Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 22:41:32

Chciałabym zakupić ten produkt, czy któraś z Was go może zażywała? Proszę o opinie na jego temat:)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 22:43:21

nikt tego nie brał???? prosze o pomoc!:)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 22:47:56

miałam dwa opakowania jakiś czas temu, sam preparat cudów nie zdziała. ale dobrze wspomaga odchudzanie.
hamuje łaknienie, przyśpiesza przemianę materii. byłam zadowolona, efekty było widać już po 2 tygodniach.

ale postawiłam na naturalne metody i efekt ten sam a nie faszeruję się już chemią ;)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 22:55:36

Moja koleżanka twierdzi, że schudła na tych tabletkach 10 kilo, a brała je tylko miesiąc... zastanawiam się czy to możliwe?

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 22:56:42

brałam przez 1,5 miesiaca, schudlam 3kg, nie chce sie jesc ale generalnie trzeba duzo pic ponoc zeby duzo schudnac

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 22:57:02

przy braniu samych tabletek to mało prawdopodobne....

THERM LINE FORTE - wasze opinie

03 sie 2009 - 23:08:50

a znacie jakies lepsze tabletki, które dają większe efekty? bo ja np. zeby cwiczyc fizycznie nie mam czasu w ciagu roku szkolnego, katować dietami też się nie chcę...

THERM LINE FORTE - wasze opinie

04 sie 2009 - 10:51:18

meridia?

THERM LINE FORTE - wasze opinie

04 sie 2009 - 10:54:24

Cytat
b3niaaa
Moja koleżanka twierdzi, że schudła na tych tabletkach 10 kilo, a brała je tylko miesiąc... zastanawiam się czy to możliwe?

Niemozliwe.chyba ze jadła tylko same tabletki. napewno nie przez 1 miesiac. chyba ze inne metody na odchudzanie tez dodała,chociaz tez watpie. brałam kiedys 2 m-ce i schudłam 2,5 kg ( wiec niewiele) .Do wszystkich tego typu tabletek trzeba dodac tez diete,i duzo ruchu,inaczej nic z tego.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

04 sie 2009 - 10:58:28

ja bralambez rewelacji ;)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

04 sie 2009 - 11:02:29

o meridii naczytałam sie duzo negatywnych opinii. sama nie brałam, ale moja dobra kolezanka tak. schudła troche, ale nie jadla duzo.
obecnie odchudzam się od tygodnia, wyglada to tak, ze jem normalnie, miedzy posiłkami owoce (arbuz) i chudne. do tego codziennie po ok 40-50 minut ćwicze intensywnie na rowerkach, stepach, itp. widze juz pierwsze efekty. brzuszek bardziej płaski. także jeśli planujecie diete, to nie katujcie sie! rezygnujcie ze slodyczy, piwa!! masła. zacznijcie sie ruszac a efekty zobaczycie predzej czy później. a na sam koniec. niespodzianka! brak efektu jojo! i super figurka na zawsze.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

16 wrz 2010 - 23:39:00

Hej, biorę therm line forte od 11 dni i schudłam 2kg :) Dla mnie dawka kofeiny zawarta w tabletkach nie była problemem, ponieważ do tej pory piłam ok. 3 kubków kawy dziennie. Teraz nie jest mi to potrzebne bo te tabletki dają niezłego kopa ale tylko przez pierwsze dni potem organizm się przyzwyczaja. Mam do zrzucenia ok 5 kg, jeszcze oprócz tych dwóch:) chcę osiągnąć wagę 50 kg. Zaznaczam, że nie siedzę na tyłku i czekam na cud aż schudnę ale ruszam się, rowerek, spacer, pobiegać z psem, sauna, nie robię tego systematycznie i w ciągu tych 11 dni miałam dwa dni odstępstwa od mojej diety 1000 kcal gdzie zwyczjanie się nafutrowałam na noc bo zbliżał mi się okres, także myślę że 2 kg to nie jest taki zły wynik. Tymbardziej, że to nie jest ta woda, której pozbywa się organizm na początku odchudzania, poneiważ odchudzam się już dłuzej ale wcześniej brałam inne tabletki na tórych schudłam 2 kg ale w dłuzszym czasie. Życzę powodzenia w odchudzaniu. :)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

05 kwi 2011 - 21:44:41

a ja zaczynam od jutra :) mam nadzieję na efekty
odezwę się za ok. 2 tygodnie

THERM LINE FORTE - wasze opinie

05 kwi 2011 - 21:54:31

ja biorę, i jestem bardzo zadowolona. Te wszystkie inne suplementy typu linea itp to nie umywają się do tego. ale aby zadzialaly trzeba przestrzegać kilku zasad: dużo pić, brac je rano 2 przed posilkiem 30min lub treningiem, i najlepiej tak o 13 stej następne dwie, tez przed posilkiem. Oczywiscie ,że cudow nie ma. Trzeba wyeliminowac tluszcze i cukry, pić duzo wody i efekt bedą. 10 kilo w miesiąc to bzdura. Jesli tyle schudla to nie od therm line. Przy dluzszym stosowaniu rozbijają glęboki tluszcz, jest to fachowy suplement więc polecam. Ja stosuje go na przemian z l karnityną, tez bardzo dobry srodek. Teraz waga mi stanela troszke bo mam malo ruchu, ze względu na kontuzje kolana nie mogę cwiczyć, ale te kilo tygodniowo bez cwiczen schodzi.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

06 kwi 2011 - 12:59:42

Witam,therm line forte to dla mnie rewelacja!!!
Brałam ananasa,aplefit i żadnych rezultatów nie widziałam.Choć niby miały zmniejszyć apetyt ,niestety na mnie nie podziałały.Więc reklama w radio zadziałała i kupiłam therm line./stosuję od 8 dni,nie jem słodyczy i kolacji oczywiście,ewentualnie jakiś owoc,lub jogurt aby nie czuć głodu.Tylko 2 posiłki dziennie,przed którymi łykam therm line i 3 kg. mniej na wadze.Ruch jak zwykle czyli praca -dom,bez ćwiczeń.Jestem ciekawa co będzie dalej-oczywiście dam znać.:)



następna dyskusja:

Kolposkopia...