Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Angie0 po prostu pieknie Ci to wyszło! Z czego zrobiłas to pudełko? Skąd wzięłaś to płótno czy co to tam jest:D no rewelacja!!! Na dzien chłopaka zaczerpnę pomysł od Ciebie jest idealnie:)

Cytat
uniquewoman
Zazdroszcze Wam... ja zrobiłam karneciki i co otrzymałam w zamian? Słowa 'tylko tyle? Myslalem, ze coś mi kupilas'
Zaznaczam, ze dostałam kwiatka.

yyy.. nie wiedziałabym co mu odpowiedzieć -.-

a mój się ucieszył, co nie zmienia faktu, że dodał "gdzieś już ten pomysl widzialem" ..

Cytat
kasiula2
Angie0 po prostu pieknie Ci to wyszło! Z czego zrobiłas to pudełko? Skąd wzięłaś to płótno czy co to tam jest:D no rewelacja!!! Na dzien chłopaka zaczerpnę pomysł od Ciebie jest idealnie:)

dziękuję :D
pudełko... poszłam do marketu z nadzieją że znajde moze jakies drewniane fajne otwierane pudelko, ale niesttey nic nie bylo, a jak jzu byly to mega drogie, wiec podeszlam do ekspedientki czy maja moze takie tekturowe pudelka jakies. I dorwalam takie otwierane kolorowe chyba po jakis kremach. (oni wszytskie wyrzucaja wiec skorzystalam z okazji :D )
a pudełko najpierw obkleiłam bibula (tylko tzreba uwazac, bo pod wplywem kleju jest bardzo miekka i szybko sie robia dziury wiec ja tylko uzylam tego kleju na krawedziach) i cale pudelko z wierzchu obszyłam taka siatka (jest dostepna w kwiaciarniach, ale moja mama akurat kupila na gieldzie kwiatowej duzo tego bo sie oplaca cenowo:) ) przyszylam kwiaruszka z listkami. W srodku jest wylozona bibula i na spodzie jest owinięty w bibule steropian :) ale zrobilam jeden blad z lizakami, bo patyczki nie wbijaja sie tak bardzo latwo w steropian bo sa grubsze i maja w srodku dizurke, wiec polecilabym najpierw wykalaczki wbic w steropian a potem nabić na wykalaczki lizaki :) wygladaloby fajniej, bo byloby równo, ale mozna i tak jak ja :D

hahaha i wszyscy faceci myslą, ze jesteśmy takie madre i kreatywne, a tu prezent odgapiony :/

Cytat
joasia_mi
hahaha i wszyscy faceci myslą, ze jesteśmy takie madre i kreatywne, a tu prezent odgapiony :/
hehe oj tam ważne zeby oni się o tym nie domyslili:d
no Angie0 wielkie dzięki za instruktaż napewno skorzystam do dnia dzłopaka za daleko:/ zrobie mu taki prezent na imienini aczkolwiek do niego też ładnych kilka miesięcy... No cóż mam dużo czasu:D

Niestety nie wyrobiłam się na Walentynki ale jutro jest równie ważne dla Nas święto więc zwyczajnie zerżnęłam pomysł.. Aż mi wstyd :)



Czy to sprawdzi się na osiemnastke ? ;D
???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-16 13:41 przez xdiamondx.

swietne dziekuje wlasnie robie karetczki, z tym ,że na kazdym pisze całość "zjedz mnie gdy.... " a nie np na pudelku :) i moje kartki sa w ksztalcie serduszek :) przypne je do kukułek i krówek bo je lubi ;) zszywaczem:)

Ja bym zrobiła tylko zwiazane z nami i zobaczyla po tygodniu ile zniknie ;D

gdy jesteś głodny hehe ;p

Fajny pomysł to jest ;p ale też masa pracy... Do dziś się dziwię, że kiedyś się tego podjęłam. Było mi trochę przykro, jak cała moja praca wylądowała w koszu po zjedzeniu cukierków ;p a tak się namęczyłam- duże pudełko, kilka rodzajów cukierków, inne słodycze. Mnóstwo malutkich karteczek z napisami, które zachciało mi się obklejać taśmą ;p bo jak takie zwykłe karteczki... I naklejać taśmą dwustronną na słodycze. Kilka godzin mi to zajęło ;p oczywiście zostało tylko pudełko ;) mało tego- mój M nawet nie stosował się do napisów ;p

Kiedy ucieknie ci ostatni autobus :D lub kiedy wyjdziesz w pośpiechu z domu...bez portwela :D

boskie ! tez to zrobie , ale tak malo czasu ;/

portfela ! Ha ha ha!:D ups-pomyłka:D

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

a to moje pudełko ;D



następna dyskusja:

obrączki