Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Wasze motywy ścienne:)

27 gru 2009 - 01:26:01

Nie wiem, czy był już taki wątek, szukałam, ale nie znalazłam :)
Otóż ciekawi mnie, jakie macie motywy na ścianach swoich pokoików, co was zainspirowało, skąd wziął się pomysł, jak został zrealizowany:)
Ja na swojej ścianie urządziłam motyw muszelkowy :D
Strasznie mi się nudziło któregoś dnia i postanowiłam przyozdobić i jakoś rozweselić swoją ścianę, i tak oto powstały muszelki na niteczkach:)
Kto do mnie nie zajdzie to zachwyca się tymi muszelkami na ścianie :)
Może i nie jest to jakaś rewelacja, ale zawsze to jakiś własny, oryginalny pomysł (dodam, że nigdzie wcześniej czegoś takiego nie widziałam pomysł zrodził się sam, gdy znalazłam koszyk muszli znad morza:))
Generalnie tych niteczek prawie nie widać, ale zdjęcia przynajmniej oddają to, w jaki sposób to wykonałam:)
Załączam zdjęcia i czekam na Wasze! :))

(na moich zdjęciach wygląda to strasznie biedacko, ale zachęcam do zrobienia czegoś takiego, jeśli któraś z Was ma gołe ściany;p)



Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 18:51:21

. powiem szczerze, że na zdjeciach niezbyt atrakcyjnie to wygląda. może w rzeczywistosci jest calkiem inaczej ;) . ale liczy sie pomysł. ^^ i własna inwencja.

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 18:52:25

ja mam na ścianie fototapetę z Marilyn Monroe ! ;D jest piiiękna!

zweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 18:56:34

Nie mam obecnie fotek pokoju ale wokół drzwi mam ciemnofioletowy zygzak inna ściana ma coś na wzór gór które uwielbiam ale są dość kanciaste a nad łóżkiem mam odbite dłonie, może wydaje się to naciapkane ale nie jest :)

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:06:46

Ja mam ścianę w sentencjach. Pisane węglem.
Niektóre z filmów, niektóre z mojego życia. Do tego poprzyklejane zdjęcia , rysunki znajomych i oczywiście plakat Audrey Hepburn :)
Jest nawet kawałek ściany z powypisywanymi moimi ulubionymi zespołami (przypomina o rock'n'rollowym etapie mego zycia xD)
I narysowane koła kwintowe(za czasów chodzenia do szkoły muzycznej).Każdy napis jest związany z pewnym etapem.
Wszystko węglem rysunkowym. :)
Fajnie to wygląda. Taki MÓJ pokoik.
p.s. lepszego zdjecia na razie nie posiadam. xD





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 19:21 przez icoja.

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:15:23

a ja mam ściany w kolorze zielonym i fioletowym - już samym urozmaiceniem sa 2 grube pasy na każdej ze ścian - fioletowy na zielonej i zielony na fioletowej. Poza tym na fioletowym pasie mam przyklejony złoty motyw, na zielonym będą antyramy;] no i moje ulubione obrazy kupione za pare funcików;]



zweryfikowana
Posty: 558
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:18:16

ten ostatnio bardzo fajny :)

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:19:23

a u mnie tak.. wszytskie ściany w delikatnym jasnym pastelowym kolorze a na jedne ze ścian fioletowy pas, na nim obraz Audrey, fajny efekt z ciemną kanapą, poduszkami w kolorze fuksji i dywanikiem w kolorze ścian :)



Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:24:41

olga123 baardzo ładnie to wygląda :)

ja u siebie mam nad kanapą naklejkę dmuchawce, na drugiej ścianie zegar z winyla :) no i jeszcze drewniane półeczki ze zdjęciami i innymi pierdółkami...

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:25:12

Cytat
olga123
a u mnie tak.. wszytskie ściany w delikatnym jasnym pastelowym kolorze a na jedne ze ścian fioletowy pas, na nim obraz Audrey, fajny efekt z ciemną kanapą, poduszkami w kolorze fuksji i dywanikiem w kolorze ścian :)

Zazdroszczę tego pokoju ;D! Cudny :)!

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:35:22

dziękuję :) czuje się tu troche jak w pokoju księzniczki :P białe meble stylizowane na stare, ciemne podłogi, wielkie okna ;D ale to tylko dlatego ze niedawno zmienilismy miejsce zamieszkania i wszytsko jeszcze jest "świeże"
w poprzednim mieszkaniu wymyśliłyśmy z mamą taki "obraz" zeby rozweselić pokój i połączyć wszystkie kolory jakie w nim miałam ;) tata skrecił nam drewnianą ramę a my kupiłyśmy troche materiału z IKEI i to wtedy jeszcze mieli na niego jakas przecene, wiec wyszło to razem kilka złotych, naciągnełysmy na ramie materiał i przyczepiłysmy zszywaczem do tapicerowania ;) i efekt tez był super, teraz juz wyrosłam z multikolorów :P ale tesknie za starym pokojem ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 19:37 przez olga123.

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 19:35:41

Ja mam 2 Motylki i drzewko ;) Namalowane tak od ręki ;P



Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 20:12:01

Olga, pięknie to wygląda!

U mnie zaś tak:



zweryfikowana
Posty: 458
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 20:17:21

u mnie tak;)



Wasze motywy ścienne:)

30 gru 2009 - 20:17:21

Ja mam czerwony pokój i na jednej ścianie 3 białe kwiaty średniej wielkości ;) Podoba mi się klimat w moim pokoju.

następna dyskusja:

smutno ...