Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej wyrażcie swoje opinie jakie tabletki antykoncepcyjne wpłynęły na wasz wzrost piersi (czy urosły czy zmalały) bo moje to raczej to drugie a chciałabym zeby urosły!!!! moze powinnam zmienić tabletki piszcie i radzcie cos ....

mi urosły troszke, ale były tak małe ze nie widac zbytnio różnicy, chyba ze przy duzym dekolcie, biore diane 35

Ja nie stosowałam ale mojej przyjaciółce urosły praktycznie o rozmiar, niestety po odstawieniu zmalały do poprzedniego rozmiaru, ku jej rozpaczy:P

Cytat
carmelek91
Ja nie stosowałam ale mojej przyjaciółce urosły praktycznie o rozmiar, niestety po odstawieniu zmalały do poprzedniego rozmiaru, ku jej rozpaczy:P


no wąłsnie to jest ten ból, niestety wracają i to szybciej niż rosły :P

a co brała twoja kolezanka?

Rozmawalam o tymz moim ginekologiem i mi powiedział, że to nie jest tak, że tabletki na wszytskich działają że urosną im piersi - to poprostu grupa kobiet ktorej pod wpłytem pigulek rosną i to nie wszytskim nawet jeżeli zmieniałoby się ciągle tabletki na inne! No ja niestety nie jestem w tej grupce:(

ej,bierzecie tabletki zeby urosly wam piersi.??? heh od tego sa push upy:D:D heh
a tak serio ja u siebie nie zauwazylam roznicy w tym spekcie.

nie zauwazylam roznicy ani w jedna ani druga strone:-)

bralam juz harmonet, yasminelle i teraz cilest nigdy mi nie uorsly;p a to kojej znajomej urosly i to chyba z poltorej rozmiaru, nie pamietam co brala, ale to zalezy raczej od indywidualnych reakcji, nie ma reguly-po tych rosna, po tych maleja;)

mi urosły o rozmiar ;)

a te tabletki yaz brała je któraś czytałam co nieco o nich wczoraj na forum

Mi urosły, ale minimalnie. A biorę regulon.

a po jakim czasie brania wam sie powiekszyly;)?

Ja dokładnie nie pamiętam kiedy urosły, ale ponad 3 miesiące, może dłużej..

Cytat
citronka
a po jakim czasie brania wam sie powiekszyly;)?

ja juz widzialam pierwsze efekty po miesiącu ;)

następna dyskusja:

powiększone węzły chłonne..