Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lek na grzybice!!

14 sie 2009 - 14:26:59

czy któraś z was stosowała może gynazol..??
zaraziłam się grzybicą na basenie pani ginekologi mi go właśnie zapisała zastosowałam go już w środe 4 dni się utzymuje podobno przez ten czas zero seksu ale nie o to mi chodzi tylko czy można mimo to iść na basen czy jechać nad jezioro czy można się kąpać nic o tym nie pisało w ulotce więc licze na wasze porady może go stosowałyście i wiecie aha i czy wam to pomogło bo jak czytałam różne foru to opinie były podzielone
to ten lek
!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-14 14:39 przez samotnapatusia.

lek na grzybice!!

15 sie 2009 - 10:46:54

nie stosowalam, ale jesli masz grzybice i chcesz ja wyleczyc to nie powinnas jezdzic na baseny a tymbardziej nad wode, bo jest tam duzo bakterii i bedziesz sie musiala poprostu dluzej leczyc, to tak jakbys chciala schudnac a nie odmawialabys sobie fast foodow ani slodyczy. Ginekolog Ci powiedzial ze masz to z basenu, wiec chyba jasne ze powinnas unikac takich miejsc jak chcesz to wyleczyc.

lek na grzybice!!

15 sie 2009 - 10:56:36

nie powinnaś, raz że możesz to rozpowszechnić, a dwa że możesz się dorobić gorszego paskudztwa ;]

lek na grzybice!!

17 sie 2009 - 08:37:21

tylo że zawsze jeżdziłam na basen do koźmina a raz pojechałam do żerkowa i odrazu chora i nie tylko ja bo kumpela też teraz już jestem po leczeniu widze poprawe bo nie ma upławów które były podczas choroby.... mam nadzieje że pomogło nie na marne wydałam 40 zł na odrobinke kremu...

lek na grzybice!!

17 sie 2009 - 12:27:24

moja droga grzybica to jeszcze nie tragedia więc głowa do góry :) też to kiedyś miałam, miesiąc leczenia niewyjęty żeby wszystko wróciło do formy, ale przeszło. z doświadczenia wiem, że najlepsze są leki dopochwowe, pomagają w mgnieniu oka. ja natomiast kilka dni temu miałam objawy jak przy zapaleniu pęcherza i na to też dostałam leki, a po dwóch dniach wylądowałam w szpitalu, bo mam bardzo ostrą kandydozę. dziewczyny, ból nie do wytrzymania, przy sikaniu straciłam przytomność. także uważajcie na takie bakcyle, teraz lato to i łatwiej coś załapać.

ale wracając do tematu: ja stosowałam na grzybicę gynalgin i gyno-femidazol, teraz natomiast na moją okropną kandydozę mam pimafucin i pimafucort i coś doustnego przeciwzapalnego, do tego tantum rosa.
a, no i po leczeniu jakiejkolwiek infekcji = lactovaginal albo lacibios femina, żeby odbudować florę, bo to zmniejsza prawdopodobieństwo nawrotów.

zdrówka wszystkim życzę i żebyście nie musiały zaglądać do tego wątku:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-17 12:31 przez ejanka.

lek na grzybice!!

17 sie 2009 - 13:04:33

Cytat
ejanka
moja droga grzybica to jeszcze nie tragedia więc głowa do góry :) też to kiedyś miałam, miesiąc leczenia niewyjęty żeby wszystko wróciło do formy, ale przeszło. z doświadczenia wiem, że najlepsze są leki dopochwowe, pomagają w mgnieniu oka. ja natomiast kilka dni temu miałam objawy jak przy zapaleniu pęcherza i na to też dostałam leki, a po dwóch dniach wylądowałam w szpitalu, bo mam bardzo ostrą kandydozę. dziewczyny, ból nie do wytrzymania, przy sikaniu straciłam przytomność. także uważajcie na takie bakcyle, teraz lato to i łatwiej coś załapać.

ale wracając do tematu: ja stosowałam na grzybicę gynalgin i gyno-femidazol, teraz natomiast na moją okropną kandydozę mam pimafucin i pimafucort i coś doustnego przeciwzapalnego, do tego tantum rosa.
a, no i po leczeniu jakiejkolwiek infekcji = lactovaginal albo lacibios femina, żeby odbudować florę, bo to zmniejsza prawdopodobieństwo nawrotów.

zdrówka wszystkim życzę i żebyście nie musiały zaglądać do tego wątku:)
mi ginekolog przepisała gynazol....

lek na grzybice!!

19 sie 2009 - 22:33:31

a drogie to??

lek na grzybice!!

31 sie 2009 - 12:34:07

a ten lek na recepte????

lek na grzybice!!

05 wrz 2009 - 21:59:10

Kobietko, lepiej nie kombinuj z basenami... a grzybica mozna sie wszedzie zarazic... albo po prostu ją już masz i ona sie tylko odnawia... to przypadłośc miliona kobiet... niestety... gorzej, ze u niektorych jest słabiej uleczalna.. ja leczylam sie baaaaaaaaaaardzo dlugo i wybralam chyba wszystkie mozliwe leki tego typu, poszlam prywatnie na posiew i wyszlo,ze nie mam grzybicy, ale jakies bakteryjki... podczas kilkumiesiecznego leczenia miesiecznie potrafilam wydac 200zł za leki... a wyleczyly mnie globulki za... 1,80zł... :| odstawilam pigulki antykoncepcyjne - i juz nie mam zadnych infekcji :) polecam! :)

a ten gynazol, po prostu zaaplikuj go na noc, tak wiesz, wstrzyknij sobie jak najglebiej, zaloz wkladke i tyle :) i ponad tydzien co najmniej,ze tak powiem - niczego sobie nie wkladaj, nie wymywaj zadnymi irygacjami, czy kapielami... takie moje rady.. : w razie pytan - pisz na priv :)

następna dyskusja:

Kiedy wziąć???