Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Budowa domu

11 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:15:48

ja kiedys kupiłam jedno opakowanie, nie zuzyłam go nawet do konca, bylo mi po nim niedobrze jak po duuużej kawie. nie polecam

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:16:17

Brałam,nie schudłam nic po ty i zniszczyłam sobie żołądek....;/ dla mnie na schudnięcie najlepiej działa czerwona i zielona herbata,sport i dieta:) bez żadnych specyfików. Faktem też jest to,że przez jakies 2-3 dni nie jadłam bo było mi niedobrze i strasznie mi się ciśnienie podniosło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-23 22:19 przez Effciks.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:20:23

kiedyś brałam, schudłam po nich, ale jak to zawsze bywa po odstawieniu.. efekt jojo :) teraz schudłam bez żadnych specyfików, jedząc mniej i waga się utrzymuje :)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:23:27

ja tak. i zero efektów a pieniążki wydane

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:25:39

Ja brałam Therm Line II - efekty widzialam :) potem kupilam Therm Line S i zero efektów :) Super działa Meizitang, praktycznie nic nie chce się jesc.no ale po tygodniu odsprzedałam praktycznie za grosze, poniewaz wyczytalam ze to trucizna i zaprzestalam przyjmowania tych tabletek! Zdrowie ponad wszystko ;)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:29:08

Ja zażywałam Therm Line II dokładnie i na samym początku (pierwsze 3 dni) prawie w ogóle nie chciało mi się jeść ale potem chyba organizm się przyzwyczaił i podsumowując działanie tych tabletek, z czystym sumieniem są beznadziejne i nie warte żadnych pieniędzy...

następna dyskusja:

krosty w miejscach intymnych ; /