Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:19:31

Cytat
Monisia787878
Clen Burexin jest dobry jeśli chodzi o rzeczy ze sklepu sportowego. Ale czy zdrowy?!
zdrowe to nic nie jest ale clenburexin jest własnie bardzo dobry, tak samo dymaburn extreme. maja w sobie bardzo duzo kofeiny, po wzieciu 2 tabletek przejechałam 20 kilometrow na rowerze bo aż mnie roznosilo. Jesli bedziesz siedziec na tylku to taki srodek Ci nic nie da. Trzeba sie ruszać

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:19:32

tak, tak łykajcie te suplementy, które nawet farmaceutycznie nie są zbadane, nawet nie wiecie co jecie, i nie wiecie jaki wpływ mają poszczególne składniki tych cudów na wasze organizmy
pewnie żadana składu tych specyfików nie czytała?
ćwiczyć trzeba i mniej żreć - to jest droga do sukcesu, a nie wywalanie kasy na placebo

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:24:06

Czytałam i nawet lekarza pytałam. Powiedział, że nie najlepiej nic nie łykać, ale szkodliwe to nie jest dla zdrowych ludzi tj. jesli ktoś nadciśnienia nie ma, cukrzycy itd. A zdrowe teraz to nic nie jest, ani powietrze,ani woda, ani żywność.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:26:37

Cytat
matylda_jasmin
tak, tak łykajcie te suplementy, które nawet farmaceutycznie nie są zbadane, nawet nie wiecie co jecie, i nie wiecie jaki wpływ mają poszczególne składniki tych cudów na wasze organizmy
pewnie żadana składu tych specyfików nie czytała?
ćwiczyć trzeba i mniej żreć - to jest droga do sukcesu, a nie wywalanie kasy na placebo

nie bralas chyba tych srodkow bo na szczescie nie musialaś:). Robiąc wszytsko z głową naprawde mozna zdzialac wiele. kazdy z tych supli ma ulotke i sklad, w sklepie kulturystycznym pracują ludzie nie z przypadku tylko tacy którzy ci doradzą dobrze. Zawsze duzo czytam w necie o tych preparatach, chłopak tez jest mocno zorientowany bo sam lubi silownie duzo ćwiczy i sie zna.stracone kilogramy to nie placebo:)te reklamowane w tv to placebo. Wszytsko dla ludzi tylko z glową, bo to nie cukierki:)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:32:18

ja jadłam suplementy ok roku. Wypróbowałam już chyba wszystko co jest na rynku. Owszem schudłam 15 kg, ale na diecie,
Te specyfiki nic nie działają i szkoda wydawać kasę, Ostatnie opakowanie skończyłam tydzień temu i już postanowiłam nie kupować następnego....i o dziwo, przez ten tydzień z wagi zleciało mi 2 kg!!!!
Teraz już wiem że to tylko działa na podświadomość, że z tym schudniemy szybciej....GUZIK PRAWDA!!! Bez tego DA się schudnąć!!!!

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:34:44

Używałam Thermline forte i mogę sie wypowiedzieć w samych superlatywach, produkt legalny,nie szkodzi. Przydatny zwłaszcza jesli uprawia sie jakis sport lub cwiczy. Daje energie przy czym spala tkankę tłuszczową. Brałam go i cwiczylam na orbitreku-super efekty. Więc nie mówcie,że jest szkodliwy. Jesli używa sie go wedlug zaleceń to nie szkodzi. Jest dopuszczony do sprzedaży już od lat, i przebadany. Tak samo L-karnityna. Trzeba wiedzieć co kupować bo dziwnych specyfików jest na rynku od groma. Najlepiej isc do sklepu dla sportowców i tam dobiorą odpowiedni specyfik do rodzaju cwiczen itp.

niezweryfikowana
Posty: 299
Ostrzeżenia: 2/5

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:38:09

uzywalam therm line II i bardzo pomogla wiec bierz ale tylko wtedy jak duzo cwiczysz bo tak to nie ma sensu bo same tabletki nie zdzialaja cudow :)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:40:31

mi pomogło ale zrezygnowałam jak przy zwykłych czynnościach się pociłam i ogolnie zle sie czulam.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:44:11

Ja zaczęłam brać od dwóch dni Therm line S ,i tak mnie ciało swędzi ,chyba zrezygnuję z tego specyfiku :(

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:45:32

a ja dziś kupiłam clarinol

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:49:56

Cytat
ewa_mimi
Cytat
matylda_jasmin
tak, tak łykajcie te suplementy, które nawet farmaceutycznie nie są zbadane, nawet nie wiecie co jecie, i nie wiecie jaki wpływ mają poszczególne składniki tych cudów na wasze organizmy
pewnie żadana składu tych specyfików nie czytała?
ćwiczyć trzeba i mniej żreć - to jest droga do sukcesu, a nie wywalanie kasy na placebo

nie bralas chyba tych srodkow bo na szczescie nie musialaś:). Robiąc wszytsko z głową naprawde mozna zdzialac wiele. kazdy z tych supli ma ulotke i sklad, w sklepie kulturystycznym pracują ludzie nie z przypadku tylko tacy którzy ci doradzą dobrze. Zawsze duzo czytam w necie o tych preparatach, chłopak tez jest mocno zorientowany bo sam lubi silownie duzo ćwiczy i sie zna.stracone kilogramy to nie placebo:)te reklamowane w tv to placebo. Wszytsko dla ludzi tylko z glową, bo to nie cukierki:)

sporo masz racji Ewo, może powinnam uściślić, chodziło mi o takie leki typu adipex (wiem, to nie suplement), czyli takie, o których działaniu mało kto i mało co wie i sprzedaje się je np. na dworcu centralnym z polowego wyra(sic)
nie zgodzę się co do wiedzy medycznej, anatomicznej i chemicznej osób sprzedających odżywki dla kulturystów (przynajmniej statystycznie), to,że to się nazywa odżywką nie oznacza,że nią jest. Stracone kilogramy to nie placebo tylko wówczas, gdy nie wracają -upraszczam,wiem;-)
wszelkie leki i suplementy są szkodliwe i jeśli tylko można nie należy ich brać
I będę się upierała,że jeśli otyłość nie jest wynikiem problemów zdrowotnych - hormony, cukrzyca, tarczyca etc - należy zaczącć regularne ćwiczenia, mniej żreć i efekt murowany

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 16:17:57

Dziewczyny zna może któraś z was działanie Term Line z własnego doświadczenia?proszę napiszcie coś od siebie na jego temat,na internecie jest troche opini,ale może któraś z was zna.



THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:11:40

Therm Line to shit pełnej klasy,pracowałam w sklepie z suplami i co nieco wiem. NIE POLECAM! Jest milion o wiele lepszych środków a to to ...wystarcy kład poczytać;/ Już lepszy ClenBurexin II Trec'a jeśli chodzi Ci o taki przedział cenowy.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:13:51

Podzielam.

Ja się nabrałam i kupiłam 4 opakowania.. Jako wsparcie do diety dukana. Nie zauważyłam lepszych efektów. Wyrzucone pieniądze i tyle.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

23 wrz 2011 - 22:14:38

nie działa;)

następna dyskusja:

krosty w miejscach intymnych ; /