Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:49:18

hej dziewczyny mam taki mały problem , nie będę owija w bawełnę wiec pisze prosto z mostu :) Chodzi o to że spóźnia mi się miesiączka, nigdy nie mam regularnie, ale teraz nie mam żadnych objawów i właśnie chodzi tu o to że ja z moim chłopakiem prawie zrobiliśmy to bez prezerwatywy... on wszedł we mnie ale od razu powiedziałam mu że nie, że bez nie będziemy tego robić i on nawet nie doszedł ani nic ... chyba nie mogła bym od tego zajść co ?
odrazy chcę napisać ze pisze tu po to by otrzymać rade a nie po to by ktoś mnie krytykował wiec jeśli ktoś ma zamiar to skrytykować to niech nie pisze :)

pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedz :)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:51:28

to zrob test i zobaczysz...

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:53:40

ale ja właśnie testu się boje ...

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:54:37

zrób test ale pewnie spóźnia Ci się ze stresu bo o tym myślisz ;)

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:55:48

Nie zaszłaś. Sperma wydala się jedynie podczas orgazmu,natomiast jesli twój chłopak zostawił coś "swojego" u ciebie,to jest to tylko wydzielina. A dla pewności możesz zrobić test,ale to po minimum 4-5 dniach. Wcześniej nie wykaże.

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:56:27

zrob test, najlepszy sposob ;), a ile masz lat ?? tak z ciekawosci pytam ;)

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:56:27

Boisz się testu????????????????????????????A współżyć się nie boisz?

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:57:25

no ciaza;]

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:57:29

Wg mnie nie masz czego się bać. Skoro nie miał orgazmu to w ciąży nie jesteś.

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 13:58:23

Cytat
elusia89
zrób test ale pewnie spóźnia Ci się ze stresu bo o tym myślisz ;)
dobrze mówisz ;P tez mi sie tak wydaje ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 14:00:24

Cytat
cynamoon
Nie zaszłaś. Sperma wydala się jedynie podczas orgazmu,natomiast jesli twój chłopak zostawił coś "swojego" u ciebie,to jest to tylko wydzielina. A dla pewności możesz zrobić test,ale to po minimum 4-5 dniach. Wcześniej nie wykaże.




mezczyzna nawet nie majac orgazmu moze wydalac sperme wlasnie w wydzielinie! i od tego takze mozna zajsc w ciaze! jedynym wyjsciem jest zrobienie sobie testu! zeby wiedziec czy faktycznie jestes w ciaży- robienie testu nie boli, wiec nie masz sie czego bac:) jedynie wynik moze byc zaskakujacy! mam nadzieje ze negatywny i ze nie jestes w ciazy.

nie piszcie bzdur ,ze nie mozna zajsc w ciaze bez orgazmu u faceta! podczas stosunku sperma jest wydalana nie tylko przy wytrysku!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-01 14:06 przez Ajjc.

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 14:04:39

ale modelki, przecież w tej wydzielinie tez są śladowe ilości plemników i dlatego tez właśnie jest tyle ciąż niespodzianek

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 14:14:38

a powiedzcie mi jeszcze coś takiego , moja kumpela jest w ciąży i ona mi mówiła ze w tedy wydzielina jest bardziej żółtawa czy to prawda czy bzdury ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-01 14:15 przez malaczarnalw.

czy nie chciana ciąża ?

01 wrz 2009 - 14:41:06

Cytat
cynamoon
Nie zaszłaś. Sperma wydala się jedynie podczas orgazmu,natomiast jesli twój chłopak zostawił coś "swojego" u ciebie,to jest to tylko wydzielina. A dla pewności możesz zrobić test,ale to po minimum 4-5 dniach. Wcześniej nie wykaże.

nieprawda, sladowe ilosci spermy czyli rowniez i plemnikow sa w plynie 'nawilzajacym' penisa ; ) wiec mogla zajsc . amen

zweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 1/5

czy nie chciana ciąża ?

21 wrz 2009 - 14:19:45

Cytat
cynamoon
Nie zaszłaś. Sperma wydala się jedynie podczas orgazmu,natomiast jesli twój chłopak zostawił coś "swojego" u ciebie,to jest to tylko wydzielina. A dla pewności możesz zrobić test,ale to po minimum 4-5 dniach. Wcześniej nie wykaże.

Jakie tylko podczas orgazmu? :D Wcześniej też wydala się płyn w którym mogą być plemniki :)

następna dyskusja:

co dziś zjadłam :)