Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:45:38

Potrzebuję wsparcia... W piątek odkryłam w lewej piersi duży, bardzo bolący guzek i jestem załamana... W poniedziałek idę do lekarza, ale już nastawiam się na najgorsze... Cała pierś jest bardzo nabrzmiała, guzek bardzo boli... Podpowiedzcie co to mże być, bo się zadręczę... :(

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:49:30

a karmisz może piersią?

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:50:56

Albo może jesteś w ciąży?

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:53:18

też tak miałam kilka razy i po miesiączce ustąpiło;-)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:56:39

Moja mama też miała coś takiego zrobili jej biopsję i okazało się ze to nie żaden rak ani nic takiego to był jakiś naciek(nie bardzo wiem czego) dostała tabletki i wszystko ustąpiło:))) Nie martw się będzie dobrze najważniejsze jest właśnie to abyś zrobiła badania

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:57:42

hm, nie martw sie . Ja tez całkiem niedawno wyczułam u siebie zgrubienia, przestraszyłam sie bardzo, zaczeło mnie to bolec. Znikneło pozniej samo. czasem np przed okresem moze sie pojawiac cos takiego :). Jesli chcesz się uspokoic rzeczywiscie idz do lekarza

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 14:58:13

Pamiętaj,że jak sama coś poczułaś i zauważyłaś to pewnie początek. A mamy na takim poziomie lekarzy i lekarstwa,że na pewno się da coś z tym zrobić i zniwelować:)

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 15:14:35

Nie jestem w ciąży, nie karmię piersią i mam dopiero 19 lat... Owszem, jestem przed miesiączką, ale nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło... Ale trochę się uspokoiłam... Myślę, że nie robiłabym takiej paniki gdyby mnie tak nie bolało... Bo nie boli mnie tylko przy dotykaniu, ale przez cały czas... Mam nadzieję, że to jakaś pierdoła... Choć w mojej rodzinie był przypadek raka piersi...

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 15:17:38

to moze byc tylko groczol powiekszony ja mam tak czasem przed okresem, ze boli mnie piers a jak ogladam wyczowam guzek i mnie boli ale po okresie wszystko ok, niedawno mialam badane piersi i nic nie ma, a lekarka powiedziala ze tak czasem jest.

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 15:18:28

oj miałam to miałam. Dwa razy w życiu, przed okresem. Za każdym razem biegałam do lekarza i okazywało się ze nic tam nie ma. Czego zupełnie nie rozumiem. Ale lekarz tłumaczył mi ze przed miesiączką tak się zdarza, ale trzeba zawsze iść to sprawdzić, na wszelki wypadek :) trzymaj sie i napisz potem czy wszystko ok :*

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 15:22:17

Cytat
white69rose
Nie jestem w ciąży, nie karmię piersią i mam dopiero 19 lat... Owszem, jestem przed miesiączką, ale nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło... Ale trochę się uspokoiłam... Myślę, że nie robiłabym takiej paniki gdyby mnie tak nie bolało... Bo nie boli mnie tylko przy dotykaniu, ale przez cały czas... Mam nadzieję, że to jakaś pierdoła... Choć w mojej rodzinie był przypadek raka piersi...
jest bardzo małe prawdopodobieństwo raka w twoim wieku po za tym on nie pojawia się tak szybko w dzień czy dwa i nie od razu zaczyna boleć u mnie w rodzinie też były przypadki rakja dla tego staram sie kontrolnie badać i z każdą pierdołą chodzę do lekarza

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 15:29:02

nie masz się czym przejmować napewno będzie wszystko w porządku;-) i lekarz rozwiej twoje obawy!3maj się:))

Bolący guzek w piersi

09 sie 2009 - 15:29:45

Ja wiem, że prawdopodobieństwo jest niewielkie, ale ponieważ moja mama z reguły bagatelizuje wszystko co dzieje się nie tak w moim ciele, to nabawiłam się hipochondrii i panikuję nawet jak katar mi nie przechodzi przez tydzień... W dodatku tyle się trąbi w mediach o samobadaniu, wczesnym wykrywaniu itp... Na szczęście zdecydowanie się uspokoiłam, poczekam do miesiączki i jeśli nie ustąpi dopiero pójdę do lekarza... Dzięki dziewczyny :)

Bolący guzek w piersi

27 paź 2009 - 19:31:33

Mój guzek pojawił się tydzień po miesiączce. Umiejscowił się w brodawce lewej piersi. Jest dosyć duży i boli. Nie mam objawów ciąży i jestem w fazie rozwoju piersi. Jednak boję się czy to nie ciąża. Nie wiem czy po okresie piersi także się rozwijają. Byłam u lekarza zwykłego i powiedział że to zmiany hormonalne zalecając wizytę u gina. Czy ktoś miał podobne objawy ?? Co to może być ?? ;(( Jestem załamana ;((

Bolący guzek w piersi

27 paź 2009 - 19:41:30

Cytat
dodi102
to moze byc tylko groczol powiekszony ja mam tak czasem przed okresem, ze boli mnie piers a jak ogladam wyczowam guzek i mnie boli ale po okresie wszystko ok, niedawno mialam badane piersi i nic nie ma, a lekarka powiedziala ze tak czasem jest.


tak tak ja mam to samo;)

następna dyskusja:

NPR metoda objaw.-term.