je oddają, ale ze względu na to, że spłacili pożyczkę znowu im braknie na życie i znowu będą musieli pożyć.. Takie kółko - bez wyjścia..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:34:29

mój mąż i mój tata jeżdżą na tirach, polska firma a praca pod zagranicznymi spedytorami.. Jeżdżą 4 na 1, czyli 4 tygodnie w trasie jeden w domu. Nie schodzą poniżej 5 tysięcy...

A co do Twojego problemu z ciąglym pozyczaniem, to radzę kurs na asertywność.. Powiedzieć nie trzeba się nauczyć.. :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 13:36 przez ilhami.

następna dyskusja:

PRACA MATURALNA