Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 10:17:26

Jest to kontynuacja wątku "osoby do odchudzania" .
Poszukuje osób które nie rzucają słów na wiatr które naprawdę chcą schudnąć ,a nie tylko bajerują .(w części1 tego wątku spotkałam takie)
Ja mam w planie schudnąć na razie 6kg przytyłam po hormonach i chcę się tego pozbyć.

Kochaniutkie ja bym planowała dietka od jutra. Nie ma co tego zwlekać.

Ten wątek na za zadanie znaleźć kobiety które chcą pozbyć się zbędnych kg i wpierać nawzajem .

Na forum DIETA ODCHUDZAJĄCA - dla tych co chciały i chcą- autorki MONIKA1985 znalazłam całkiem fajna dietę :
"WOLNO JEŚĆ

WARZYWA w dowolnej ilości surowe lub gotowane, oprócz warzyw strączkowych, kukurydzy i soi.
OWOCE KRAJOWE surowe lub gotowane do 1/4 kg dziennie (bez cukru).
OWOCE POŁUDNIOWE tylko arbuzy i grapefruity (w dowolnej ilości).
JOGURTY nisko kaloryczne do 150 g dziennie.
RYBY CHUDE pstrąg, leszcz, sola, grenadier, dorsz, sandacz smażone lub gotowane bez tłuszczu.
MIĘSO WOŁOWE I CIELĘCE chude i gotowane lub z grilla, kurczę z rożna, gotowane, wędzone z grilla bez skury, polędwica i szynka z drobiu, szynka wołowa, .
SOKI WARZYWNE I OWOCOWE tylko z tych owoców, które wolno jeść (rozcieńczać 1/2 wody + 1/2 soku)
PIECZYWO chrupkie (np: WASA), graham, razowe (bez miodu i ziaren).
WODA Mineralna nie gazowana lub gotowana.
NAPOJE słodzić słodzikiem nie zawierającym sacharozy.


Dowolna ilość kalorii przy diecie odchudzającej nie może przekroczyć 1200 kal. Alkoholi i wysiłkowej gimnastyki (takiej, aby nie było zadyszki i pocenia się)


NIE JADAĆ

żółtych serów, żadnej wieprzowiny - nawet w postaci chudej szynki czy polędwicy, ziemniaków, ryżu i kaszy, klusek, cukru, sosów, olei, masła, słodkich owoców (bananów, winogron, gruszek, mandarynek, pomarańczy, kiwi, nektarynek, brzoskwiń itd) konserw, majonezy, margaryn, słodkich napoi, gumy do żucia. Proszę smarować chleb margaryna bez cholesterolową cienko.


DZIEŃ 1

1 śniadanie: 1 jajko na miękko, 1 kromka chleba chrupkiego, herbata z cytryną.
2 śniadanie: 10dkg chudego białego sera, 1 pomidor, kefir mały.
obiad: 10 dkg dorsza z grilla surówka z buraków.
kolacja: 5 dkg wędliny drobiowej, 1 kromka chleba chrupkiego, 1 ogórek kiszony lub surowy.

Dzień 2

1 śniadanie: 1 szklanka mleka odtłuszczonego, 1 kromka razowego chleba z wędliną wołową 5 dkg, pomidor.
2 śniadanie: dowolna ilość sałaty z rzodkiewką, i małym kefirem, szklanka herbaty.
obiad: 10 dkg polędwicy wołowej z grilla, dowolna ilość sałatki z marchwi i jabłka.
kolacja: 10 dkg galaretki z kurczaka, 1 papryka.

Dzień 3

1 śniadanie: 10 dkg chudego twarogu ze szczypiorkiem, 1 kromka razowego pieczywa, szklanka herbaty.
2 śniadanie: 1 jogurt mały i sucharek.
obiad: 1 udko z kurczaka duszone z warzywami (marchew, por, seler,) 1 szklanka czystego barszczu czerwonego.
kolacja: 1 jajko sadzone na mleku,

Dzień 4

1 śniadanie: płatki owsiane 2 łyżki na chudym mleku, jabłko, herbata.
2 śniadanie: jajko na twardo, 1 kromka pieczywa chrupkiego, duża porcja zielonej sałaty z pomidorem.
obiad: 10 dkg cielęciny z rusztu, dowolna ilość surówki z selera, jabłka i marchwi, 1 szklanka czystego bulionu.
kolacja: 5 dkg wędliny wołowej, 1 kromka chrupkiego pieczywa, surówka z białej kapusty i marchwi.

Dzień 5

1 śniadanie: 5 dkg wędliny cielęcej, 1 kromka chrupkiego pieczywa, porcja rzodkiewek ( 8-10 sztuk) szkalanka soku z marchwi.
2 śniadanie: 1 duże jabłko, mały jogurt.
obiad: 1 papryka faszerowana kurczakiem 10 dkg i dowolnymi warzywami, filiżanka zupy knora z grzankami, kompot bez cukru.
kolacja: suflet z dorsza, 1 kromka pieczywa razowego, 1 ogórek, herbata owocowa.

Dzień 6

1 śniadanie: 10 dkg galaretki z dorsza, dowolna ilość surówki ze świeżych ogórków i czarnej rzepy, kromka chrupkiego pieczywa , herbata.
2 śniadanie: sałatka z pomidora, ogórka, sałaty skropiona sokiem z cytryny - dowolna ilość.
obiad: gołąbki z cielęciny 10 dkg, dowolna ilość sałatki z gotowanych warzyw ( kalafior, marchew, brukselka, seler)
kolacja: 1 szklanka chudego bulionu.

Dzień 7

1 śniadanie: 1 parówka cielęca na ciepło, 1 kromka pieczywa razowego, pomidor, herbata z mlekiem.
2 śniadanie: porcja kisielu mała salaterka.
obiad: bitki wołowe 10 dkg , surówka z buraczków, 1 filiżanka zupy knora z grzankami.
kolacja: ryba duszona lub smażona 10 dkg, w jarzynach na zimno, 1 kromka pieczywa razowego, herbata.

Przez pierwsze trzy dni może boleć brzuch co jest przyczyną zmniejszania się żołądka."

Oczywiście do tej diety bym do łączyła ćwiczenia:
1dnia 20 brzuszków każdego dnia +1 i to *trzy razy dzienie
prócz tego siłownia lub basen 3 razy w tygodniu


?????????? KTÓRA PISZE SIĘ NA TO????????????

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 10:20:08

Ja mogę sie przyłaczyc do ćwiczeń, bo mi sie przytyło 2 kg i zrzucić musze ;)

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 10:23:47

Cytat
djmc14
Ja mogę sie przyłaczyc do ćwiczeń, bo mi sie przytyło 2 kg i zrzucić musze ;)

TO JURTO TWÓJ WIELKI DZIEŃ WALKA Z TŁUSZCZYKIEM PRZEZ ĆWICZENIA:) proszę się jutro tu zameldować czy zadanie zostało wykonane:)
brak chętnych szkoda;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-21 10:36 przez Naaticzkaa.

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 10:37:32

dołączam sie ;)
juz od 3 dni robie po 30 min dziennie cwiczenia ;)
do tego skacze na skakance ;)
aa co do diety .. to nigdy nie jadlam duzo ;)
staram sie jesc zdrowiej i mniej :)

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 10:45:06

Ja się odchudzam od 25 sierpnia dokładnie :) Już zeszło mi 7,5 kg. Na początku zastosowałam dietę ONZ Turbo i spadło mi 4 kg, potem chciałam wypróbować nozmalne ONZ ale dałam rade tylko 5 dni, ale 1 kg poszedł w niepamięć. Od jakiegoś miesiąca sama sobie robie dietę-czyli ograniczam jedzenie, nie jem makaronu, ziemniaków, białego chleba, ryżu, piję tylko wodę,kawę, herbate itp itd. I tak do świąt jeszcze 8 kg muszę zrzucić... Ale chyba znów zastosuje ONZ turbo bo efekty naprawdę są świetne :) A jak dopiełam się w spodnie z przed 2 lat to byłam w niebo wzięta :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-21 10:45 przez laura156.

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:20:32

chyba tez sie przylacze, przez wakacje próbowałam zrzucić 5 kg udlao mi sie tylko 3 ktore juz nadrobilam :P. i znowu waze 60 kg przy 162 cm a chcialabym wrocic do wagi sprzed ciazy
a moze znacie jakies magiczne sposoby na modelowanie brzucha ?

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:30:42

Cześć, jestem już trzy dni na diecie białkowej, nie jem wogóle węglowodanów i tłustych rzeczy, w tamtym roku udało mi się schudnąć parę kilo i teraz tyle również chciałam stracić.Dieta trwa 2 tygodnie i polega na tym aby wyregulować cukier w organiźmie i oduczam się w ten sposób od słodkości.Nie wracam już do nich, następnie uczę się od nowa zdrowego regularnego jedzenia zdrowych rzeczy.Rozregulowałam swój organizm przez wakacje, pracuję w dużym tempie i zapominam co to dobry posiłek, jem co popadnie i w dużym pośpiechu.Ważę 60 kg przy wzroście 165, chcę schudnąć 3kg, ćwiczę 3 razy w tygodniu po godzinie.Trzymajcie za mnie kciuki!!!!

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:35:43

też się przyłączę ale potrzebuje kogos kto będzie sprawdzał czy naprawde sie odchudzam któremu będę sie musiała tłumaczyć;-)Pomysł super;-)

Cytat
Diva1983
też się przyłączę ale potrzebuje kogos kto będzie sprawdzał czy naprawde sie odchudzam któremu będę sie musiała tłumaczyć;-)Pomysł super;-)


To ja uroczyscie oswiadczam ze jem tylko do 15 i piję dużo wody;-))))))))))))od dziś nie od jutra;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-21 11:36 przez Diva1983.

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:37:24

Tak bardzo chciała bym zrzucić 2-3kg ale brak mi wytrwałości..

Nie umiem odmówić sobie słodyczy.. a kiedy tylko postanawiam ćwiczyć na drugi dzień już mi sie nie chce :/

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:37:51

a ja na zbedny tłuszczyk na brzuszku moge polecic 6 weidera, juz po kilku dniach widac efekty:)
TUTAJ
TUTAJ

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:38:51

Dietę polecam, sama stosowałam tyle że ja za nią musiłam płacić. Ale warto było spadłam 24 kg w rok:)

Polecam wszystkim.

Cytat
Diva1983
też się przyłączę ale potrzebuje kogos kto będzie sprawdzał czy naprawde sie odchudzam któremu będę sie musiała tłumaczyć;-)Pomysł super;-)
Cytat
Diva1983
też się przyłączę ale potrzebuje kogos kto będzie sprawdzał czy naprawde sie odchudzam któremu będę sie musiała tłumaczyć;-)Pomysł super;-)


To ja uroczyscie oswiadczam ze jem tylko do 15 i piję dużo wody;-))))))))))))od dziś nie od jutra;-)
Ja proponuję, zastosować dietę a efektami bedziesz zdumiona:) Jak coś na Priv mogę podać jeszcze jakie leki dodatkowo przyjmowałam wspomagające odchudzanie. Do kupienia w każdej aptece bez recepty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-21 11:40 przez m_1982.

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:40:39

Cytat
m_1982
Dietę polecam, sama stosowałam tyle że ja za nią musiłam płacić. Ale warto było spadłam 24 kg w rok:)

Polecam wszystkim.


hej M mów szybko co za dieta?

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:44:08

Ta co na poczatku wątku jest wpisana

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 11:51:19

PRZYŁĄCZAM SIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ :DDDD TEZ MI TROCHE TLUSZCZYKU NABYŁO;/ JA ZACZYNM OD DZISIAJ;D

osoby do odchudzania cz 2

21 paź 2009 - 12:00:49

tyle że ja miałam dietę pięcioposiłkową

następna dyskusja:

opryszczki i zajady